Nastavení polohy omezovače

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

popest píše:Takže bez úspěchu... Zkrutná tyč byla odpojená od nápravy. Dřívkem vymezená přesně vzdálenost 200mm i teh 140mm jsem zkoušel a prostě ať hýbu omezovač kamkoli, tak ta tyč se toho pístku dotýká pořád. Nastavil jsem to opět od oka. Vypadá to že to bude dobrý, ale uvidí se až bude pršet...

Napadlo mě použití redukčního ventilu na brzdy, maj to v tuning dílech... Pak by vlastně bylo jedno jak je ten omezovač nastaven. Křivka té regulace bude podle mě pořád stejná, jen se tím nastavováním polohy omezovače celá posouvá. No a místo omezovačem, bych jí posouval ventilem. To by mohlo fungovat bezvadně a ještě by sa dal nastavit přesně poměr brzd.
Myslis neco jako tohle http://www.speedpro.cz/tilton-omezovac- ... -1989.html ?
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

Ano, ale někde jsem viděl za podstatně nižší cenu. Tahle je trošku vyšší :evil:
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

No to je asi nejlepsi reseni :) Nekolik lidi tam ten omezovac nema a taky se nic nedeje ... Za koliks ho nasel ty?
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

No hledam to od včerejška a nemůžu to najít. Bylo to na nákym rally shopu. Cena byla kolem 1500,- tuším. Ten co jsi našel vypadá skvěle, ale za tu cenu ani náhodou.

Zkoušel jsem hledat redukční ventily pro průmysl, ale to jsou armatruy jako kráva... Kdyby jsi něco našel, dej sem odkaz. Díky.
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

http://www.engitec.cz/index.php?action= ... xt=&page=1

Nejlevnější co jsem našel... Asi bych měl přestat řešit ptákoviny ve stylu - krabička s kolečkem za 2000,-.... :evil:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

popest, tohle se dá nahradit spojením ladaomezovače a kohoutu se šroubem a maticí, to vše uloženo v patřičném držáku..
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

Nevím jak to myslíš... Regulátor tam musí zůstat a tohle je právě ten kohout...
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

popest píše:Nevím jak to myslíš... Regulátor tam musí zůstat a tohle je právě ten kohout...
jasné.. já to myslel tak že ten kohout si můžeš vyrobit z ladaomezovače...
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“