Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

já mám tažný to co psal Luďek,ale já ho mám přidělaný zespod kufru na 6 šroubech M8....
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Kewint píše:já mám tažný to co psal Luďek,ale já ho mám přidělaný zespod kufru na 6 šroubech M8....
Každé tažné je přišroubované k autu šrouby! Navařená/odnímatelná je vždy jen část s koulí. Ne samotný rám tažného zařízení.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

u nas nove tazne ked davas na aut uz musi byt demontovatelne bez naradia takze len cvak a je dole

na aute mam este stare ktore je tam naveky vekov amen
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Já jsem asi před 2 měsíci přihlašoval tažné, které je na pevno, nejde sundat ani za pomocí klíče, ani bez a více méně bez problému. Sice se trochu divili, ale když jsem jim řekl, že jsem to právě koupil, tak jenom mávli rukou a přihlásili.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Ivo píše:Já jsem asi před 2 měsíci přihlašoval tažné, které je na pevno, nejde sundat ani za pomocí klíče, ani bez a více méně bez problému. Sice se trochu divili, ale když jsem jim řekl, že jsem to právě koupil, tak jenom mávli rukou a přihlásili.
....u nas plati to co cmelak napisal, snad len doplnim, ze este stale sa da prihlasit aj tazne "na pevno", ale toto muselo byt zapisane na danom vozidle este v dobe ked toto nariadenie neplatilo. A u novych TZ samozrejme mat certifikat o montazi u sposobilej firmy.

...a ja pako som si doteraz vsetky montoval sam :lol:, ale ked sa chce zatial vsetko ide
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

:lol: :lol: :lol:
Na Kalině je schválené tažné chycené šrouby, mám výrobní číslo končíci 00002 :D
Sundavat ho tedy co? Nemusím ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Miči

Příspěvek od Miči »

Tak mám pocit, že o bezpečnosti škody felicie nemůže být pochyb: http://www.novinky.cz/clanek/137822-po- ... lechu.html ten řidič přežil.... :shock:
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Miči píše:Tak mám pocit, že o bezpečnosti škody felicie nemůže být pochyb: http://www.novinky.cz/clanek/137822-po- ... lechu.html ten řidič přežil.... :shock:
......pokial prezil, tak zazrakom. mimochodom aj ten nakladak to neobislo len so skrabancami. PS: zigulik na mieste tej feldy by asi nevyzeral dvakrat lepsie.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

gogo píše:
Miči píše:Tak mám pocit, že o bezpečnosti škody felicie nemůže být pochyb: http://www.novinky.cz/clanek/137822-po- ... lechu.html ten řidič přežil.... :shock:
......pokial prezil, tak zazrakom. mimochodom aj ten nakladak to neobislo len so skrabancami. PS: zigulik na mieste tej feldy by asi nevyzeral dvakrat lepsie.
akorat ridic by nevypadal pekne :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Dnešní momentka z LTM . Tak to dopadne když se při odbočování doleva přes protisměr nepodíváte do spětného zrcátka .To fá táhlo jiné auto a při odbočování do nich narazila motorka .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

hm...nepěkno


ale koukam...neobvyklé příhody, poslední příspěvek Saša...já už jsem se těšil, že jsi konečně hobloval sedačkou asfalt, a ono "jen" tuto :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Ja tech prihod ze mam tolik,ze bych to sem ani nestacil psat.Az si poridim do kamionu notebook,tak pri dlouhych pausach neco sesmolim....pokud tedy v brzke dobe neprejdu na bus,tak jak to mam v planu.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Lidi včetně mě jezdí jako prasata, někteří jsou, ale nadprasaty. Tento víkend jsem on-line málem viděl čelní střet Tigry s Tranzitem, nejdříve "udělal" mě na plné a pak o sto metrů dál si ten blbec nevšim dodávky v protisměru. Pěkně se mu pak hulilo od kol, (doufám, že si je aspoň zničil kretén), ale nepoučil se a o pár metrů dál zase bral hlava nehlava, pako. Dnes jsem se téměř lízál špígl na špígl s jakýmsi měďourem, protože mu jeho půlka byla asi málo a o kouscích motorkářů se nebudu ani vyjadřovat. Jen tak dál s důchodem stejně nepočítám.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

o motorkarich mi ani nemluv, sotva vylezlo slunko zase vyvadeji na cestach jak pomateni, nepotkal sem ani jednoho ktery by jel aspon trochu jako clovek, vsichni se srali mezi auta, je jedno jestli o metr nebo centimetr, proste jede.. nejvic me dokaze dozrat jak jedu pres vesnici 55-60 a on se zamnou zacne vztekat, blikat, troubit ze chce jet, no to by me *eblo.. to ho schvalne jeste nepustim hajzla..
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Jo, motorkáři ...... :lol: Zrovna minulý týden jsem měl jednu luxusní , naštěstí úsměvnou, historku.
Křižovatka ve tvaru písmene Y ale, z mého pohledu, vzhůru nohama ( pro názornost zde : http://www.mapy.cz/#x=132709808@y=13714 ... _145639297 )
Ulice Nerudova přecházející v ulici Jungmannovu je hlavní a ulice Riegrova je vedlejší. (pro tuto věc to není důležité, ale dodám, že Nerudova je jednosměrka ). Jel jsem z Nerudovky do Jungmanky , přede mnou ještě nějaká Fabia a za mnou asi tři auta . V ulici Riegrově - na STOPce- motorkář , zřejmě se mu nechtělo čekat a docela rázně vyrazil s úmyslem z boku se vecpat mezi mě a tu Fábii. ALE (na fotomapě je to trochu vidět - v ulici Jungmanově je první dům po levé straně a u něho je přechod pro chodce) a před tímto přechodem ta Fabia zastavila, jenom že jak se ten motorkář soustředil na to vecpání se mezi nás, tak si asi nevšiml, že po přechodu někdo jde a že Fabia brzdí a solidně to do ní zezadu narval. Jak to do ní šťouchnul tak se mu stočilo kolo, padnul na bok a ještě kus po tu Fábku zajel. Fabka měla zničený asi jen zadní nárazník. Motorkář vylezl po svých zvedl se a vytáhl motorku - solidně zdemolovaná.
Mezi tím už ovšem vylezl pán z Fabie a označoval ho slovy, která nepatří zrovna mezi nejslušnější.
Ten motorkář čuměl jak tele a stál tam nad tím jak nad rozlitým mlékem :D
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“