Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9383
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Perfektní práce :wink:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Wenca084 píše:Neboj Honzíku, budu se za tebou držet..... :D
To budeš, možná mě i budeš tlačit, mám tam totiž Ozon a tak (jak se dalo očekávat) to opět netáhne. :?
- - - - - - - -
Olejničkáři si pod to na chvíli hoděj igelit, nebo noviny. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Tak jsem zjistil, že se mi termín srazu pravděpodobně bude krýt ještě s jinou akcí, kterou bych rozhodně nechtěl vynechat. :roll: Takže kdyby se mi nepodařilo nějak to skloubit a dojet aspoň na den, nebo kdykoliv v noci, pošlu vám pohled. :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Nechce nekdo aktualizovat prvni prispevek?Aby tam byly dulezite info.Treba nevim,jak je to se vstupem,pobytem atd.A vubec se mi nechce prolejzat tolik stranek.Bylo by dobre vse na jednom miste.Diky.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Takže přátelé, dnes definitivně vím to, co jsem naznačil nedávno a sice, že letošní jarní sraz vč. kolony, bude bez mojí účasti.
Nejedu na pohřeb tetičce, která tento rok umřela už 10x, pravděpodobně nebudu muset chytat vodu z prasklého potrubí do čepice, ale budu upřímný, datum srazu se kryje s akcí, která mne po 3 letech nepřetržitého ježdění na všechny velké a větší srazy, láká víc. :roll:
Samozřejmě jsem ochoten jako obvykle připravit plány na kolony, pokud bude zájem, a předávám žezlo vedoucího nejlépe kapitánu Nemovi a to ostatní si už pořešíte určitě sami. 8) Pokud všechno poběží jako po drátkách, Hradiště je od Prahy kousek, tak za váma zajedu v pátek na otočku do kempu, pozdravím se, popiju nějaké to nealko a v noci zase povalím zpátky.
No a když to bude skutečně všechno výborně vycházet, možná tam přecejenom dotáhnu tu Pražskou kolonu, nebo udělám alespoň čestný doprovod, když Žiguláka už na 99,9% mít nebudu.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Tipuju
1.) Sraz Chrysler klubu
2.) Víš, kde bydlí ten, co Ti ukradl ladabrašnu a jdeš mu nařezat.
?
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Gong... lituji, to není správná odpověď. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Minulý týden jsem se zastavil v redakci Jičínského deníku, jestli by neměli zájem udělat a uveřejnit pár fotek z našeho srazu . Nějaká pracovnice (jediná v redakci) mi dost neurčitě přislíbila, že se zeptá vedení, ale bylo na ní vidět, že se asi moc angažovat nebude (bylo už těsně před koncem pracovní doby). Takže jsem o tom sem ani nechtěl psát.
Včera, když jsem si v poledne odskočil od maturit, jsem v Jičíně potkal šéfredaktora JD, předal jsem mu naši pozvánku a byl jsem překvapen jeho vstřícností . Přislíbil, že nám uveřejní cca během dvou týdnů před akcí 2x až 3x upoutávku a že určitě, pokud se nestane něco neočekávaného pošle v sobotu do Hoškovic minimálně fotografku. Takže by bylo dobré, kdyby někdo z klubu připravil kus textu pod fotografie nebo vůbec k událostem klubu, abychom měli novinářům co „předhodit“ .
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Včera jsem po předchozí tlf domluvě navštívil DI Semily .Jednáno bylo s náčelníkem DI npor. Čermákem. Přestože policie ČR už nezajišťuje podobné akce, byla nám přislíbena pomoc jak jsem psal již v jednom z prvních příspěvků na toto téma. Jde hlavně o kolmý přejezd mezinárodního tahu – silnice č. E 442 v obci Radvanovice (starší označení 35). Tady bych chtěl vznést dotaz, zda s námi pojedou nějaké vozy se žlutými majáky, (alespoň jeden) aby jistily protisměr, poněvadž npor. Čermák bude mít k dispozici pouze jeden vůz. Pokud bychom si (v případě pěkného počasí) chtěli prodloužit „spanilku“ o cca 12 km na Kozákov, pak se jedná i o odbočení z 283 na místní komunikaci a zpět, kde je velice špatný výhled do křižovaky při odbočování vlevo (a po silnicích jezdí i blondýny v SUV,blázni v BMW, a kloboučníci). Pro mluví i skutečnost, že jsem zajistil na vedení KČT Semily (klub českých turistů, kterým patří pozemek na vrcholu Kozákova), že pokud si zaparkujeme na jejich louce cca 50 m od rozhledny nebude od nás správce objektu vyžadovat parkovné a obsluha rozhledny nás nahoru pustí za dětské vstupné 10 Kč. Všechny podrobnosti o jednáních jsem předal Luďkovi pro případ, že bych se z nějakého důvodu nemohl srazu zúčastnit.
Prosím o konstruktivní připomínky k tematu.
Uživatelský avatar
Wenca084
Příspěvky: 332
Registrován: sob zář 22, 2007 17:04
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Wenca084 »

Petr HC píše:Včera jsem po předchozí tlf domluvě navštívil DI Semily .Jednáno bylo s náčelníkem DI npor. Čermákem. Přestože policie ČR už nezajišťuje podobné akce, byla nám přislíbena pomoc jak jsem psal již v jednom z prvních příspěvků na toto téma. Jde hlavně o kolmý přejezd mezinárodního tahu – silnice č. E 442 v obci Radvanovice (starší označení 35). Tady bych chtěl vznést dotaz, zda s námi pojedou nějaké vozy se žlutými majáky, (alespoň jeden) aby jistily protisměr, poněvadž npor. Čermák bude mít k dispozici pouze jeden vůz. Pokud bychom si (v případě pěkného počasí) chtěli prodloužit „spanilku“ o cca 12 km na Kozákov, pak se jedná i o odbočení z 283 na místní komunikaci a zpět, kde je velice špatný výhled do křižovaky při odbočování vlevo (a po silnicích jezdí i blondýny v SUV,blázni v BMW, a kloboučníci). Pro mluví i skutečnost, že jsem zajistil na vedení KČT Semily (klub českých turistů, kterým patří pozemek na vrcholu Kozákova), že pokud si zaparkujeme na jejich louce cca 50 m od rozhledny nebude od nás správce objektu vyžadovat parkovné a obsluha rozhledny nás nahoru pustí za dětské vstupné 10 Kč. Všechny podrobnosti o jednáních jsem předal Luďkovi pro případ, že bych se z nějakého důvodu nemohl srazu zúčastnit.
Prosím o konstruktivní připomínky k tematu.
Petr HC , To je skvělé , na tu rozhlednu bych se určitě rad jel podívat...
Vaz 21061 r.v. 1986 Lada 1500S , Mechanik Lada 1600 MTX , Simson SR70
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

takže kromě obligátních cen pro vítěze a prodejního stánku RACE-LAND.cz zase skusím zajistit TV NOVA a Český Rozhlas, taky minibike v barvách racelandu bude. Pokud půjde všechno líp než dobře tak bych rád představil svůj prototyp (s ladou nemá nic společného) se kterým hodlám udělat revoluci v automobilové dopravě :)
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Měl bych několik otázek na organizátory jarního srazu:
1) už se někdo zabýval pamětní samolepkou?
2) jak to vypadá s pozvánkou na sraz?
3) o pohárech jsem již něco zaslechl, ale co diplomy?
4) obsazení a technické zajištění jednotlivých disciplin?

Možná už máte většinu věcí zajištěných, ale nějak se mi nedostává v poslední době času, takže nestíhám sledovat dění ohledně příprav za což se dopředu omlouvám. L.
Edit: tak pozvánku vidím na první stránce. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Luděk Musil píše:Měl bych několik otázek na organizátory jarního srazu:
1) už se někdo zabýval pamětní samolepkou?
2) jak to vypadá s pozvánkou na sraz?
3) o pohárech jsem již něco zaslechl, ale co diplomy?
4)
Možná už máte většinu věcí zajištěných, ale nějak se mi nedostává v poslední době času, takže nestíhám sledovat dění ohledně příprav za což se dopředu omlouvám. L.
Edit: tak pozvánku vidím na první stránce. L.

1) snad zkouší Luděk O
2) hotová, k viděni na první stránce
3) Poháry- mám doma, diplomy- děla Salwador s Petrou, prej už něco mají, zatím jsem neviděl
4) sprinty- Saynerm, ger007
jízda zručnosti- Kopr, Vašátor, Dandy
orientační jizda - Radek MB
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

Marcel píše:4) sprinty- Saynerm, ger007
a pokud dojede BA3, tak bude opet v sestave na sprinty i on, jinak se musi za nej najit nahrada, ktera bude hlidat, aby kdejakej blb nevjel na drahu z druhyho konce a nahodou nezpusobil nehodu, nebo upozornit pripadny kolemjedouci cyklisty a ostatni aby sly po trave, ze tam jezdi auta
BA3 21061 1700k (pojizdnej plynovej zapalovac) - 15.3.2008 - uz zkoncil
BlackJack used stye
БлацкЯцк

BMW E36 320i ARKTISSILBER METALLIC - 27.1.2011 - ..........

Chatka 12 forever :mrgreen:
Buková drift challenge team
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

na toto sa zatim hlasi moja mila priatelka posadim ju tam do lulubely a bude strazit
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Zamčeno

Zpět na „Mnichovo Hradiště 2“