5q

Moderátor: Moderátoři

Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Deli píše:Nema nekdo doma 4 i 5 kvalt, aby to prozkoumal? :D
No jo jenze oba petikvalty sou na autech, ctyrq je na stole...Jestli by Ti pomohla fotka z pod auta tak klidne odfotim...Ale pouze novejsi typ, starsi az tak za dva tejdny.Jestli mas moznost od nekoho pujcit knizku Jak na to, tak sem tam kdysi zahlidl popis 5q(starsiho).Sou tam i fotky, de to z toho dobre poznat
petr
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 11, 2005 14:20
Bydliště: praha

Příspěvek od petr »

dík moc. vytisk sem si ten nákres, to bude ten chlap čumět co sem za profika.
2107 1,7i LPG
2104 1500 LPG
Volvo 760 2,0i 16V Turbo INTERCOOLER
Jirka Varva

Příspěvek od Jirka Varva »

petr píše:dík moc. vytisk sem si ten nákres, to bude ten chlap čumět co sem za profika.

Kolik za ní chce?
petr
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 11, 2005 14:20
Bydliště: praha

Příspěvek od petr »

chtěl za ní čtyrku, ale dyž sem vytáh ty nákresy, tak najednou že už jí prodal. pražský vrakáče, no..
2107 1,7i LPG
2104 1500 LPG
Volvo 760 2,0i 16V Turbo INTERCOOLER
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

petr píše:chtěl za ní čtyrku, ale dyž sem vytáh ty nákresy, tak najednou že už jí prodal. pražský vrakáče, no..
Bůh ví co to vůbec bylo za převodovku. Další věc je to že už po pár zkušenostech z pražskejma vrakovištěma tam nic nekoupím. A že jsou všude zloději. Zatím mě nikde nepřesvědčili o tom že to není pravda.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

vcera som toto preberal s kamaratom, co ma predajnu Lada dielov, tak sadu na prerabku 4q na 5q Rusi naozaj vyrabali, vysla v Rusku asi na 1500Sk, on ju tu predaval za dvojku, ale uz je to par rokov a uz si na diely nechodi sam a dodavatelia to neponukaju :cry:
Deli
Příspěvky: 85
Registrován: úte čer 01, 2004 12:37
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Deli »

Majo píše:vcera som toto preberal s kamaratom, co ma predajnu Lada dielov, tak sadu na prerabku 4q na 5q Rusi naozaj vyrabali, vysla v Rusku asi na 1500Sk, on ju tu predaval za dvojku, ale uz je to par rokov a uz si na diely nechodi sam a dodavatelia to neponukaju :cry:
Tak to jsem necekal, nicmene jsem mile prekvapen. Zato dodavatele se mi nelibi....
A v rusku se to prodava? Nema nekdo cestu do CCCP? :D
Deli
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

mam dotaz ty převodky sou obě stejěn dlouhy mam za to že už se to an forech řešilo ale zapoměl sem jakej byl vysledek :?:
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Převodovka Lada je stejně dlouhá jak pro 4Q tak pro 5Q. Liší se jen uchycením vzadu a jiným spínačem couvacích světel.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Pšenda píše:Převodovka Lada je stejně dlouhá jak pro 4Q tak pro 5Q. Liší se jen uchycením vzadu a jiným spínačem couvacích světel.
Ja mam 12ku tam žádny spátečkoví nejsou :D
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

capodrak píše:
Pšenda píše:Převodovka Lada je stejně dlouhá jak pro 4Q tak pro 5Q. Liší se jen uchycením vzadu a jiným spínačem couvacích světel.
Ja mam 12ku tam žádny spátečkoví nejsou :D
Tak nemáš co řešit při výměně.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Pšenda píše:Převodovka Lada je stejně dlouhá jak pro 4Q tak pro 5Q. Liší se jen uchycením vzadu a jiným spínačem couvacích světel.
Prvni typy se lisi jen tvarem posledniho dilu, uchyt maji stejnej jak 4q, spinac na couvak je ale jinej...
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Kdyby to ještě někoho zajímalo, tak takhle: vpravo 4q, vlevo 5q.

Co dodat. Možná jsou i jiné typy, ale můj foťák viděl jenom tyhle 8)
Naposledy upravil(a) Nemo dne sob črc 29, 2006 13:12, celkem upraveno 2 x.
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

moc pěkný to je :wink:
Uživatelský avatar
expa
Příspěvky: 130
Registrován: čtv pro 09, 2004 15:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od expa »

Nechce sa mi zakladat novy prispevok, ti co ste sa hrali s 5q prevodofkami ako sa Vam ich podarilo utesnit? Teraz konkretne sa mi jedna o vanu. Nove tesnenie, trochu kvalitneho silikonu a tecie uz len po nahodeni. Mate finty? Asi to znova zhodim a dam tam brutalne viac silikonu, i ked nie som zastanca zrovna takeho riesenia.
VAZ 2107 ... kdyz milujes, neni co resit ;)
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“