Maďarské výfuky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: taky mam madara

Příspěvek od Myso »

SalWador píše:Snad se mi cestou do Bechyne nerozskoci hlava. :-)
Najazdil som na nom 28tis. km, z toho min. 20tis. po dialnici a hlavu mam stale pokope...a dovolim si tvrdit ze mi huci viac ako tebe...ludia nebudte sracky, ak chcete sportovy vyfuk treba nieco aj vytrpiet...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Vladant
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 29, 2005 15:27
Bydliště: Bratislava-okolie

Příspěvek od Vladant »

K tomu zvuku: Presne ako pise Myso, co ste sracky?!, chcete mat zvuk, tak musite nieco vytrpiet pri vacsom zoslapnuti plynu!
Apropo, bol niekto minuly rok na autoslide v Zarnovici? Bol tam jeden taky pekny oranzovy bavoracik...to bol zvuk!
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

alebo si zatlmte interier :D
u mna jednoruroveho madara nepocut skoro vobec ani pri 7000rpm :wink:
Zato ked som mal ten vyfuk na 06ke - to boli supy pri brzdeni motorom :lol:
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Ani zatlmenie netreba. Treba si na ten zvuk zviknut. Da sa to. Pre mna je to hudba pre moje usi. Ked sa so mnou auto aspon pomocou vyfuku rozprava :D :D . Ten zvuk je proste nadhera.

A da sa stym jazdit aj tichsie bez toho aby reval. Ved Majo pamatas?(Marta)
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

no zase mam otazku...
co bude lepsie kupit madara 2ruru alebo spravit tlmic podla navodu zase z madarskych stranok na vyfuky? uz tu to bolo teraz to nemozem najst pekny plan a rozmery na stavbu tlmica co vy na to?
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Ako ja by som na tym neuvazoval . Lebo madar ma vynde len o par stovak drahsie. Cize sa mi neoplati robit si ho doma.
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Tak mam to na aute presne 14 dni a uz je to orzely jak sfina... Mel jsem to nak osetrit, hmmm.
SalWador
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

nic si z toho nerob, ja som ho okefoval, osmirgloval a natrel hlinikovou antikoroznou farbou na vyfuky a cervena sa aj tak. Asi preto ma cenu aku ma - ochrana proti korozii = 0.
anton77

Příspěvek od anton77 »

Natřel jsem ho černou vypalovací barvou na trubky ke komínu a je to ok. Mám ho asi měsíc a půl a rez nikde.
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

anton77 píše:Natřel jsem ho černou vypalovací barvou na trubky ke komínu a je to ok. Mám ho asi měsíc a půl a rez nikde.
Ha! Kolik taková barva stojí a jak se to jmenuje?

Zdá se, že to by mohlo být ono!!!
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

anton77 píše:Natřel jsem ho černou vypalovací barvou na trubky ke komínu a je to ok. Mám ho asi měsíc a půl a rez nikde.
Já ho mám na autě měsíc, najel jsem asi tisíc km (zvuk super, ale už se těším, až se vypálí a začne pořádně basovat, jak slibuje Myšo :wink: ). Před instalací jsem ho nastříkal stříbřenkou na výfuky (do 650 stupňů) a zatím O.K.
A jízdní vlastnosti? Ukažte mi jiný auto, kde získáte takovej nárůst výkonu za dvanáct stovek... :lol: :lol: :lol:
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Radek píše:A jízdní vlastnosti? Ukažte mi jiný auto, kde získáte takovej nárůst výkonu za dvanáct stovek... :lol: :lol: :lol:
Já jsem koupil výfuk už na podzim a stál mě jen pár stovek (600 až 800 Kč - nevím přesně). :-)
SalWador
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

SalWador píše:Tak mam to na aute presne 14 dni a uz je to orzely jak sfina... Mel jsem to nak osetrit, hmmm.
Měl sis to nechat žárově našopovat hliníkem. Pak by ti to nerezlo. Já jsem vloni jeden díl měnil a nechal ho pohliníkovat. Jezdil jsem s tím celou zimu a je pořád jako nový.


Mimochodem, dá se někde v okolí Brna koupit mďar? Jestli jo, tak za kolik. Myslím tím úplně celý výfuk. Na 05 mi urezl 3 díl. Druhý a první už sou taky nic moc, a tak uvažuju, že bych zkusil jednorurku. 05 se moc nechce a tak pokud to přidává znatelně výkon, bych to asi zkusil.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Ja mam madara uz asi mesiac a pol. A ako som sa nanho dneska pozrel na spodok. Sice je zablateny ale hrdzu som nevidel a ochranu nemam ziadnu.
Ako som ho kupil. Nevydrzal som a hned nahodil :D
anton77

Příspěvek od anton77 »

dmatej píše:
anton77 píše:Natřel jsem ho černou vypalovací barvou na trubky ke komínu a je to ok. Mám ho asi měsíc a půl a rez nikde.
Ha! Kolik taková barva stojí a jak se to jmenuje?

Zdá se, že to by mohlo být ono!!!
Je to KITTFORT ALUKSYL 0199 vypalovací silikonová žáruvzdorná barva na kamna, roury, výfuky do 500°C. 80g za 44Kč. Bohatě to stačilo, dal jsem 2 vrstvy.
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“