demont paky riadenia z tisichranu

Moderátor: Moderátoři

TomasNM
Příspěvky: 198
Registrován: stř pro 23, 2009 14:58
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasNM »

Ja som to raz rozoberal tak,ze na odtiahnutie matice som pouzil 2ks lesenarskej trubky o dlzke 2m. Potom na vyrazenie paky z tisichranu hydr.lis a cakal som co povoli. Povolilo to,rana jak z dela a suciastky som hladal po celej garazi. Nakoniec som to poskladal a nahodil na auto. Poucenie:prejazdom vysokej travy riskujes nejaku skrytu kladu,na ktorej urves riadenie tak ako ja,ked som nasiel v zihlave(koprive) urezanu kladu fi30cm. Cize skrinku mi roztrhlo na 5 kusov a kedze som mal iba nahradnu z 2101,bolo treba prehodit snek a hriadel od volantu,pac niva ju ma dlhsiu.
Citroen Evasion 2.1TD
vintera
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvek od vintera »

astero píše:Foto hodím večír. Jedno stálo 2,69Eura. Cvične som to skušal vylisovať, no drži to tam slušne, tak som to zatiaľ nechal tak. Medzi spodnym a vrchnym je medzera asi 6mm, no neviem či tam neni v skrinke doraz. To by sa potom muselo vyťahovať za tu bočnu dieru prípadne odfrézovať. A všimol som si, že nové púzdro má o pár stotín menší priemer ako hriadeľ kladky, takže je možné, že sa počíta aj s vyhladením hriadeľa.
pouzdra nalisuješ a následně vystružíš na průměr hřídele
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“