Možný vzor LADAklubu

Všetko okolo organizácie oficiálnej časti Ladaklubu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

tak sem zapracoval, patrac to schvalil tak sem mu toto(viz nize) udelal ve velikosti vlajky. taky se mi pri tom pekne sekal pc. ono mu dalo zabrat delat obrazek co ma 1,26x1m :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Lidi stálo by za to se k tomu vyjádřit. Jestli ano nebo ne. Chtěl bych to nechat vytisknout. eventuelně.. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

což o to, pěkný to je...... Ale mě by se tuto spíš páčilo jako třeba erb, na vlajku mě to příde až moc......
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Laďuša píše:což o to, pěkný to je...... Ale mě by se tuto spíš páčilo jako třeba erb, na vlajku mě to příde až moc......
Vymysli cokoliv co by se líbilo ať je to jednodušší.. a pokud možno úplně odlišné. Upravit návrh umí už pak každý. Jenže nikomu se nechce nic vymýšlet. Kritika že je to složité, je sice pěkná ale dodej něco co bude pěkný a jednoduchý.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Patrac píše:
Laďuša píše:což o to, pěkný to je...... Ale mě by se tuto spíš páčilo jako třeba erb, na vlajku mě to příde až moc......
Vymysli cokoliv co by se líbilo ať je to jednodušší.. a pokud možno úplně odlišné. Upravit návrh umí už pak každý. Jenže nikomu se nechce nic vymýšlet. Kritika že je to složité, je sice pěkná ale dodej něco co bude pěkný a jednoduchý.
:P :P Dobře, odpoledne se do toho pustim....ale neumim žádnou grafiku, tak dam Hrubý návrh ;) A navíc na mě nekoukejte, když jsem do toho začal krafat až teď ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

já stím souhlasím :prayer: je to paradní
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

To Laďuša: pokud jsi dobře pročetl celé téma, tak určitě víš, že podoba erbu byla zavrhnuta.
Mě se to v této (vlajka4.jpg) podobě líbí. Resp. líbí s výjimkou letopočtu, ale toto jsem ochoten akceptovat. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tedy.. Byla to dost rychlovka :P
Obrázek
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Luděk Musil píše:To Laďuša: pokud jsi dobře pročetl celé téma, tak určitě víš, že podoba erbu byla zavrhnuta.
Mě se to v této (vlajka4.jpg) podobě líbí. Resp. líbí s výjimkou letopočtu, ale toto jsem ochoten akceptovat. L.
Četl jsem to, no né celé dneska, tak už jsi všechno nepamatuju. Nemyslel jsem tim, že by se mě to líbilo jako erb (s kulatým dole), ale že mě to prostě erb připomíná. Prostě dle mě to není typ na vlajku...... Ten letopočet se mě taky moc nezamlouvá... Ale jak řikam...Na mě se tu moc neohlížejte... :wink:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Je to sice pěkné, ale ......... vzpomeň na aféru českomoravský fotbalový svaz kontra český stát a jejich změna znaku kvůli tomu, že použili státní insignie ..... což mi právě něco došlo ..... nejsme na tom momentálně úplně stejně? Nepoužíváme na naší klubové vlajce něco, co je v rozporu s českým zákonem????? L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Mě se líbí! Ono není lze, aby se to bezvýhradně líbilo všem. Takže bych to viděl na cca 7 dnů, na vznesení zcela zásadních námitek(jako např. Luďkova poznámka),případně předložení lepšího, hotového návrhu, který se bude líbit všem, a konec. Definitiva!
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Luděk Musil píše:Je to sice pěkné, ale ......... vzpomeň na aféru českomoravský fotbalový svaz kontra český stát a jejich změna znaku kvůli tomu, že použili státní insignie ..... což mi právě něco došlo ..... nejsme na tom momentálně úplně stejně? Nepoužíváme na naší klubové vlajce něco, co je v rozporu s českým zákonem????? L.
Sakra, toto mě nenapadlo... Hm, tak to potom rušim kandidaturu mojeho návrhu..
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Hmm ... já bych byl právě také radši pro podobu erbu. V Moravském fotbalovém svazu to byla aféra né díky erbu, ale díky kopii státního znaku a uprostřed přidaného fotbalového balónu - což bylo v rozporu se zákonem. My máme naprosto něco jiného a v tom případě ničemu nemůže vadit tvar erbu.
Tudíž můj osobní názor je pro navrhnutý znak ve tvaru erbu :), tak jak měli staří šlechticové 8)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Obrázek

Tuto už protizákonný neni?

Z mého pohledu je velký rozdíl mezi znakem a vlajkou, beru to prostě asi tak jako ty státní symboly.... Maysnerova práce by se mě líbila jako znak, ale vlajka by měla být jednodušší, lehce nakreslitelná... Muj názor.

Proboha co jsi to tý Lodičce udělal... Takhle ji "vykostit" P. :koko:

komentář si přidal Laďuša :P :
Tak jsem to lehce v mezích mých možností upravil ;)
Naposledy upravil(a) Laďuša dne úte črc 31, 2007 10:13, celkem upraveno 4 x.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Patrac píše:Proboha co jsi to tý Lodičce udělal... Takhle ji "vykostit" P. :koko:
Mno v malování to líp nesvedu a v něčem jiným už teprve ne....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Oficiálny klub“