Ozvučení auta Vaz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Miky
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 16, 2007 14:29

Příspěvek od Miky »

[quote="Little Red Riding Hood"]miky ten výkon je špičkovej.. tak ti to nikdy hrát nebude...[/q
Len pre zaujmavost uvadzal som max vykon a nie RMS radio neviem kolko ma rms ale subwofer ma podstivych 450w zadane elipsi 180w a predne 16ky 120w a zosik je 4x120 podstivych a prepojeny kanal do subača takže subač žere 240w takže takže tak.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

subac 240W RMS ano ale 16tky 120W RMS to je uz dost. Nerikam ze se nedelaji ale to se mi zda uz zbytecne moc, ty stredobasy nepotrebuji takovy vykon aby byli slyset subac logicky jo.Vylupujou se tady z vas stovky wattu ale jeste jsem zadnou ladu neslysel poradne dunet, zavedem na srazu DecibelDraq coz? :lol:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Miky
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 16, 2007 14:29

Příspěvek od Miky »

Netvrdím že mi to hra "špičkovo"- to by som sa musel riadne placnut po penaženke ale je to vcelku dobre a ja som spokojny. Ved uvidime sa hadam na najbližšom zraze tak budeme polemizovat nad tym.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Miky píše:Ved uvidime sa hadam na najbližšom zraze tak budeme polemizovat nad tym.
Tak jestli jedes na sraz tak urcite pokecame a poslechneme, kvalitni ozvuceni VAZu je jak se zda v plenkach, nebo o nem nikdo nemluvi... Ale nedivim se, vetsina lidi co delaji profi instalce mi rikaji "Co ze to mas za auto? Zigula? Jeee to bude prace a tlumeni..."
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

TAk je třeba začít o něm mluvit,takže u mě základ tvoří rádio Sony na mp3,začneme zepředu v sloupcích mám středy (2)Dexon 50W Rms,ve dveřích budu mít dvou pásmáky (2)Blaupunkt 40W Rms, na palubce mám výšky v zadním platu mám (2)Basy Tonsil Gdn 80W Rms (20cm) uprostřed Subwoofer Blaupunkt (25cm) 200W Rms a v kufru bedna se Subwoofrem Blaupunkt 250W Rms (30cm) celý zadek je napájen pěti kanálovým zesilovačem Blaupunkkt 400W Rms + 1,2F kapacitor(na fotce bude ještě tuba)
Naposledy upravil(a) Turbo Žigi dne pon bře 12, 2007 19:11, celkem upraveno 1 x.
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

foto
Přílohy
Snímek 114.jpg
Snímek 116.jpg
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Turbo Žigi píše:TAk je třeba začít o něm mluvit,takže u mě základ tvoří rádio Sony na mp3,začneme zepředu v sloupcích mám středy (2)Dexon 50W Rms,ve dveřích budu mít dvou pásmáky (2)Blaupunkt 40W Rms, na palubce mám výšky v zadním platu mám (2)Basy Tonsil Gdn 80W Rms (20cm) uprostřed Subwoofer Blaupunkt (25cm) 200W Rms a v kufru bedna se Subwoofrem Blaupunkt 250W Rms (30cm) celý zadek je napájen pěti kanálovým zesilovačem Blaupunkkt 400W Rms + 1,2F kapacitor(na fotce bude ještě tuba)
Jakym zpusobem jsi tvoril zadni plato?
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Zajimavy, sice nechapu kde "ve sloupcich" mas ty predni stredy...Myslis ze ten 25cm subac na platu ma nejaky smysl? Za sedackama je ozvucnice pro ty tri kolace? Jak hraje ta tuba v kufru? jdou nejaky basy i do auta, nebo hlavne ven z kufru do eteru tzv. Jukebox.... :lol: na predek zesaky dat nemuzes pac mas jenom jeden RCA na tom radiu ze?
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

Ve slopcích viz foto,ten woofer tam určitě smysl má,tím pádem jsou i basy v autě ale je to slyšet i z tuby a i venku,za sedadlama ozvučnice neni, a vpředu repro na zeso nemám napojené ale né proto že bych měl 1 RCA,naopak mám 2 páry RCA a jelikož mám zeso pěti kanál tak mám oba RCA zapojené (místo tuby je už bedna)
Přílohy
bedna 7.jpg
Snímek 012.jpg
Naposledy upravil(a) Turbo Žigi dne úte bře 13, 2007 18:40, celkem upraveno 1 x.
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

To zadní plato mám dělané tak že to původní šlo do pryč akorát jsem z toho odřezal kryty navíjení zadních pásů,dále bylo nutné vyřezat (v tom plechu co tam je) díry udělat zesílení z jeklů aby to nevybrovalo a aby se dala ta deska s těmi repro k čemu připevnit,jinak ta deska je tvořena z dvou dřevotřísek ,každá o tloušťce 2cm
Uživatelský avatar
mtx
Příspěvky: 96
Registrován: pon říj 02, 2006 21:05
Bydliště: Martin

Příspěvek od mtx »

Turbo Žigi píše:Ve slopcích viz foto,ten woofer tam určitě smysl má,tím pádem jsou i basy v autě ale je to slyšet i z tuby a i venku,za sedadlama ozvučnice neni, a vpředu repro na zeso nemám napojené ale né proto že bych měl 1 RCA,naopak mám 2 páry RCA a jelikož mám zeso pěti kanál tak mám oba RCA zapojené
Cim si tlmil kufor nie je problem s rozonaciou dielov a plechov??
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

jelikož mám před lakem tak mě teprv pořádné utlumení čeká
Matus
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 06, 2007 21:58

Příspěvek od Matus »

Turbo Žigi píše:jelikož mám před lakem tak mě teprv pořádné utlumení čeká
Ja mam sice po ale tiez ma to caka!
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Akorát je děsný, jak narůstá váha auta :(
Turbo Žigi
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Turbo Žigi »

to jo,ale když musíš tak musíš :D
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“