Lada Priora - vlastnící

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Poskusy s tým asi robiť nebudem. Ale spýtam v servise, nech si to opravia. Aj tak ešte musia domontovať niake doplnky, tak môžu zabiť dve muchy jednou ranou.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše:Zdravím,
po 400 km mi začala svietiť kontrolka motora. Stalo sa to niekomu? Neviem čo by to mohlo byť, musím volať do servisu.
No mne to zasvietilo priamo u predajcu. Technik vyplestil oci, ze to nemoze byt pravda, odpojil bateriu, po chvilke zapojil, a odvtedy sa nic nehlasi. A tom mam vyse 8 tisic kilometrov...
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Mne sa to stalo až teraz. Nech si to riešia, a aj tak mi musí prehodiť pneumatiky. Takže tak či tak tam musím ísť.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Wolfhunt píše:No mne to zasvietilo priamo u predajcu. Technik vyplestil oci, ze to nemoze byt pravda, odpojil bateriu, po chvilke zapojil, a odvtedy sa nic nehlasi. A tom mam vyse 8 tisic kilometrov...
Třeba se motor podivil, kdo ho to budí :D
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Bola včera v BB a začalo mi to svietiť za jazdy. A dnes keď išla do práce tak svieti ďalej.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše:Bola včera v BB a začalo mi to svietiť za jazdy. A dnes keď išla do práce tak svieti ďalej.
Pokial si pamatam prirucku - tusim ze s tym mozes jazdit, ale na vacsie cesty sa radsej nechystaj. Pokial motor pravidelne inde...
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Čítala príručku, že môžem jazdiť to viem a práve preto to chcem čím skôr odstrániť aby mohla bez obáv jazdiť, že niekde ostanem stáť. K predajcovi snáď dôjdem bez problémov.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

mas to v zaruke, tak riesit cez nich, ale keby nahodou nevedeli co a ako(uz som zvyknuty na cokolvek), tak diagnostiku mam a neni problem to kedykolvek kuknut :wink:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Dúfam, že budú vedieť čo s tým majú robiť. Uvidím. A ak nie tak vďaka za ponúknutú pomoc :). Možno využijem.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

Majo píše:mas to v zaruke, tak riesit cez nich, ale keby nahodou nevedeli co a ako(uz som zvyknuty na cokolvek), tak diagnostiku mam a neni problem to kedykolvek kuknut :wink:
Trikrat HURA Majovi!!! :D
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Sa mi páčila reakcia predajcu, to si nevšímajte, jazdite v pohode ďalej. Pak to kukneme. A ja že fajn, budem jazdiť, snáď ma nebudú musieť ťahať :) . Vraj mohol zblbnúť počítač a načítať dáku hlúposť. Tak uvidím. Jazdím ďalej. :D . Jo a Majo je fajn, keď je ochotný pomôc :D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

ve vlastním zájmu bych jim tam s tím co nejdřív přijel, stejně tam můsíš kvůli houkačce ;)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

:oops: musime si predsa pomahat, ja som zvyknuty veci riesit tak, ze aj ked to je v zaruke, pridem a poviem "toto tu je vadne, vymente to", pretoze nechat ich zistovat, co tomu je, na to ja nemam cas(aby mi auto niekde stalo tyzden a oni maturovali)....
takze minimalne zistit aku zavadu to hlasi nie je problem/a mozno je niekde len blby kontakt a staci ho ocistit, co by teda fakt nebol problem/ :wink:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Pobede mi má volať, že kedy tam zbehnem. Ale asi zajtra alebo napozajtra. Akurát dnes prišli aj zimné gumy, tak mi to spraví pri jednom a má ešte domontovať vyhrievanie sedadiel, tak či tak mu ho tam budem musieť aspoň na jeden deň nechať nech to už dorobia všetko a jasné aj klaksón treba opraviť. Vychytať také detské muchy :D
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

dodám ti optimismus,kdyby jsi měla řadu 110 takové rozsvícení by tě neznervoznilo,mi se to občas rozsvítí,ale většinou při druhém startě zhasne-no a nejdéle mě to svítilo asi 200-250km a poté kontrolka sama zhasla,neustále tvrdím,že to nechám prověřit diagnostikou,ale nějak se nedostává času :oops: (a když to zhasne a jezdí.. :twisted:) a proto jsem Ladě vděčný že stále jede byt asi nějaký ten snímač sem tam nějakou odchylku asi hlásí :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“