Turbo Lada Revolution

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

čmelák píše:yellow ja si myslim ze sa len tak projizdel lebo na plny to nejde vobec
a ked by vsetkych strcil do kapsy preco to nespravil ked mu to tak ide? ha? vies co ti poviem? tommel to tam strcil do kapsy s tym hnilym vrakom, nikdo iny a urcite nie ten akoze turbo motor, pocul som na viedeu ako to nastartoval saq to nejako rachotalo, podla mna to hovno ide , vzdy som to tvrdil a stojim si zatym az kym neuvidim. teraz mal sancu ukazat to vsetkym ako to proste naladil, a podla toho co ukazal to vyzera ze naladil hovno, teda dal si naladit hovno tak
hele voco ti jde že má někdo v žígu turbo? co ti v tom brání aby jsi ho měl taky a jaký rachot v motoru prosím tě vždyť to byl šepot květin a já jsem to viděl a slyšel naživo tak prosímtě zalez někde do kouta a přemýšlej napřed než něco řekneš-na takový auto má každej hromadu keců ale skutek utek :laughing8: :violent1: :violent1: :evil4: :confused2:
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

čmelák píše:yellow ja si myslim ze sa len tak projizdel lebo na plny to nejde vobec
a ked by vsetkych strcil do kapsy preco to nespravil ked mu to tak ide? ha? vies co ti poviem? tommel to tam strcil do kapsy s tym hnilym vrakom, nikdo iny a urcite nie ten akoze turbo motor, pocul som na viedeu ako to nastartoval saq to nejako rachotalo, podla mna to hovno ide , vzdy som to tvrdil a stojim si zatym az kym neuvidim. teraz mal sancu ukazat to vsetkym ako to proste naladil, a podla toho co ukazal to vyzera ze naladil hovno, teda dal si naladit hovno tak
každý má svůj názor a ten ti vyvracet nebudu, jen tolik : měl jsem své důvody proč jsem se sprintů neůčastnil , předvádět se a dokazovat někomu jak to jezdí nebo nejezdí a pak zahodit 3 roky práce ,nejsem blbec , každý ať si myslí o tom svoje (já vím na čem jsem)
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

tak prosim vyval ten strasidelny dovod preco si teda konecne neukazal ako ti to jazdi...

ja som sklamany lebo som sa tesil ze sa konecne dozviem pravdu to tom ako to ide
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

spálený olej
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

fuha tak to ja vazna vec a na zraz si to dotiahol? ked si mal v motore spaleny olej?
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Nuz niekto postavi motor a potom mu uz nezostanu prachy na novy olej no,

a nieko je na tretom mieste aj so starym olejom.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

myslis ten stary spatny kombik tusim z brna ne :-D
podla mna mal na olej len nestihol ist do servisu :finga:
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

stačilo by..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

myslím taky že by jste se měli všeci uklidnit.... a podivat se na to co kdo sám dokázal.....

já bych se taky se svím autem bál jet na tu orientačku, ikdyž to auto na takové tvrdé podmínky je ( a bude uspůsobeno)... ještě že ondra je takovej blázen..

v trnavě jsem se taky vykašlal na sprinty, protože v motoru taky nebylo vše 100% a nechtěl sem riskovat že bych musel jet domů na vleku...


mimojiné TŽ. co jsi použil za spojku??... ted o vejkendu se ukázalo že i 1300 ta sachska neudrží...
jakke
Příspěvky: 658
Registrován: ned črc 01, 2007 19:16
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakke »

no co my sme tam měli min oleje a ještě pár drobností co nebyli v pořádku a dali sme třikrát sprint a vše je ok :)
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Pozn. moderátora: myslím, že byste měli zklidnit emoce. Každý se svým vozem jezdí tak, jak je mu nejpřirozenější. L.
Miči

Příspěvek od Miči »

Bože lidi buďte rádi, že jste to viděli na živo, já sraz nemohl a ještě teď mě to fest štve, chtěl jsem vidět dvě auta: jahůdku na vlastní bulvy a ten turbo motor, no snad se zadaří příště. Teda pokud Turbožigiho nenaserete debilíma kecama...Ikdyby to nejelo tak o co jde? Copak tady někdy Turbožigi napsal něco o tom, že má nejrychlejší auto klubu? Vždyť to nejpodstatnější je, že to postavil.
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Já se TŽ musím taky zastat. Jsem rád, že si vůbec udělal čas na to, aby s tím autem dojel na sraz. A jestli nejel sprinty, tak asi věděl proč. Ono je rozdíl, jestli má někdo spálený olej v motoru, který prý točí na 8 000otáček, nebo motoru, který když klekne, tak ho majitel vyhodí. Ono je dobré si uvědomit, že do toho auta nacpal spoustu peněz a času a nepotřebuje něco dokazovat jenom proto, že si to někdo přeje. Ono, každý má ke svému autu jiný vztah.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

uz se nahrava video na youtube, natocil sem motor v otackach, ne jak ti mamlasi na nove, ze to vystrihli jen na start a volnobeh.. snad turbozigi nebude nastvany..
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

no tak uz to tam je
http://www.youtube.com/watch?v=x8Cokdlwi8Y

zdrzme se komentu k memu palci :thumbup:
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“