211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 17, 2007 13:50
Bydliště: Ústí nad Labem

huštění pneumatik

Příspěvek od Ondra »

plavec píše:
zelvotron píše:Plavec:Ve dveřích řidiče máme nálepku kde je: LADA 110 přední 200kPa zadní 200kPa, ale mě to přijde málo, ta tabulka je asi dělaná na 8v sedan a 16v kombi je přeci jen o něco těžší, takže dopředu dávám min. 210kPa, vzadu podle zatížení, s prázdnym klidně i těch 200, s plným zatížením jsem tam dal 260 a rozhodně bych neřek že to bylo hodně. Taky trochu záleží na rozměru pneumatik.
Skalouš: nejdřív vždycky odejde nejslabší místo, v tomhle případě pojistková skřínka... . No a těch věcí co by se u takhle starýho (mladýho) auta stávat neměly je víc, takže mě to ani nepřekvapuje :wink: :D
Jee, vidíš to mě nenapadlo, hledat samolepku.Dík kouknu se.JInak já nemám 16v, ale 8v, kombíka stříbrné barvy :lol:
<joke>nemyslím, že by na to měla barva vliv</joke>
... ale potvrzuji informaci od Zevlotrona - mám taky Ladu 2111 a u zámku dveří řidiče mám nálepku: Lada 2110 přední i zadní 200 kPa, což nedodržuju, protože mi to přijde bačkorovité, takže hustím (podle formana (svého času předchůdce nynějšího auta)) na 210 kPa v předu i v zadu. Při zatížení, nebo jízdě po dálnici by to myslím sneslo i víc.

to all: jinak zdravím tímto zdejší fórum, páč jsem se po více než dvou letech opatrného nahlížení na tyto stránky a dvouletých dobrých zkušenostech s mou 2111kou rozhodl občas nejspíš trochu zapojit v tomto fóru... :wink:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Čau Ondro, tak vidíš že nejsme tak zlý :D Hodně ůspěchů s 2111kou. A jak tak koukám tak jsou skoro všechny stříbrné, až teda jednou jsem viděl zelenou, a tady na foru má někdo krásnou černou.Všiml jsem si, nemáš tam náhodou přední mlhovky?Chtěl bych si je tam taky dát, tak se chci zeptat, kolik stály a jestli tam je příprava.Jinak mám ročník 2001, 8mi ventil :roll:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

To Ondra: vítej v klubu. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 17, 2007 13:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Ondra »

To plavec: ta moje barva je nazvaná "krystal" a je to taková modrostříbrná. Jak pravil Pavel Lajer "na barvu to nejezdí", ale já jsem s ní velmi spokojen a dalo by se říct, že takovou jsem si vždycky přál... :mrgreen:

ad mlhovky: mlhovky mě nestály ani korunu navíc, páč jsem je měl "v základu", stejně jako vyhřívané sedačky, v Rusku montovaný posilovač, tónovaná skla, elektrické stahování všech oken dveří, hliníkáče atd... :partyman: Já si tam nechal ještě při koupi přidat LPG, tažný, jiný volant, potahy a kostky pod zadní tlumiče. A taky přípravu na autorádio s vnitřní anténou, která se ovšem trochu odlepuje z předního skla, ale kdo je dokonalý, že? :roll:

To Luděk: dík. 8)
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Zdravím Ondru: Kdo ti montoval LPG? Jaké máš přesně auto? (rok, typ)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

dyť to říkám, kdyby měla LADA 2 bagy, klimu a ABS je to ideální vůz ..... ( a ruské ceny ND) :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
honzat
Příspěvky: 198
Registrován: stř dub 26, 2006 07:49
Bydliště: Tachov

Příspěvek od honzat »

a méně poruch, atd.................
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Ondra: hezký kola, takový maj teď na 2111 v Koněvce a jsou fakt pěkný a k tomuhle autu se hodí

Tavri: Nevíš jestli tam náhodou neni ještě někde jinde další shluk relátek mimo okolo tý řj?
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Zelvotron: Nikde jinde jsem další shluk relátek neviděl...

[ Komentář přidal: Luděk Musil: pá srpen 24, 2007 13:46 ]
Jen jestli to není jako včely - co chvíli se roj přemístí :D . L.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 17, 2007 13:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Ondra »

Skalouš píše:Zdravím Ondru: Kdo ti montoval LPG? Jaké máš přesně auto? (rok, typ)

LPG mám montované ve Strakonicích - ale trval jsem na montáži prostřednictvím prodejce (AMK Most) - prostě funglovku s LPG, aby záležitosti reklamací apod. byly pod "jednou střechou" u prodejce. A asi jsem dobře udělal. :D První série vstřiků pro LPG byla nějaká vadná už z Itálie (to podle informací i od jinud). Postupně odešly dva vstřiky. Projevovalo se to tak, že naskočilo "check engine" a na plyn už to nejelo. Tak jsem pak trval na výměně všech kompletně. Od té doby <klepání>na dřevo</klepání> je s LPG pokoj.

Jinak (jak jsem tu někde vyplňoval na stránkách) mám 21114, 1,6 - 16V, r. 2005 ... *4.8.2005, AMK Most - Velebudice :thumbup: ... až na airbag(y) (který dávaj až do dalšího ročníku) to má všechno (do doby koupě jsem dokonce tvrdil, že víc než) co bych chtěl :-))) ... 8) - tím chci říct, že třeba vyhřívaný sedačky, už by mi dneska nejspíš chyběly :toothy8:

Zevlotron: Hliníkáče, co mám se objevujou na ruských stránkách na Kalině (tu mají pro změnu naši - ale bez hliníkáčů :mrgreen: ) a líbí se mi také víc, než ta hranatější varianta elektronů (viděl jsem ji na některých oficiálních letácích CS Lada).

Až bude trochu času, dám nějaký fotky do fotogalerie :happy11: a možná i Kalinu, co mají naši (když už se s ní taky občas svezu - i když teď mě napadlo - ta jejich už tu fórem proběhla - je totiž nafocená na stránkách AMK Most - to je ta s LPG :compress:).

BTW: Kalinu hatchback už mají i v Mostě (ale to asi nepatří sem...)
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Je super informace, že někdo je schopnej a ochotnej Ladu dodat i s LPG.
Kdybych o této možnosti věděl v roce 2001, udělal bych to stejně. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 17, 2007 13:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Ondra »

Skalouš píše:Je super informace, že někdo je schopnej a ochotnej Ladu dodat i s LPG.
Kdybych o této možnosti věděl v roce 2001, udělal bych to stejně. :-)

Nechci dělat reklamu, ale v AMK Most to nabízejí přímo bez ztráty záruky http://www.amk.cz/lada/osobni/lpg/

Kromě toho, když jsem se před dvěma lety o koupi nový lady zajímal, bylo mi řečeno, že díky hromadný homologaci pro LADU si můžu nechat LPG namontovat v autorizovaný dílně bez ztráty záruky klidně sám a dodatečně.

Nicméně z důvodu výše uvedeného jsem to chtěl všechno v jednom. (Co si ty zákazníci nenavymýšlej, co? Ale tady musím pochválit prodejce v Mostě, protože mi vyšli ochotně vstříc a to i v dalších věcech! :thumbup: )
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Měl jsem také přestavbu v rámci záruky, ale potřeboval jsem jezdit, neb jsem v té době měl jen jedno auto a nebyl čas se prudit s Ladou a Strakonicema....
Nicméně zrasenej kat mi CS auto v pohodě dalo v rámci záruky novej. Ale bylo vše na dlouhý lokte a dribloval jsem mezi Strakonicema a Mělníkem...
To, že jsi měl všechno na jednom místě je super.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 17, 2007 13:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Ondra »

Pro novou sadu vstřiků jsem jel taky do Strakonic, ale to jen, že jsem měl cestu do jižních Čech. Každopádně vina za ty zmršený vstřiky padá jednoznačně na hlavu výrobce = Italové. :axe:
LADA 2111 40 T, 1,6 - 16V, r. v. 2005, LPG (2005-2012)
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Tak jsem včera přivezl 2111 taky z přestavby na lpg.Stálo to 32.000Kč, s tím že mi rovnou natankovali za 3 sta.Firma: Jiří Pinc v Táboře.Má to vlastní řídící jednotku, takže žádný řízení podtlakem.Je to nepatrně znát, ten ůbytek výkonu.Ale to nemá smysl řešit, vždyť jde kdykoliv přepnout na benzín.

Tak si jedu domu a najednou bum do děduly z felicíí.Jemu jsem oddělal nápravu a pár plechů.A u mě je to přední nárazník, světlo, ohnutý blatník( na ten se vyprdnu, narovnáme ho.), blinkr a rozthnul se držák alternátoru. Tudíž se ptám, jestli někdo nemáte cenovou představu, kolik by ty díly mohly stát. :(
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“