Jarní sraz 2007 - organizace

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

ale stejně jako loni nemám fotky všech modelů z profilu (kdyby jste jako někdo náhodou měl)
Kdyby ne, tak nafotíme dle instrukcí, že?
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

nemo: fajn, potřebuju hlavně 01 a 06 z profilu, tak jak jsou novější modely na webu lady :)
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Jsem vlastníkem 2102 a 2104, ale doufám že se rychle najdou majitelé 01 i 06 disponující foťákem. 8)
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
DaNNy
Příspěvky: 27
Registrován: ned zář 12, 2004 16:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaNNy »

Mam zkusit kontaktovat TV-treba Auto moto revue na jednicce nebo na prime Autosalon??
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Danny, myslim, ze za pokus by to stalo. Zrejme sa na to vybodnu ako vlani Nova, ale skus...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Určitě kontaktujme všici všecko, co můžeme, bude daleko lepší, dyš tam na sebe bude konkurence civět, než když tam bude prázdno..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Majo píše:Danny, myslim, ze za pokus by to stalo. Zrejme sa na to vybodnu ako vlani Nova, ale skus...
No mne docela prijde, ze v AMR jsou docela vdecny za cokoliv kdyz vidim co tam obcas ukazujou :D U nich bych predpokladal, ze by se prijeli mrknout. Nedavno tam ukazovali sraz brouku. Akorat by to treba odvysilali az v zime, kdy nemaj do ceho pichnout :D
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

u autosalonu si nejsem jistej jesli by tam prijeli ale za pokus to stoji. amr by toho podle me slo
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

Ziko: to je kravina , to chce nějakej osobní kontakt jedný osoby na jednu konkrétní osobu v TV/rádiu , pokud budeme volat všichni všem tak nás budou mít akorát za magory. Já zkusím přez Berku splašit někoho z novy, přez roubalovou někoho z primy a přez bernátovou někoho z ČR. V ČT už se momentálně s nikým neznám takže tam to může může zkusit někdo další.

Jinak furt potřebuju ty fotky 01 a 06 (v nejhorším i 02 a 03) z profilu
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Flipper Tom píše:Ziko: to je kravina , to chce nějakej osobní kontakt jedný osoby na jednu konkrétní osobu v TV/rádiu , pokud budeme volat všichni všem tak nás budou mít akorát za magory. Já zkusím přez Berku splašit někoho z novy, přez roubalovou někoho z primy a přez bernátovou někoho z ČR. V ČT už se momentálně s nikým neznám takže tam to může může zkusit někdo další.

Jinak furt potřebuju ty fotky 01 a 06 (v nejhorším i 02 a 03) z profilu
na fotky se zkus optat vasatora. nejaky lestenky ma v pc
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

DaNNy píše:Mam zkusit kontaktovat TV-treba Auto moto revue na jednicce nebo na prime Autosalon??
Majo píše:Danny, myslim, ze za pokus by to stalo. Zrejme sa na to vybodnu ako vlani Nova, ale skus...
Pratele ja samozrejme take podporuji tuto myslenku, ale zase musim pripomenout, ze se jedna o ruske vozy, jejichz "propagace" je cosi jako reklama na cigarety. Vsude to je, nicmene do televize to nesmi, aby to nepohorsovalo. Je to smutne, ale je to tak. Minuly rok mely ve stejnem terminu sraz Trabanty a tak to bylo pro novinare zajimavejsi. Letos bude protipolem Ladasrazu Cabrio sraz a tak si myslim, ze pro ceske novinare bude tema, pokud jde o motorismus, celkem jasne. Mrzi mne, ze to pripominam zrovna ja a nehledejte za tim, prosim, zadnou zast, spise naopak. W.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Myslím, že bychom měli postupovat koordinovaně, ten se zeptá a vnutí tady, ten zase támhle. Tak zbývá jen si to nějak rozdělit. Kdo se na co cítíte jako vlivný vyjednavač?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Flipper Tom píše:Ziko: to je kravina , to chce nějakej osobní kontakt jedný osoby na jednu konkrétní osobu v TV/rádiu , pokud budeme volat všichni všem tak nás budou mít akorát za magory.
jak už jsem tu psal asi před měsícem ... dle mého názoru bysme měli skontaktovat co nejvíce médií ... ať si jich tam čučí klidně 50. Ovšem mělo by se to dělat, jak již píše Flipper Tom, koordinovaně. Čili kdo má nějaké kontakty, tak sem s nima ... Já se opět pokusím domluvit upoutávku v rádiu Student.

Na fotky leštěnek se mrknu, ovšem neslibuju, že to bude nějak rychle, momentálně jsem rád, že stíhám projít forum ...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Wolf píše:...Letos bude protipolem Ladasrazu Cabrio sraz a tak si myslim, ze pro ceske novinare bude tema...
Ano, ať si zdokumentují klidně oba, Ladasraz do hlavních zpráv a "otevřené plechovky" mohou klidně prsknout do správiček po desáté večerní. :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

jj, já zkusim ty media co jsem napsal někdo další může zkusit to ostatní, ale koukejte to sem napsat ať se netlučeme
Zamčeno

Zpět na „Příbram“