Poruchy

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

S tim okýnkem sem se se tak daleko naštěstí nedostal, ještě jde stahovat normálně jen se při vytahování zasekává, tak prostě to okýnko nestahuju stejně je zima a s opravou čekám až se oteplí :) .Horší je to na parkovištích se závorou, kde musím otevírat dveře a vypadám jak trotl co se neumí trefit k tomu čudlíku :D :D .Tenkrát když se to vysralo poprvé tak to byly hned tři okýnka najednou, přední stále čeká na opravu, LZ byl rozbitej spínač, což sem opravil ještě ten den a PZ se nějakým zázrakem opravilo samo :D . Nejspolehlivější je tedy u spolujezdce.
Vodní pumpu mám taky novou, neb spotřeba vody byla litr na 100km tak jsem to musel dát urychleně do servisu. Ptal sem se tam jestli se to stává často a technik mi odpověděl že většinou vydrží do výměny rozvodů, což mě moc nepotěšilo. Nám vydržela 40tkm. Na krabici od té nové je napsáno že je ne ní záruka 2 roky, nebo 125tkm, tak sem zvědavej kolik vydrží... - Tavri kolik už si najel s tou vyměněnou?
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

zelvotron: S novou pumpou 35 tis. km, s tou původní 38 tis. km. Ta původní odešla v okamžiku, kdy jsem vyměnil starou ruskou kapalinu Tosol za Fridex G48. Asi se rozpustila nějaká úsada a v okolí pumpy to pak lehce teklo. Zatím žádný problém s únikem chl. kapaliny, a to ani z nádobky. Roční spotřeba vody 1-2 decilitru, přirozený odpar...
Rozvody jsem zatím nedělal, je tam 73800 km a jsou to zatím zbytečný kachle a čas. Možná na jaře nebo až se něco posere, že to bude muset do servisu. Nebylo by od věci seřídit ventily.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Tak vida, me vodni pumpa problemy nedelala, vydrzela skoro 100000 az do prodeje.
ale vody chladici kapaliny jsem doleval nekolik litru roce, ruzne popraskane hadice , chladic....a asi tak 4 vicka od expanzky. Neni lada jako lada, kazdy kus je unikat....:-)
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Ahoj, Chci se zeptat, jakou svíci ngk by jste mi poradili?
Franta
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Používám k naprosté spokojenosti Denso. Typ vybírám vždy z jejich katalogu a nepamatuju si ho. Ladu tam kupodivu mají. :-)

Tady je ten katalog:
http://www.globaldenso.com/cgi-bin/glob ... r42car.csv

A už jsem našel i typ: Q20PR-U
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

tak se vrátím k té nádobce na ostřikovače:první věc,která mě osobně na 110 zarazila,že ze shora je prasklina o délce asi8 cm,zkrátka přes celou délku nádobky.Ale jak zde čtu,asi se to tu už řešilo.... :|
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Teba zarazí ešte viac vecí, ale na to prídeš postupne. Ak sa nemýlim ty si tu mudroval o Poliakoch a Slovákoch v MB okrem iného. Analytickú inteligenciu máš v háji, tak keď ti chýba aj praktická, tak si priprav peňaženku.
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Franto, tu na fore dával do Lady, NGK, Pilotek. Mne ich núkal predavač podľa ponuky v počítači a divil sa, že až také sviečky majú ísť do Lady. Povedal som mu nech sa nečuduje, že má ešte medzery v RU autách, ale parametre som si pre istotu,na škodu veci, nepoznačil.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

rudo. píše:Analytickú inteligenciu máš v háji, tak keď ti chýba aj praktická,
Rudo,buď tak laskav a navážej se do někoho jiného,já na to nejsem zvědavý.Nevím,proč mi neustále připomínáš jeden výrok,který jsem zde napsal.A naposledy se k tobě obracím slušnou formou...
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6527
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

rudo. píše:Teba zarazí ešte viac vecí, ale na to prídeš postupne. Ak sa nemýlim ty si tu mudroval o Poliakoch a Slovákoch v MB okrem iného. Analytickú inteligenciu máš v háji, tak keď ti chýba aj praktická, tak si priprav peňaženku.
a toto je co, k cemu a proc?
VAZ 2104 1.3 1989
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Přátelé, poraďte, chci koupit nové kabely ke svíčkám mám 1,5 16v. Mám možnost je někde jinde koupit, než v Mělníce ? Zatím sem nic jiného nesehnal. Nemáte s tím zkušenost, případně za kolik.
Franta
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Blbnou ti původní? Nemám po 105tkm problém. Neznám jiný obchod, kde když mi to začne za týden po výměně blbnout, neremcaj a vyměněj znova. Takže jel bych na Mělník.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
tonda
Příspěvky: 70
Registrován: čtv lis 30, 2006 18:14
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od tonda »

objednej si kabely od výrobce na dobírku - www.tesla-blatna.cz
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

franta píše:Přátelé, poraďte, chci koupit nové kabely ke svíčkám mám 1,5 16v. Mám možnost je někde jinde koupit, než v Mělníce ? Zatím sem nic jiného nesehnal. Nemáte s tím zkušenost, případně za kolik.
Franta
Treba tady http://www.tesla-blatna.cz/cs/zapalovac ... 6,2021,442 . Posilaji to i na dobirku. W.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Tonda+Wolf: Dost dobrý!!! Dokonce v Blatný znají Ladu! Nepřekvapilo by mě, že se to od nich vozí do Ruska jako 14" disky od Hayez-Lemmerz. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Zamčeno

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“