Pokračování ótéček z jiných témat, aneb nechceme bludišťáka

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Ja brzo budu mít nožovky v rv89 :mrgreen: pojistkovka z rv2000 8)
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hm, jsem teďko spal v avtomašíně na místě řidiče, takže pojistkovka dostala pár kopanců, nu cestou mě odešly blinkry a taky otáčkoměr, takže jsem musel zastavit a přihnout kontakty, od tý doby dobrý, to víčko možná má aspoň ňákej účinek :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Z http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=171083#171083
Vašátor píše: .... Podrobný plán bude zajisté (jak by řekl Laďuša) tuto odhalen....
Nevim přesně, oč ti běží, z významu vět jsem odvodil, že by se mohlo jednat o jakési synonymum slova zde.
Ovšem to Tě budu muset trošičku uvést na pavou míru: V takovým případě bych zajisté použil slova tady, případně tadydle, ale to mě ne zcela do onoho významu pasuje. Eště i tůdle by se dalo užít, ovšem nejsem si vědom, že bych ho i já využíval. (jakož si ani nejsem vědom, že by se moje mluva ňák výraznějš lišila od většiny, viď Honzo 21061).
Slovo tuto je ve spisovné češtině vyjádřeno nelibozvučným toto. Též se u nás užívá tůdleto.

Tolik muj odbornej jazykovědnej rozbor. :lol:
Né, že by mě ňák extrémně vadilo tvoření OT, ovšem i u mě se nacházejí jistý hranice, přes který nelezu, a tuto byla jedna z nich. Proto jsem vlastně založil tůdleto téma ;)
(PS: povšimněte si, jak se užívá oněch slov tuto a tůdleto. Tam, kam se hodí tůdleto, se tuto hodí snad vždycky taky, obráceně to ovšem neplatí!)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hrozné :P
Slov -tuto- a -tuten- jsem si dostatečně užil jako VZS u VÚ 3928 Stříbro. To se nedalo ani poslouchat. Zajímavé ovšem je, že tak po třech měsících jsem to začal používat také. Naštěstí po návratu domů jsem se tohoto zlozvyku zbavil 8)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:Slov -tuto- a -tuten- jsem si dostatečně užil jako VZS u VÚ 3928 Stříbro. To se nedalo ani poslouchat. Zajímavé ovšem je, že tak po třech měsících jsem to začal používat také. Naštěstí po návratu domů jsem se tohoto zlozvyku zbavil
Nu to víš, Stříbro, to je kousek ;) No on se člověk adaptuje, Varákom, Chebákom a vůbec lidem převážně z kraje, co mají v SPZ teď K, se to taky po příchodu na intr do PM nezdálo a podivovali se, jak se tu mluví :D Ale velice zdatně se adaptovali, a jestli tak mluvit nepřestali, mluví tak dodnes ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... &start=120

Je to drze uzavřený, takže zde:
Puhi píše:Ja pridem na zraz najskor az na buduci rok, mohol by si pockat do vtedy (asi nie), alebo skus najst niekoho blizko michaloviec(východ) co by ti to zobral. Ja akurat viem, ze cory je zo sniny(nedaleko),
Ó, vědět tak před skoro 14 měsícema, jakou jsi mě pravdu :lol: Tomu řikam trpělivost na obchod... A eště to přesunutí dílů do Sniny, aby to nakonec stejně přivezla tvoje Nataša :)
Takže já Tě tímto děkuju, Pali ;) (a na ňákým dalším sraze, jestli najdeš spodek toho zrcátka :lol: )
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Cory
Příspěvky: 11598
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

Ten spodok je asi u mna v garazi :lol:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

:lol: To už mě vcelku je jedno, kde se válí, pro mě už je to furt přes celý Československo :P Jestli se najde, prostě he jeden z vás vemte na ňákej sraz :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Dostal jsem bludišťáka,, nepodařilo se mi nijak vyklikat za co přesně je, ale předpokládám že zde: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=8870
Vzhledem k tomu, že stále nevím přesně o co tu s Terminátorem- Luďkem jde, a Drobek to opět lehce nadloubnul, tak jsem dloubnul též, myslím že by bylo trochu čistší, nedělat tu pořád nějaké náznaky a říct o co jde, pak to bude bez dloubanců. Pokud je to opravdu za Terminátora, bylo by vhodné, aby nebyla zneužívána moc, řadový člen fóra by se bludišťákem bránit nemohl.
Nicméně je to blbý, nemám na fórum přístup z práce (připomínám kdyby to upadlo v zapomění) a tak celý šťastný občas zahodím tenhle týden zednickou lžíci, seklepu maltu a běžím si k tomu doma sednout. To že napíšu do zkušeností se servisem na geometrii v Brně nemístný příspěvek o tom, jak se mi Drobkova zkušenost líbí a proč bych chtěl-měl podobnou zažít bylo čiré nadšení z možnosti zapojit se do diskuze. Dobrá, přečtu si zase pravidla, dojdu opět k závěru, že nejlepší jest držet hubu a hlavně nikam nic nepsat.
Horší je to globálně, koupil jsem si minulý týden kolo (MTB, silnici mám na půdě) , v práci sedím jaksi celý den na zadku, doma na mně čeká rodina a tak je celkově uváženější věnovat se rodině a nebo sobě, nikoli tím že si zalezu k Hnědému, ale udělám něco pro zdraví, lesy v blízkém okolí volají po probádání.
Na silnicích už taky necítím to co dřív: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... &start=105, do toho mi stále jaksi chybí garáž, do které bych si mohl postavit auto kategorie Hurikán či Lionol a jen tak se kochat jeho dokonalostí a tak docela váhám, že už se na to všechno vykašlu. Nějak si to nechci připustit, ale můj život se prostě změnil a doby kdy mi auto bylo tím nejbližším společníkem jsou nenávratně pryč. No tak zůstávají alespoň kolegové Ladisti, ale jakmile něco napíšu dostanu bludišťáka, ke všemu nevím přesně za co. Troufnu si tvrdit, že Drobkovo a Nemovo rčení nedrážděme hada (minimálně rozčarovaného) je jaksi na místě.
Naposledy upravil(a) Teepee dne čtv srp 14, 2008 22:29, celkem upraveno 1 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Teepee píše: že nejlepší jest držet hubu a hlavně nikam nic nepsat.
Aj ale tak to zas tak nehroť, podívej se na to z druhý stránky a buď na bludnýho kamaráda hrdej :)
Jinak jsi uhodnul, za co je, hezky nás tam pan král všechny oznámkoval.... Ale taky si musim postěžovat, dostal jsem ho ve akorát chvíli, kdy jsem svuj OT příspěvek odmazával, protože to video jsem našel :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Třeba to za to v tomto přízpěvku nebylo, co ty víš, Nemo tam bludišťáka nedostal a to by bylo jaxi pak nespravedlivé, když se taky šířil s oním OT, navíc Tvůj příspěvek se taky týká geometrie a nechce se mi věřit, že by ta malá poznámka Luďka nějak pobouřila. Mám za to, že je to férový člověk... Dal jsem zatím dva bludišťáky (jednoho sic o hodnotě dva) a vždy jsem napsal k danému příspěvku, že to bylo za něj... Předejde se potom takovýmto debatám o být či nebýt...
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Teepee, máš depku, co? :mrgreen: Sedni na to kolo a běž se vyblbnout na nějaké polňačky ... pomáhá to.

Jelen, Nemo to má spočítané ráno, přispíval po osmé večer a to Luděk už neúřaduje.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Teepee, nesmutni, a řekni radši, kdy se bude měnit diferák!
Bludišťák- jenom jeden, o nic nejde.
OTčka jsou samozřejmě špatně a je třeba proti nim bojovat, ale na druhé straně jsem toho názoru, že mimo jiné i díky OTéčkům tohle forum(narozdíl od mnoha jiných) nepostrádá jakýsi velmi příjemný lidský rozměr.
Takže jako vždy:vše špatné, k něčemu dobré. :wink:

Mmchdm, já ho ještě nemám, byť jsem si ho zasloužil úplně stejně :cry: :mrgreen: :P

edit:K.L. -Aha...
Naposledy upravil(a) Nemo dne čtv srp 14, 2008 22:42, celkem upraveno 1 x.
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jelen píše:Třeba to za to v tomto přízpěvku nebylo, co ty víš
Třeba když to prásknu, tak ráno budu mít už dva kamarády....ale je to ono... King asi neměl náladu, no...
Nemo píše:Mmchdm, já ho ještě nemám, byť jsem si ho zasloužil úplně stejně
Však viděl jsi mojí SZ? Jak řiká Pípač, Luďa to zkoukne zejtra a vsaďte se, že ho Nemo taky fásne.....A bude mu tam svítit eště o den dýl :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Ja ho tezko vyfasnu, jak asi, kdyz se o tom bavime tady v poklabosme a tam jsem vubec nepsal. Jen jsem ventiloval svůj názor...
Naposledy upravil(a) Jelen dne čtv srp 14, 2008 22:49, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“