2104

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6564
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Patrac píše:
Myso píše:od zaciatku som tusil kde to nasiel http://www.autotuzex.sk/nahradne-diely-lada-2104.htm

Rad pripomeniem ze k tomuto vrakovisku, napriek tomu ze je dobre zasobene sa mi vzdy asociuju iba vulgarne slova :mrgreen:
Jsem jin napsal dotaz na kolik by to Klima přišlo. Pokud by to byla nějaká inteligentní cena... tak by se to mohlo velice rychle přesunout ze Slovenska do ČR
ale to už bych si vážně musel koupit ten silnější alťas. elektrický vokna elektrický zrcátka, centrál alarm klima...Nářez :weedman: :weedman: :weedman:
mas starsi alternator ceske vyroby? (magneton) Pokud ano, tak by se mohl metamorfovat ;-)
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Ja se bez muceni priznavam ze klimatizace neni to po cem touzim, stejne jako treba servo... kdyz si uvedomim naklady, cas a vsechno mozny tak urcite budu radsi ladit motor nebo podvozek, brzdy a dalsi veci, nehlede na to ze si muzu stahnout okynko a nemusim mit o docela dost vyssi spotrebu (uvedomte si ze Lada nema moc dobrou izolaci takze aby to chladilo tak by to jelo naplno). Jinak alejako machrovina dobry ale zase na co mi sou treba el. zrcatka kdyz je mam furt stejne nastaveny...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Pavel04 píše:ale zase na co mi sou treba el. zrcatka kdyz je mam furt stejne nastaveny...
tak, tak, navyse kazdy okamih hrozi, ze ti ich nejaky silny chruno odkopne...
a tiez sa pripajam, ze s tou klimou mi to pripada riadne ujete. maximalne tak central, to je vsetko co by som z modenej doby vedel vyuzivat na nasom aute. ani elektricke okna sa mi uz nezdaju prilis vyhodna investicia, vzhladom k pomerne velkemu mech.odporu predpokladam poruchovost. rovnako tak sa vam isto par krat stalo, ze ked vam niekto sadol do auta, treskol dverami jak na pajte. a to tiez neprida. ja sa vobec divim, ze mi svietia tie cervene svetla vo dverach.

...a ked ma clovek rodinu, investovat do auta je podla mna blbost. pokial to neni vyslovene konicek :wink: :mrgreen: , auto ma sluzit mne, nie ja jemu. ale kazdy ma troska "svoj" pohlad na vec.
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

gogo píše:
Pavel04 píše:ale zase na co mi sou treba el. zrcatka kdyz je mam furt stejne nastaveny...
tak, tak, navyse kazdy okamih hrozi, ze ti ich nejaky silny chruno odkopne...
a tiez sa pripajam, ze s tou klimou mi to pripada riadne ujete. maximalne tak central, to je vsetko co by som z modenej doby vedel vyuzivat na nasom aute. ani elektricke okna sa mi uz nezdaju prilis vyhodna investicia, vzhladom k pomerne velkemu mech.odporu predpokladam poruchovost. rovnako tak sa vam isto par krat stalo, ze ked vam niekto sadol do auta, treskol dverami jak na pajte. a to tiez neprida. ja sa vobec divim, ze mi svietia tie cervene svetla vo dverach.

...a ked ma clovek rodinu, investovat do auta je podla mna blbost. pokial to neni vyslovene konicek :wink: :mrgreen: , auto ma sluzit mne, nie ja jemu. ale kazdy ma troska "svoj" pohlad na vec.
Narážíš li na mne tak já mám auto jako koníček a vzhledem k tomu že je ve stavu kdy není nutno opravovat, tak se bavím úpravama. El zrcátkam nemyslím nastavovaání ale vyhřívání.. okna mi jdou stahovat jedním prstem takže nepředpokládám problém. Třískat se dveřma netřeba,. Stačí dobře seštelovat zámky. mě jdou zavírat krásně.Centrál a alarm už v autě je. a namontovat klimu ( pokud by se dělala i když tomu nevěřím) mi přijde rozhodně jako lepší počin než třeba na auto dávat koncovky vejfuku plastový násosy a další " užitečný" věci.. Já mám auto jako užitkové a zároveň je to můj koníček.To jak jezdí mi stačí nepotřebuju do něj cpát motory s dmychadlama a pod. takže si autí prostě dělám komfortnějším. :D
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Patrac píše:Třískat se dveřma netřeba,. Stačí dobře seštelovat zámky
gogo to nemyslel tak ze treba trieskat dvermi, ale ze ludia si myslia ze musia a tak trieskaju tak ze az lak opadava (u tych menej kvalitne spracovanych)...

aj ked u mna nestaci nastelovat zamok, parkrat burane auto a do toho dosadene dvere z ineho kusa hovoria za seba...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

na teba Patrac som vobec nenarazal, hned sa neurazaj kua chlape!

voz v takom stave jak mas ty asi tuzi mat kazdy, a pisal som, ze kazdy ma svoj pohlad na vec a svoje dovody. ja som len napisal, ze vascina zigulikov su sunky proti tvojej, inymi slovami ked dam za 1500 vku, 5 kvalt nejakych 15000 korun, tak do nej dalsich 20000 nebudem vrazat, a auto maximalne vyuzijem, tak aby mi bolo co najmenej luto, ked sa ho budem zbavovat, a snazit sa predat s najmensou financnou stratou. mas pravdu, keby natrafim na nejaky skvost, tak sa k nemu inac spravam. (tym myslim ladu tak max.do 8 rokov staru, a do 50tkm, samozrejme v super stave) Moja taka neni, poodla toho ju aj vyuzivam a spravam sa k nej. PS: tesco tuning tiez neuznavam :twisted:

a to ze ti idu okna super lahucko ti prajem, nech to dlho vydrzi, ale pravda ta nasere, ked ti niekto "drbne dverami :?: "

:salute: :thumbright: :thumbright: :thumbright:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

[quote="gogo"]na teba Patrac som vobec nenarazal, hned sa neurazaj kua chlape!
[quote]
Klíd já se neurážím to by muselo bejt. Jinak auto co mám je sice pěkné bohužel rezaví stejně jako kterékoliv jiné :lol: :wink: a jak jsem tu už jednou psal a spousta lidí mě tu za to odsoudilo. Kdby se mi nenaskytla možnost koupě týhle 04 za tuto cenu bůh ví co bych měl teď za značku auta. Pro mne je moje 04 jen užitkové auto, které chci aby dobře vypadalo, spolehlivě jezdilo.A staral bych se takto stejně i o jakékoliv jiné auto které bych měl. To že je to zároveň i můj koníček, to je věc druhá.Nepotřebuju jezdit jako závodník po našich silnicích když na to stejně nejsou stavěné.. Snažím se ctít předpisy a jezdit opatrně a to nejen kvůli sobě ale hlavně kvůli tomu co vozím na zadním sedadle. Moji skoroženu a moje dítě. Potřebuju aby mne auto bezpečně dovezlo kam se chci dostat a zase mne dostalo zpět. A nechci jezdit v autě, kde se budu bát položit nohy na podlahu aby mi nepropadly..
no vrátil bych se k tématu. Pokud to bude opravdu klimatizace tak by mne to vážně zajímalo. Pokud to je topení tak to ať si narvou do špic. Vzhledem k tomu že mi ale neodpověděli. Buď na to serou, neo je to topení a nebo to byla klima a už je to pryč....
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

jo. el vyhrivani zrcatek bych taky do pristi zimy rad stihnul
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
slavoj
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvek od slavoj »

Pavel04 píše:jo. el vyhrivani zrcatek bych taky do pristi zimy rad stihnul
nieje nic jednoduchsie a lacnejsie:

http://www.conrad-sk.com/cgi/websale6.c ... 2%2fmd5%7d
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Slavoj, mas u mna 10 bodov. :thumbright:
presne takto si predstavujem reakciu. pohotova a vecna. dik za info. myslim ze za nejakych 250 korun + vypinac spravit vyhrievanie zrkadiel, neni o com. hlavne do tych velkych zrkadiel ktore mam je to super vec...... :lol:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

gogo píše:Slavoj, mas u mna 10 bodov. :thumbright:
presne takto si predstavujem reakciu. pohotova a vecna. dik za info. myslim ze za nejakych 250 korun + vypinac spravit vyhrievanie zrkadiel, neni o com. hlavne do tych velkych zrkadiel ktore mam je to super vec...... :lol:
vím že se ta fólie dělá s drátama ale že se dělá i přímo takhle do zrcátek. Maso. du do toho na podzim to kupím teď už to skoro nemá smysl raději koupím na léto nový tlumiče. Dík za info.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

patrac aj vsetci, zabudnite na to ze by kreteni vo vrakuni mali klimatizaciu na zigula!
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Myso píše:patrac aj vsetci, zabudnite na to ze by kreteni vo vrakuni mali klimatizaciu na zigula!
Vítejte v realitě :protest: :protest:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Spotřeba 21044

Příspěvek od Víťa »

Dotaz mého kamoša, který si chce koupi Ladu 21044i na plyn, kolik žere Laděnka plynu, město, mimoměsto, dík!!
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba 21044

Příspěvek od Drobek81 »

Víťa píše:Dotaz mého kamoša, který si chce koupi Ladu 21044i na plyn, kolik žere Laděnka plynu, město, mimoměsto, dík!!
se zeptam ne...no mne ted zere bestia 11-12LPG, nechapu...asi bude zas uvolnena priruba bo delsi dobu pozoruju, ze po prijezdu do garaze citim plyn...to budou asi ty dva litry navic :idea:

ale ja mam "starej" system LPG(klasiku co je na karbec), ne jak ma Ludek nebo Patrac vstrikovani bo co ze to maji... tak pockej na jejich vyjadreni...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“