LADA 1800i

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10669
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

LADA 1800i

Příspěvek od Luděk Musil »

Neděle 29. 4. 2007 byla dnem vzniku nového modelu Lady a to typu 21078 - sedan hranaté řady s motorem 1800 ccm a vstřikováním.
Motor má ještě nějaké mouchy - jako např. znovu seřídit ventily a instalovat nový středový díl výfuku (ten starý je děravý a při přidání plynu celkem slušně "prdí").
Zatím zajíždím - ujel jsem již celých 55 km, ale nárůst výkonu je "v benzínu" znát.
Více zatím chválit (klepu na dřevo) nebudu, aby náhodou ........ :( . L.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Mno tak to gratuluju, sem rad ze se zadarilo a uz ted vim, ze s Tebou nezavodim :lol:
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Taky blahopreji, at dobre a dlouho jezdi. A vitej mezi 1,8i-ckare :) . W.
Marek
Příspěvky: 5358
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Tak jsem, Luďku, opravdu zvědav, co jsme to vlastně u mně v garáži spolu usouložili :-) !!!

Doufám, že se nám to dítě povedlo a jsem na něj zvědav.

P.S. Aspoň 3000 km jen v benzinu !!!
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Kadjar *04/2019 - 1,33TCe 117kW automat (11/2025-)
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3741
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

no co dodat. Byl jsem u toho. :lol: :wink: pošlu nějaká fota. ale až večer trcohu to proberu. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Tak ať šlape.Sem na to zvědavej.Doufám,že to dneska večer zkouknu.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3741
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

dusin píše:Tak ať šlape.Sem na to zvědavej.Doufám,že to dneska večer zkouknu.
No už teď tě zklamu není na tom nic poznat :lol: zvenku stejný, výkonově to nepoznáš protože se to v záběhu nesmí trápit.. holt musíš si počkat :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

:lol:

no jinak ať šlape :-)
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3741
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

nakonec mi to nedalo a dávám sem už teď 4 fotky
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3741
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

poslední 1800i je hotvá ( skoro)
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

pjekná :mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Maleho zaucate za aaauto mechanika :D ,,,, sa tam tie motory valaju... neposlete jeden ale tak do obalky prosim zabaliť :D..... TAk nechto bezproblemov a dlho jazdi :)
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

podmienky horsie jak u mna :mrgreen:

inak som fakt zvedavy, dufam ze aspon do Trnavy to bude zabehnute 8)
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Vypada to hodne slusne, nepujdete s tim pro zajimavost na brzdu? :D
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Hmmm to ma na 1,8icko .. to by chcelo ist troska nacipovať :D...pac aj 1,7 sa troska da :)
Odpovědět

Zpět na „Nepovedené pokusy“