Brzdy

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
spooneer
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 20, 2008 22:11
Bydliště: Sředočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spooneer »

Ted uz prave ne, ted to tahne jen normalne.. Prave predtim sem mu to tam dal ze me to tahle jak pri brzdeni tak normalne.Tak rikal ze byl spatnej na jedny strane vnitrni brzd. valec a rikal ze sem mel rozhozenou geometrii. Tak mi jeste doporucil ze mam prehodit kola ze zadu na predek, ze se mi ty predni diky ty geometrii blbe zacli sjizdet.... A ted to zase tahne doleva :?
Uživatelský avatar
swics
Příspěvky: 66
Registrován: čtv pro 15, 2005 11:43
Bydliště: NOVE MESTO NAD VAHOM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swics »

hah aj ked oneskoreni prispevok ale aspom nejaky ...cital som to s tim servisakom sranda ,,ja som mal tiez peknu skusenost ,,,isiel som si dat spravit ac pumpu ,,,ked som prisiel v termine odovzdania auta a vyuctoval na mna co vsetko robil tak som sa len pousmial sadol do auta a odisiel ,Zadrel mi ze mi musel vymenit aj rozdelovac lebo ze sa mi netoci :D otazka ako som tam potom mohol prejst na aute ??:D
ladadriv3r
Příspěvky: 94
Registrován: čtv kvě 22, 2008 17:46
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladadriv3r »

ludia....ja len nechapem naco si davate LADY opravovat do servisu...ved tie auta su tak jednoduche , ze doma s amaterskym naradim sa da opravit VSETKO....a nemali by ste problemy so servismi....:))
ladadriv3r
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

To ladadriv3r: netvrdil bych, že s amatérským nářadím se dá opravit vše. A další věc: ne každý je minimálně průměrně manuálně zručný a má technické nadání.
Jinými slovy: jestliže něco neumím a navíc tomu nerozumím - tak se do toho neseru a svěřim to do rukou odborníků (bohužel někdy "odborníků" :koko: ). L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Už zase táhne při brždění doprava.Sednout za volant někdo kdo to neví a rozjet to ke kruháči u globusu tak je po něm :? .
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

ladadriv3r píše:ludia....ja len nechapem naco si davate LADY opravovat do servisu...ved tie auta su tak jednoduche , ze doma s amaterskym naradim sa da opravit VSETKO....a nemali by ste problemy so servismi....:))
Samozřejmě, ale s postupem času zjistíš, že ten čas co strávíš opravami se dá někdy využít i jinak. Dám ti příklad, do hokny jdeš na 8:00, z práce se vrátíš když už dobře v 17:00, doma na tebe někdo čeká, třeba dítě, nějaké práce okolo domova ... a ty se jdeš válet pod auto, hm. Samozřejmě pokud to má někdo jako koníčka a má "civilizovanou" pracovní dobu, třeba jako mých 6:00-14:00 tak je to jiné kafe a času je více. Další věcí je, že ne každý má garáž atd. a dělat třeba těsnění pod palicí v lednu na parkovišti ... :roll: . Ono, někdy platí přísloví, čas jsou peníze.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“