Problémy s některými členy

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

spíš by jste měli sehnat někoho kdo by se postaral o pořádek očivdně je to všem odpovědným těžce volné že se kydá špína bez omezení , mimochodem to s tím žraním malých dětí jsem chtěl původně použít na svou osobu když si tady již každý může bez trestu psát co se mu jen zamane :mrgreen: příště totiž bez omezení někdo může o mě napsat že jsem někoho zavraždil což by bylo opět výživné téma na spostu večerů :wink:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já se do toh neangažuju, protože jsi kamarád, já ti našel práci a vlastně já tě odstěhoval z Beskyd, považuju se za příliš zaujatou osobu. Že ses ozval, že tě někdo lživě pošpinil a nikdo z moderátorů se tomu nevěnoval, je věc, kterou já nemůžu řešit. Zkus SZ na nějakého oblíbeného moda. A vyříkejte si to ručně, když jste teď od sebe pár kiláků.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Upřímně řečeno, mě se nic v tutom tématu řešit nechce. Do interních problémů nikoho nevidim a obrázek si můžu udělat jenom z toho, co slyšim nebo čtu. Když něco smažu, naštvu někoho, že jsem to smazal, naopak třeba, že jsem nic nesmazal. No mam já to zapotřebí? Je to v sekci hádky, to něco řiká... :|
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Koukněte se do pravidel je to jasné ať již zaujato nebo nee..................................................mazat nic nechci , chci jen omluvu na té trvám.Asi si jste to nepochopili není to o mazání je to o principu je to jasně dáno v pravidlech tak se jimi řiďte laskavě jsem slušný člověk a nenechám se kýmkoliv neoprávněně špinit.Záležitost s dluhy beru ale to že jsem zloděj a ubožák si prostě líbit nenechám kolikrát jsem u Pana Ivoše byl sám jak doma tak v garáži měl jsem milióny příležitostí něco ukrást tak nechápu ač mě strašně nenávidí tak se není schopný se mě zastat asi tak dokonalý jak ze sebe dělá není........ každopádně jsem si aspoň udělal obrázek kdo je můj opravdový kamarád a kdo ne tož papa.
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustálé urážky

Příspěvek od Ivo »

Kopr píše:Pánové moderátoři děkuji vám že jste zakročili ,každopádně zde v Ladaklubu nemám již co pohledávat nemíním snášet neustálé urážky . Na to již nervy nemám sbohem.
Asi jsem to špatně pochopil, ale myslel jsem, že tu končíš. Loučení je těžké.

Už několikrát jsem ti říkal, že se nehodlám plést do toho, jestli si Mirkovi něco odnes, nebo ne. Jestli sis minule seděl na uších, tak si to protentokrát přečti. Já jsem u toho nebyl a je to tvrzení, proti tvrzení.

A teď já trvám na očištění svého jména. Nehodlám dál snášet, aby se o mě říkalo, že jsem informátor, práskač, že překresluji věci (malovat neumím vůbec), že jsem jediným strůjcem a iniciátorem frašky a v neposlední řadě nekamarádem.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Asi to tdy Adminům vypadlo z ruky co?? Tohle by měli pánové opravdu řešit Jen a njen mezi sebou..... Cokoliv co je tady napsáno zavání Urážkou na cti :P :P
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Je vidět že nechápeš vůbec nic Ivoši ,což o to já se ti kldně veřejně omlouvám za to že jsi rozpoutal tuhle trapnou frašku ,omlouvám se ti za svou bábu že tě něčím nazvala.Každopádně pánové moderátoři jsou asi slepí neb neumí číst já do toho budu štourat tak dlouho dokud nezjednají nápravu, s tebou to nemá nic společného kdyby si se do ničeho nepletl jak viz výše píšeš bylo by vše mnohem jednoduhší.

Zdravím všechny slepé lidi co si pročítají forum a o něčem zde rozhodují.

Jo a nemohu asi skončit zde dokud tady budou vyvěšeny tyhle sračky a lži.
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Kopr píše:jsem slušný člověk a nenechám se kýmkoliv neoprávněně špinit
Kopr píše:chci jen omluvu na té trvám
Za co se mame omluvit? Ze nam dluzis penize? Ze si me dostal s Natalou do sracek? Omlouvam se ..... Hele vcera jsme se myslim domluvili jasne, pristoupil jsem na to, ze pokud se vse vyresi, tak to co jsem o tobe napsal smazu. Sam si rekl ze to nebudeme rozebirat na foru verejne, tak co tady prosimte zase vyskakujes s omluvama? Nebo to si zase kecal?
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Výborně to mi zatím stačí........................jako začátek je to dobré že jsi se aspoň ozval
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Kopr píše:já do toho budu štourat tak dlouho dokud nezjednají nápravu
to taky nechápu, když jsi předtím napsal, že:
Kopr napsal:
Pánové moderátoři děkuji vám že jste zakročili ,každopádně zde v Ladaklubu nemám již co pohledávat nemíním snášet neustálé urážky . Na to již nervy nemám sbohem.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Taky by ti to asi nedalo , to musíš uznat, bohužel pro mě jsem hodně vznětlivý což není moc dobrá vlastnost.......... :roll:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Opakuju, ze s dovolenim z moci nejvyssi rikam, ze tady se nic mazat nebude! Uz z duvodu toho, ze kdyby slo do tuheho a nekdo by se touhle diskusi ohanel, by bylo dobre, aby byla bez zasahu a bez zmen. Informace o upravach prispevku jsou zaznamenavany, takze se da dohledat, kdo co kdy upravil.

Vrele nedoporucuju vsem moderatorum do tohoto sahat jinak, nez to cele smazat. Jak zde uz nekteri napsali, upravou konverzace se automaticky v ocich protistran postavite na stranu jedne znich a to nam nikomu za to nestoji myslim.

Opakuju, moderovat se nebude, jedina moznost je samazani, o kterem muzeme diskutovat.


osobni poznamka:

pokud neco provedu, tak se verejne, jasne a strucne omluvim, sklopim usi, drzim hubu a okamzite pracuju na naprave. pokazit muzeme nekdy vsichni cokoliv, ale jen spravny chlap se k problemu postavi celem. a nikdo nemuze cekat, ze po napraveni chyby je mu automaticky ihned odpusteno.
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
patmat1928
Příspěvky: 62
Registrován: pát čer 25, 2010 11:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od patmat1928 »

Kdo je to Hurikán?Zdá se,že se s tima bludama strašně baví.Například Abudasarza 40,stačili 4.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

patmat1928 píše:Hurikán?Zdá se,že se s tima bludama strašně baví.
A to jsi tu nezažil dobu inkvizice. ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Ako moderator ma pravo na počet bludišťákov.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Odpovědět

Zpět na „Hádky“