Martasova nuladvojka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Vašátor, 28. jsem mimo, nemám čas, ikdyž jsem si původně myslel že by to šlo - takže nešlo.
dvk, Tak to opravdu jen vypadá, krásný kus to ani zdaleka není. Je na něm hezká střecha a přibližně i kapota. Zbytek je krásný méně, některé partie zřejmě typicky pro tento ročník jsou vysloveně špatné. Ovšem smirek, kyt a sprej umí divy, zvlášť na takových fotkách. Ale podlaha, prahy a podběhy vypadají že jsou skutečně použitelné, jen ty dobité a ohnilé blatníky jsou špatné, to se mi vůůůbec nelíbí. Stejně tak zadní nárazník je na výměnu. Motoricky vypadá OK, až na folklor - membránku akceleračky. Jo a po cestě oděšla baterka - kolega Michal Karásek mi pomoh vyřešit ještě jeden problém po cestě a změřil baterku. Tímto mu děkuju.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

:shock: hodte na neho siet ! :-D, inac pekny voz moc pekny, takch uz moc neni
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

No, samozřejmě, co jiného čekat... Přijdu k autu a prázdné kolo... uvidíme kolik vtipných detailů ještě najdu... A to jsem toho prohlédl opravdu hodně!
Je v tom ale originál rezerva :wink:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

ger007 píše::shock: hodte na neho siet ! :-D, inac pekny voz moc pekny, takch uz moc neni
Copak siet? Všechny ladisty rovnou zavřít do cvokhausu a zhasnout ! :lol:
Nemá ten kočár stejnou barvu jako ta Tvoja?

Kluci, když už jste jeli okolo, taky ste mě mohli pozvat na čumendu.. :D
Jaké tedy budou plány s touto krasavicí?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Ešte dobre že ju nekúpil Jakub Metelka. To by asi niektorí slabší jedinci nevydržali :D Inak gratulujem k autu :P
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

mayo456 píše:Ešte dobre že ju nekúpil Jakub Metelka. To by asi niektorí slabší jedinci nevydržali :D Inak gratulujem k autu :P
Proooč? On JM sbírá jen sedany?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Plány s autem bych nejradši nezveřejňoval, každopádně cílem je zachovat ho v provozu v původním stavu.

Jakub? Jemu tento typ chybí do řady...

Jinak mělo by to mít barvu stajnou jako má ger, ikdyž ta moje je katalogová, z velké části zřejmě originál, ne žeriavová žluť. Beru je jako dvojčata.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

To Martas Brno a Jakub . <<Jedna údajně velice pěkná 2102 je levně na prodej v Kramolně u Náchoda. Vážnému zájemci dám na SZ tlf. číslo na majitele.>>
Zájemce někde od Mostu se dostavil, když majitel nebyl doma a později se neozval.
Nabídka tedy platí dále, s tím, že vůz je v barvě "bílá káva" a bez "ekovýpalného". Poněvadž majitel dal minulý týden inzerát i do Polska, máte-li někdo zájem, neváhejte.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Plány s 02

Příspěvek od plavec »

Plány nechceš zveřejňovat,to vypadá jako když chceš vyhodit zadní lavici a tahat v tom polena z lesa. :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Plány s 02

Příspěvek od MartasBrno »

plavec píše:Plány nechceš zveřejňovat,to vypadá jako když chceš vyhodit zadní lavici a tahat v tom polena z lesa. :D
Týjo, to je dobrej nápad, to mne nenapadlo :lol: . Ne, to nehrozí. ALe je fakt, že užitný prostor kombíku je více než zajímavý.
BTW: Jak se spí v kombíku, resp. jak jde v kombíku udělat lože v zadní části vozu, tedy delší, než je stávající?
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Příspěvek od dvk »

Ha, klube se z toho karavan ! : )
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

No, tak ptám se pro zajímavost, jaké jsou možnosti :D . Zatím budu rád, když to vyčichne a když udržím psychický tlak okolí. Nebudu popisovat, co mi někteří lidi řeknou na to auto...
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Příspěvek od dvk »

Rodiče je třeba zvykat : )
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

my sme tam spali dvaja ja a elis, ja nie som zrovna roznerovo kompaktny co sa tyka vysky ale ked sa vybere ta sedacia cast zo zadu a operdlo sa sklopi tak sa tam celkom pohodlne vyspia dvaja ludia, samozrejme ziadny extra komfort ale ked v lete vonku prsi je to dobre.

Co sa tyka farby uvidime ci je rovnaka :-D ale mali by byt hodne podobne , Libher bral asi inspiraciu z lada vzorkovniku :-D
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

MartasBrno píše:Jak se spí v kombíku, resp. jak jde v kombíku udělat lože v zadní části vozu, tedy delší, než je stávající?
Ve svém jsem nemněl zadní sedadlo ani opěradlo . Místo sedáku byla specielně vyrobená LPG nádrž a zakrytá sklápěcí deskou . Po posunutí a sklopení předních sedadel vzniklo "ohromné letiště" a bufík dodával tepelnou pohodu . Je také vyskoušena varianta s nádstavbou nad přední kapotu a do stran vyklápěcí zahrádkou . Čímž na střeše vznikne dlouhý prostor pro postavení upraveného "Áčka" (stan) . Do stanu se dalo vlést vyndaným střešním oknem nebo po žebříku vzadu .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“