Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Radek Mb - třeba některý to pako z dodávky bylo příbuzný tomu "mýmu" z Plzně - v podstatě stejná situace. No síla.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Tak dneska jsem na vlastni kuzi zazil need for speed undergroun II :-D projizdel jsem auticko jen tak, a v takove neosidlene oblasti jsem na razil na trojkoveho krasne natuneneho golfa, blikl na mne dalkovyma a zustal stat u kraje cesty.. tak jsem se otocil a jel za nim, uz sem se k nemu blizil a on se rozjel. Chvili jsme jeli pomalu za sebou, na delsi rovince na mne blikl vystraznyma a z jeho chromovane dvojite koncovky zacal buracet mohutny zvuk motoru. Jeli jsme takhle pres dve vesnice, lidi na nas mavali (zhruba 80km/h pres vesnici) a v basce na mne opet blikl a zajel na parkoviste.. jel jsem kolem nej pomalu, jen jsme na sebe mavli a kazdy jel svou cestou.. No mozna mi chtel dat cenu za vyhru (nebo prohru?), krasny zazitek, doufam ze me nekdo takhle vyzve az budu mit hotovy novy motor :-P
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Atex píše:zhruba 80km/h pres vesnici
Hm, to bych myslím zvládl i se svým 8) :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
OndrejGTi
Příspěvky: 125
Registrován: sob pro 03, 2005 14:49
Bydliště: Zilina,Trstena

Příspěvek od OndrejGTi »

romanticky pribeh ako z telenovely :lol:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Zase nebuďme tak hnusní, dnes bylo opravdu krásně a kdo mohl tak vylezl ven a pěkné zážitky šly ruku v ruce s pěkným počasím. Já třeba dnes málem dostal málem infarkt, když jsem těsně po obědě, při jehož příležitosti jsem se přežral, vytáhl svou obézní postavičku ven na kolo. Tak proč by si Atex nemohl zašpásovat s Golfíkem, jsme přeci lidé. :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

no ja jsem to nebral jako frajerinu ze jsme jeli treba osmdesatkou pres vesnici, jako taky z toho nemam velkou radost.. ale vzalo mne to ze me vyzval, vyznelo mi to jakoze "novy tuning vs. stary tuning", mel jsem z toho fakt dobry pocit, jeste jak ti lidi na nas mavali, teda spise ti mladi, ja jsem si jeste osolil poradne hudbu takze nas slo vsude slyset :-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Atex píše:lidi na nas mavali
...pripomina mi to prvy maj :mrgreen:

neboli to skor babky, a nemavali vam motykami :?:

.....inak fakt konecne bolo pekne, ja som tiez vycisti a premazal bicykle a hor sa na vyjazd, este stale ma rit boli. :roll: ale co nejake tie prve desiatky km treba pretrpet. Ja som si vytipoval trasu, z toho prvy usek isiel priamo po I./50 v nadeji, ze je nedela, budu prazdne cesty......hovno makove, blavaci ako vzdy predvadzali stahovanie narodov, lietali okolo mna jak sarkani, obcas aj nejaka motorka, oproti kamion, ked ma ofukol skoro som zletel z cesty....Asi po 5 km som to vzdal a odbocil na polne cesty. v niektorich dedinach sa hral "ligovy" futbal, tak som mal sam pre seba dovod spravit si pauzu :wink: Pekny den za nami. Este aj ten cas posunuty, hned je lepsie na tom svete.....snad bude bez dazda viac ako dva dni :?:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

mě se stalo vloni v pardubicích na křižovatce u tesca-stojím na červený a najednou drrrc-za mnou chlápek v oktávce nedobrzdil a postrčil mě tak půl metru dopředu-vylezu z auta že mu nadám co mě votlouká a čumim :shock: v ruce mobil a ani se neomluvil-tak jsem otevřel dveře u oktávie vzal jsem mu ten mobil a šlápnul na něj :evil: chlapík se nezmohl ani na slovo-protože mě postrčil podruhý poprvé to bylo o křižovatku dřív-u zimního stadionu 8)
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

rosta píše:mě se stalo vloni v pardubicích na křižovatce u tesca-stojím na červený a najednou drrrc-za mnou chlápek v oktávce nedobrzdil a postrčil mě tak půl metru dopředu-vylezu z auta že mu nadám co mě votlouká a čumim :shock: v ruce mobil a ani se neomluvil-tak jsem otevřel dveře u oktávie vzal jsem mu ten mobil a šlápnul na něj :evil: chlapík se nezmohl ani na slovo-protože mě postrčil podruhý poprvé to bylo o křižovatku dřív-u zimního stadionu 8)
....no u mna by tak lahko neobisiel, dokonca sa obavam, ze ten druhy krat by sa to uz nestalo. :evil: namontuj si gulu, sice by ju nevidel ked telefonuje, ale aspon si rozmlati predok....inak je to sila 2 x po sebe :oops:
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

to tažný tam bylo proto se autu nic nestalo :idea:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Mě to tažný pasat kapánek ohnul k nárazníku. Pani to nakonec vzala a zaplatila v servisu opravu - nahřáto autogenem a ohnuto zpět ... takže nic moc oprava, ale budiž.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

To moje tažný na bílé 05 již hrdinně zbořilo 3 jiná auta. Vždycky nedobrzdili. A pokaždé to byla u nich ta samá písnička: nárazník a světlo v háji, ohnutá kapota, provalený chladič durch a ještě nějaké další drobnosti. Na 05 to odneslo pouze prohnuté zadní čelo a zdeformovaný nárazník posunutý dovnitř. Obojí jsem opravil velkým kladivem a nárazník vytáhnul s pomocí řetězu o strom. :oops: Oprava nic moc, ale stejně nemá cenu to moc šolichat, protože při mém km proběhu je vždy jen otázkou času, kdy někdo další nedobrzdí. :evil:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
OndrejGTi
Příspěvky: 125
Registrován: sob pro 03, 2005 14:49
Bydliště: Zilina,Trstena

Příspěvek od OndrejGTi »

Od ktoreho roku sa prestali pouzivat pevne tazne zariadenia? Lebo nove odnimatelne musis mat odpojene pokial nic netahas.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Hmmmm - asi bych upřesnil definici TZ:
Odnímatelné TZ je takové, které lze demontovat bez použití nářadí
Pevné TZ je takové, které buď nelze sejmout vůbec (je přivařeno) nebo lze sejmout za použití nářadí (je na dvou šroubech M12).
Osobně si myslím (delší čas jsem se touto problematikou nezabýval), že dosud se vyrábí oba typy TZ a to podle druhu/modelu/značky vozidla.
Jinými slovy: na některé vozy nelze (konstrukční důvody) namontovat odnímatelné TZ. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Obě se dělají 100pro, teď jde o to, jak to mají vymyšlený naši bratia ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“