Ozvučení auta Vaz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Hehe, tobě to může být celkem jedno, ale když dvanáctce priložíš metrák hudby, už je to celkem znát :D
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

tak to věřím :cry:
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

záleží na každém,mě se líbí když auto dobře vypadá,jede a buší
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

To mě taky, ale málokdo umí zastavět k motoru turbo :D
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

ono zas tak náročné(až na peníze) to nebylo ale halvně je to třeba dotáhnot až do konce ,když se do toho člověk pustí a nenechat se rozhodit překážkami , ono nic nejde jak po másle :)
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

To Turbo Zigi: Clovece ty ty subace stridas jak ponozky... Ten subac v tom plate je teda freeair, ze? Otazka, jestli je na to delanej a co na to rika, jestli civka nelita od dorazu k dorazu. Co takhle ten subac do kufru nejak rozumne zabudovat, nez zalepit cely prostor jednou krychlou uprostred. Nebo jeste budes v polocase stridat??? :lol: Ten subac na tom obrazku je asi 30cm? Za kolik jsi ho koupil a co to je zac, ctu tam nejaky GT series, ale to mi nic nerika? Taky zalezi co poslouchas za hudbu... duc duc zahraje i Globusovka... :P
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

Ano je freeair,zatím říká jenom tuc,tuc , na chvíli tam nechám tu krychli a další zimu uvidím co se stím dá dělat (nic netrvá věčně), subáč má 30cm a je to ten z té tuby co tam byla předtím,jinak poslouchám rock,duc duc ale gloobusovku určitě ne
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Globusovku, jsem myslel repraky z globusu ci jinych "specializovanych" prodejen s autohifi... :D
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

už jsem doma :D
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Tak uz jsem zase zprovoznil hudbu v aute, ale 2x50W rms je fakt malo.... Bohuzel nejsou penize...
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Ondra 07 píše:Tak uz jsem zase zprovoznil hudbu v aute, ale 2x50W rms je fakt malo.... Bohuzel nejsou penize...
Není to tak snadné jak to vypadá, že? ;-) Já válčím s rezonancí snad všech dílů v autě. Nejvíce mě sere, že jak stojím, třepou se zrcátka a nic v nich nevidím. :D Jinak teď budu dávat tužší plato a řeším rádio-koukám po Pioneeru-má korekce se středama což mě láká a jednomu jsem to po montáži málem sebral-hraje pekelně. :twisted:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

denis píše:koukám po Pioneeru
To ja jako kdyz reknes ze se ti libi ten Ford... nejaky model?
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Líbí se mi model Pioneer DEH-3900MP, ale ony jsou dobré snad všechny-logicky nechci rádio s kazetou. :wink:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

denis píše:Líbí se mi model Pioneer DEH-3900MP, ale ony jsou dobré snad všechny-logicky nechci rádio s kazetou. :wink:
nevim..myslim ze za tu cenu by se dali sehnat i vybavenější radia... ale Pioneer je zase znacka no..tam si priplatis:-)
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

No, potřebuju citlivý tuner, potřebuju CD s MP3, kde není slyšet cvrlikání při načítání (skoro všechny Roadstary atd-levný shit) a výstup ne zesilovač. V neposlední řadě, Pioneer má asi jako jediný korekce basy-středy-výšky. Equalizér je sice hezký, ale než to přenastavím a ty jejich přednastavené blafy mě neberou.
Tudíž, pokud mi najdeš vybavenější rádio za těch 3200kč, které nebude od značky Sony, možná budu přemýšlet, protože tu dynamiku jiné autorádio za ty prachy neukázalo. :wink:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“