Lada Priora - vlastnící

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Alespoň se všechny závady projeví hned z počátku a později už budeš jezdit bez problémů a bezstarostně :wink:
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

No to dúfam, že problémy nebudú pokračovať, lebo každý týždeň byť v servise, to tiež nie je bohviečo.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše:No to dúfam, že problémy nebudú pokračovať, lebo každý týždeň byť v servise, to tiež nie je bohviečo.
No to drzim palce. Ja som zatial problem nemal a dufam, ze minimalne 3-4 roky mat nebudem. Lebo to by som sa napocuval od svokry (strasna antiruska), ze som si mal kupit ine auto (hlavne ze ona so svojim Citronom chodi kazde 4-5 mesiace do servisu uz 7 rokov...).
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

celkom cumim. My ideme uz na 3tiu kontrolu/po 30tkm/ a zavady si ani nepamatam ze by nejake boli(inak povedane drobnosti vyriesene doma)... asi by som to nemal zakriknut :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Wolfhunt, nie sú to niake závažné problémy, len človek nevie keď sa mu tam rozsvieti kontrolka, či je to niečo podstatné alebo niečo nepodstatné. Len dúfam, že sa to nebude opakovať tak skoro. A tie reči, že čo si to kúpila počúvala aj ja, ale úprimne povedané, bolo a aj mi to je jedno. Mne to auto vyhovuje, jazdí výborne, nemám námietky. Môžem len odporúčať. Ľudia, ktorí posudzujú auto len podľa značky a nikdy v tom nesedeli ma môžu mať tak akurát "radi" :wink:
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše:Wolfhunt, nie sú to niake závažné problémy, len človek nevie keď sa mu tam rozsvieti kontrolka, či je to niečo podstatné alebo niečo nepodstatné. Len dúfam, že sa to nebude opakovať tak skoro. A tie reči, že čo si to kúpila počúvala aj ja, ale úprimne povedané, bolo a aj mi to je jedno. Mne to auto vyhovuje, jazdí výborne, nemám námietky. Môžem len odporúčať. Ľudia, ktorí posudzujú auto len podľa značky a nikdy v tom nesedeli ma môžu mať tak akurát "radi" :wink:
Mozem len s Tebou plne suhlasit :-)
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

no aj ja som toho názoru :wink:
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

hlavne ze sa v tom citis dobre ty a co si myslia druhi... to je ich vec.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Ja mám asi štastie, zas sa rozsvietila kontrola funkcie motora. No auto mám niečo vyše mesiaca a už je to tretí krát. Zas ma čaká návšteva servisu. Som zvedavá, čo to bude tentokrát. Možno že zas len niaky konektor niekde vypadol. Chodím teraz dosť do Martina a kto to pozná, tak vie aká je tam cesta. Tá panelka je otras. Takže aj to tomu možno pomohlo. Podľa mňa by to mohli používať ako testovací okruh :D
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Na všem zlém se dá najít i něco pozitivního. Sice máš asi nějakou poruchu, ale zato máš i potvrzeno, že kontrolka samotná je funkční :)
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše: Chodím teraz dosť do Martina a kto to pozná, tak vie aká je tam cesta. Tá panelka je otras. Takže aj to tomu možno pomohlo. Podľa mňa by to mohli používať ako testovací okruh :D
Nepoznam tu cestu, ale zato viem o jednej fakt zlej - zo Spisskeho Noveho Mesta do Roznavy! Tam je to samy vymol od nakladiakov s drevom. Odtedy mi niekedy rezonuje niekde vzadu nejaky plast - asi len kryt repraku.

mne sa vsak zase stalo nedavno ine - ako su "madla" na otvaranie dveri, tak sa mi uvolnil ten vrchny kryt - co je vo farbe karoserie. Na jednej strane to totiz je prisrofovane a asi bolo tak silno, ze ten plas to nezvladol. Teraz to mam prelepene priesvitnou paskou - pockam s tym do najblizsej kontroly.
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Niektoré tie cesty sú katastrofa. Na tejto ceste ma štve len to nadskakovanie, tlmiče dostanú zabrať. Škoda len, že Lada nemá trochu mäkšie pérovanie. Ja zas minule nemohla otvoriť dvere vodiča, ťahám za tú páčku a nič, dvere sa neotvorili. Musela výsť spolujazdcovimi. :D
A včera keď zas zaparkovala v práci na parkovisku, idem zamknúť diaľkovým a on sa ti mi rozhúkal alarm. Takto som to nacvičovala trikrát. Ľudia po mne čumeli, že čo tam robím. Až na štvrtý krát to bez problémov zamklo.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

ako to tu sledujem, tak asi fakt mame nejaky vydareny kus(klop-klop) :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Majo tak sa z toho teš. :D Nevravím, že je to nieky nepodarok, skôr také detské chyby, ale radšej nech sa to ukáže pokým je to v záruke, aspoň ma to nič nestojí, ak nerátam cesty do servisu.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše:Ja zas minule nemohla otvoriť dvere vodiča, ťahám za tú páčku a nič, dvere sa neotvorili. Musela výsť spolujazdcovimi. :D
A včera keď zas zaparkovala v práci na parkovisku, idem zamknúť diaľkovým a on sa ti mi rozhúkal alarm. Takto som to nacvičovala trikrát. Ľudia po mne čumeli, že čo tam robím. Až na štvrtý krát to bez problémov zamklo.
Hej, to poznam - viezol som rodicov vzadu, vystupili sme, zamknem a auto trubi! Tiez som to skusal asi 3x. Az potom som zisil, ze otec zo zvyku zatlacil ten cudlik - a tym sa porusilo to automaticke zamykanie - tri dvere sa zamkli, ale jedny sa odomkli. A tak trubilo auto.

Teda aspon tak som si to vysvetlil...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“