Možný vzor LADAklubu

Všetko okolo organizácie oficiálnej časti Ladaklubu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Kamil Teplárek píše:[shadow=red]LADAklub CZ[/shadow]" ,jelikož CZ je mezinárodní označení vozidel České republiky,a LADA je označení vozidel.
No pak by to mělo být celé meyinárodně [shadow=red]LADAclub CZ[/shadow].

Neměli bychom to zaregistrovat pod více názvy? Až se jako rozhádáme aby nebyli alternativy s jedním změněným písmenkem v názvu.
dmatej píše:Sdružení bude zodpovědné i za stránky? Totiž, aby nás pak někdo nehonil kvůli naskenovaný literatuře.
No už teď jsou stránky zaregistrovány na konkrétní osobu a ten dotyčný riskuje.
Myslím, že by nebylo od věci, abychom to pak dali do pořádku v tom smyslu, že se doména převede z jednotlivce na sdružení a nelegální obsah se ze stránek vyřadí a bude k dispozici jen členům sdružení, kteří se po právní stránce stanou spolumajiteli této literatury (mám na mysli princip půjčoven CDček atp.). Ale ten převod domény asi nebude podmínkou. Měli bychom to probrat na sraze, ať k tomu předně řeknou své Ti, kterých se to týká.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Ladaklub CZ bude asi nejlepší. CZ je mezinárodní ale Klub nebo club to je spíš podle mne tím jestli budem chtít lízt do prdele někomu s angličtinou a nebo zůstaneme věrní češtině. Takže pokud takto tak jsem spíš pro LADAklub CZ :hello2: a co se týče toho scanování knih. Mělo by to být v sekci pro sponzory. Ne pro registrované přispivatele ale pro ty co dali nějakou korunu na provoz domény. Nezaměňovat peníze na podporu domény s penězi ofic klubu resp členskými poplatky.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Pátrač píše:a co se týče toho scanování knih. Mělo by to být v sekci pro sponzory. Ne pro registrované přispivatele ale pro ty co dali nějakou korunu na provoz domény. Nezaměňovat peníze na podporu domény s penězi ofic klubu resp členskými poplatky.
bude mozne to presunut sem na forum do sekcie download, bude tam kategoria s prislusnymi pristupovymi pravami. v pripade ze to tu neposlem cele do riti a nehodim sem staru verziu.
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Nikam nic neposílat už mi začly chodit i maily s upozorněním :hello1: jediný co ještě otravuje je to s tím scriptem a Chat. ale jak tak koukám snažíš se, takže to určo za chvíli bud běhat vše. :happy11:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Pátrač píše:Nikam nic neposílat už mi začly chodit i maily s upozorněním :hello1: jediný co ještě otravuje je to s tím scriptem a Chat. ale jak tak koukám snažíš se, takže to určo za chvíli bud běhat vše. :happy11:
snazit sa snazim, ale dnes okolo obeda to tu zabalim a idem na velku noc domov, takze si dam dovcu, tak dufam ze mi ondra07 nevynada ze tu nebudem, co myslite, mozem si dovolit nebyt tu 5 dni? :finga:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Pátrač píše:Ladaklub CZ bude asi nejlepší. CZ je mezinárodní ale Klub nebo club to je spíš podle mne tím jestli budem chtít lízt do prdele někomu s angličtinou a nebo zůstaneme věrní češtině. Takže pokud takto tak jsem spíš pro LADAklub
A co ta vzpomínaná mezinárodnost, resp otevřenost národu, který v době největší slávy předmětů našeho fandovství byl naší součástí a bratrem? Popravdě řečeno, já to kvůli té době dělám, vracím se tak do dob, kdy jsem byl malým fakanem, všechny problémy řešili rodiče atd. Prostě éra LADY je éra mého dětství. A proto se mi líbí, že jsme Československý LADAklub, Oficiálně LADAklub CS. Dodnes nechápu, jaké výhody rozdělení na ČR a SR přineslo.
A na důkaz mé motivace předpokládám umístění historické dobové MPZ s písmeny CS na Hnědého LADU. Jen ještě nevím kam ten kus plechu vhodně na zádi umístit.
Naposledy upravil(a) Teepee dne pát dub 14, 2006 09:49, celkem upraveno 1 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9383
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

V. Práva a povinnosti členů

• členové LKČR mají přístup k plnému seznamu členů s daty o nich, jejich vozech a kontakty


Jen menší připomínku. K údajům o členech bych přistupoval opatrně. I když k těmto údajům budou mít přístup pouze registrovaní členové, určitá data bych nezveřejňoval.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Vašátor píše:V. Práva a povinnosti členů

• členové LKČR mají přístup k plnému seznamu členů s daty o nich, jejich vozech a kontakty


Jen menší připomínku. K údajům o členech bych přistupoval opatrně. I když k těmto údajům budou mít přístup pouze registrovaní členové, určitá data bych nezveřejňoval.
Jo taky jsem nad tím přemýšlel. možná bych tohle vypustil úplně. měli to na CMC ale od toho to tu je, aby se to doladilo. :glasses11:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1510
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

Stanovy jsou OK.
Název určitě LADAklub CZ.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9383
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Pátrač píše:
Vašátor píše:V. Práva a povinnosti členů

• členové LKČR mají přístup k plnému seznamu členů s daty o nich, jejich vozech a kontakty


Jen menší připomínku. K údajům o členech bych přistupoval opatrně. I když k těmto údajům budou mít přístup pouze registrovaní členové, určitá data bych nezveřejňoval.
Jo taky jsem nad tím přemýšlel. možná bych tohle vypustil úplně. měli to na CMC ale od toho to tu je, aby se to doladilo. :glasses11:
Jinak je to ale OK
Nazev bych dal LADAklub CZ (Radsi bych sice CS, ale přecejen CZ je mezinárodní)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

A co to celá pojmenovat jako Česko-Slovenský LADAklub.
Pak by to mohl být CS LADAklub nebo LADAklub CS.
Ctirad
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Ctirad Vyskočil píše:A co to celá pojmenovat jako Česko-Slovenský LADAklub.
Pak by to mohl být CS LADAklub nebo LADAklub CS.
Musím zjistit přesně kam se posílají žádosti a jestli tenhle název je vůbec možný.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

To je fakt.Aby to vůbec povolili.
Ctirad
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Ctirad Vyskočil píše:To je fakt.Aby to vůbec povolili.
Myslím že když název LADAklubu, resp. název občanského sdružení obecně, nebude v rozporu s dobrými mravy, můžeme si to pojmenovat jak chceme. Koneckonců Mondeáři mají název občanského sdružení v angličtině a to je právě ono, když to může být anglicky, může tam jistě být i slovo Slovakia či Slovenský, nadávka či sprosté slovo to rozhodně není.
Jinak Ctirade dobrý nápad, oficiálně Česko-Slovenský LADAklub, na nálepky, podložky pod značky atp. bych dával LADAklub CS. (to může znamenat jak ČeskoSlovenský, tak mezinárodní termín CzechoSlovakia, případně i LADAklub ČeSka) :)
Nebejt našich Slovenských kolegů, klidně bych bral LADAklub CZ, ale opravdu jim to můžeme udělat? Nebo neměli jsme se s našimi Slovenskými kolegy domluvit, aby si formálně založili LADAklub svůj a i nadále bychom zaběhlým způsobem spolupracovali? (Společné fórum a srazy)
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Ctirad Vyskočil píše:A co to celá pojmenovat jako Česko-Slovenský LADAklub.
Pak by to mohl být CS LADAklub nebo LADAklub CS.
myslím že toje výborný nápad :hello1:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Odpovědět

Zpět na „Oficiálny klub“