Hudba

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

staci arn 6614 + stredak vyskac arn, cele to poresis za 2500,- + vyhybka, na auto to staci azaz..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

No jak komu no... neco takovyho tam mam a nestaci.Hlavne to nestaci krmit radiem ty 70W basaky... to pak ani nemaji smysl.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Jerry
Příspěvky: 36
Registrován: stř kvě 17, 2006 10:24

Příspěvek od Jerry »

Aby byli slyset aspon ty vejsky.... :P

no jako to neni všechno to je jen zatím pak budou nasledovat stredy do dveří a woofer do kufru 8)
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

POMALU ALE JISTE
Jerry
Příspěvky: 36
Registrován: stř kvě 17, 2006 10:24

Příspěvek od Jerry »

Tomik,
tak tAk :D
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Sak jo chlapi me to jde taky pomalu,nejsou finance!!! Ale pak porovname... :twisted:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Acibuk píše:staci arn 6614 + stredak vyskac arn, cele to poresis za 2500,- + vyhybka, na auto to staci azaz..
Výškáč arn asi ne,že? Spíše arv ale to je fuk. Litráž kufru můžeš použít, pokud dáš basové repro tkzv freeair, které jsou dělané přímo do auta a není u nich rozhodující parametr litráže ozvučnice. Proto není arn od TVM ta dobrá volba-ono to hraje, ale se zesákem utrhneš membrány,protože hraješ do nepředepsané litráže-vím o čem mluvím,kamarád odkrouhl 3 páry a to nehrál nadoraz.
Bylo mi doporučeno koupit Monacor SP-252C. Mě by tyto zabraly celé plato, proto jsem volil SP-202C. Až to bude vše naimplantováno, napíšu první dojmy plus nějaké fotky-asi toho ale nebude moc vidět, protože to chci kvůli nenechavcům maskovat :lol: .
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Martanasse
Příspěvky: 103
Registrován: sob zář 25, 2004 17:18
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martanasse »

denis píše:
Acibuk píše:staci arn 6614 + stredak vyskac arn, cele to poresis za 2500,- + vyhybka, na auto to staci azaz..
Výškáč arn asi ne,že? Spíše arv ale to je fuk. Litráž kufru můžeš použít, pokud dáš basové repro tkzv freeair, které jsou dělané přímo do auta a není u nich rozhodující parametr litráže ozvučnice. Proto není arn od TVM ta dobrá volba-ono to hraje, ale se zesákem utrhneš membrány,protože hraješ do nepředepsané litráže-vím o čem mluvím,kamarád odkrouhl 3 páry a to nehrál nadoraz.
Bylo mi doporučeno koupit Monacor SP-252C. Mě by tyto zabraly celé plato, proto jsem volil SP-202C. Až to bude vše naimplantováno, napíšu první dojmy plus nějaké fotky-asi toho ale nebude moc vidět, protože to chci kvůli nenechavcům maskovat :lol: .
Jen doplním, špatnou litráž poznáte, že vám při vyšším výkonu klepe kmitačka..
21011 :-) Zlomte VAZ
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

To je to stádium, kdy dokážeš i švábovým zesákem s 20W utrhnout membránu repráku se zaručenými 70W zatížitelnosti. :lol:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

denis píše:
Acibuk píše:staci arn 6614 + stredak vyskac arn, cele to poresis za 2500,- + vyhybka, na auto to staci azaz..
Výškáč arn asi ne,že? Spíše arv ale to je fuk. Litráž kufru můžeš použít, pokud dáš basové repro tkzv freeair, které jsou dělané přímo do auta a není u nich rozhodující parametr litráže ozvučnice. Proto není arn od TVM ta dobrá volba-ono to hraje, ale se zesákem utrhneš membrány,protože hraješ do nepředepsané litráže-vím o čem mluvím,kamarád odkrouhl 3 páry a to nehrál nadoraz.
Bylo mi doporučeno koupit Monacor SP-252C. Mě by tyto zabraly celé plato, proto jsem volil SP-202C. Až to bude vše naimplantováno, napíšu první dojmy plus nějaké fotky-asi toho ale nebude moc vidět, protože to chci kvůli nenechavcům maskovat :lol: .
překlep, arv..
na www.amplion.wz.cz jsou pekne navody na subwoofery do auta. Nějakej blázen dělal z dřevotřísky válcovej subwoofer, docela trpělivej:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Jerry
Příspěvky: 36
Registrován: stř kvě 17, 2006 10:24

Příspěvek od Jerry »

jestli vám mužu doporučit tak sem mrknete sem www.bsacoustic.sk :P
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Já se tubě vyhýbám jako čert kříži-basy nejsou dynamické ale hučí a navíc už mám v kufru jeden válec-LPG a další už tam fakt nevleze. Do lady by to vešlo. JInak tuba na tuc-tuc stačí a hraje slušně-kamarádovi jsem odladil Renault Megane Coupe-4x repro+tuba. Přední jsou honěné rádiem, zadní repro zesákem 2 kanály a zbývající 2 kanály jsou v můstku a honí tubu. Montoval si to sám a taky to tak dopadlo-propusti nastavené blbě atd. Po mém zásahu to hraje jako víno ale basy jsou dunivé a hučivé, ovšem na jeho ducduc je to OK.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Jerry
Příspěvky: 36
Registrován: stř kvě 17, 2006 10:24

Příspěvek od Jerry »

denis,

takkže ríkaš lepší je bedna??než tuba? :?:
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Tuba či bedna-ono je to to samé-bedna má litráž s basreflexem-tudíž ozvučnice a funí do kufru, který je přepažený. Tudíž tlučeš do dalšího prostoru. Ono se to zvukově jakoby nasčítá a basy jsou silnější, ale nejsou dynamické(ovšem to nasčítání neplatí vždy). Při poslechu rockové muziky je to oničem, proto jsem chtěl repra do plata-tam je to o něčem jiném.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Jerry
Příspěvky: 36
Registrován: stř kvě 17, 2006 10:24

Příspěvek od Jerry »

denis,
hmm ale škoda ze na Laďe je také malé plato :cry:
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“