Ostřikovače čelního skla 2103

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 238
Registrován: sob kvě 13, 2006 23:29
Bydliště: Luže/Chotěboř/MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Já tam mám taky dvou tryskový ze škodovky a stříkaj supr. :lol:
Lada 2101 = 2003 až 2005
Lada 2107 = 2006 až -
http://milda2107.rajce.idnes.cz/?sort=albumName
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ivo píše:Stěrače kupuju vždycky v nějakém supermarketu a problém není. Vždycky byly přibalené různé ty příchytky. Stačí vybrat ten správný, nacvaknout na stěrač a nasadit.
Trysky ostřikovače mám taky ze škodovky, ale musel jsem upravit díru, protože byla malá a navíc čtvercová. Na podzim v Jedovnici jsem si za to nadal, protože Vašenkov měl origo dvojtryskové.
ok. dik za info. pockam na Vasenkova. diry neee :-)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

To že já mám čtyřhrané díry ještě neznamená, že je máš taky. Nevím od kdy to takhle dělali, ale původně byly ty díry kulaté.
Uživatelský avatar
Chaloupka
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaloupka »

Já mám taky kulaté díry, jak to vypadá, tak po neděli se bude nakupovat :wink:
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stav »

Ještě k hadičkám: mám tažené přes celé auto k zadnímu ostřikovači novou hadičku z infuzní soupravy s celkem 3x napojením, venkovní průměr je stejný jako vnitřní u origo hadičky, a maká to bezvadně. Původní byla zmačknutá a překleslá. Jinak taky jsem řešil ucpanou rozbočku k předním stěračům.
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Taky jsem mel dvojtrysky ze skodovky. Original kulata dira byla trosku mensi. Neveslo se to tam s gumovym tesnenim, ktery jsem tam chtel mit. Karoserii jsem upravovat nechtel, tak jsem pilnikem zmensil prumer te casti trysky, ktera se strka do diry v karoserii. Pak to sedlo perfektne. A jeste jsem musel pouzit tlustsi hadicky. Original vedla tlusta od motorku jenom do takoveho tecka a z neho sly dve tenke k tryskam. Takze to chtelo novy to tecko a hadicky k tryskam. Motorek zustal puvodni a strika to slusne. :wink:
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 874
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

Nikita I (lada 21053) mal pri kupe takmer nefunkcny ostrekovac. Len to tak curalo pod sklo. Kupil som novu hadicku (hrubostennu), rozvodku (T-cko), spätny ventil (rozumej tak, ze prepusta kvapalinu len jednym smerom), gumove prechodky a trysky (obe skoda 105-120). Hadicku som tahal od cerpadielka (povodneho) okolo hornej hadice od chladica kde som ju asi 6-7 krat omotal a popri stredovej vystuhe kapoty az po mriezky vetrania. Tam som dal T-cko a cez mriezky som dal gumove prechodky, do ktorych som vsunul trysky. Striekalo to prefektne teplu kvapalinu. V zime sa rychlejsie rozpustal bordel na skle a v lete lepsie umyvalo musky.
Toto mozem kazdemu odporucit, podobne "ohrievanie" som vzdy poriesil aj na sluzobnych strojoch (Felicia, Octavia. Passat).
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Já mám na obou kombících škodulácký čerpadlo - maká perfektně, je to výrazný rozdíl oproti origu, a dvoutrysky mám na sacích kapsách větrání. Ostřikuje to výborně, ať auto stojí, nebo jede 120.
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“