Doorboardy do Žiga

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Doorboardy do Žiga

Příspěvek od Ondra 07 »

Mate nekdo osobni zkusenosti s doorboardy do ziga? Moc se mi to nelibi vzhledem k deravosti dveri a taky nekvalitnimu tesneni u skla... Jak jste to resily, jak to hraje a atd... Prosim jenom seriozni prispevky, o reprakach "povesenych" v origo tapecu tu neni rec!
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

no ja myslim ze to je jedno jestli to je do žiga nebo do jineho auta,každymi dveřmi proteka voda a když tohle mužou mit udelany v nejakejch škodovkach tak proč by to nemohlo bejt v žužuloj,ja nejakou takovou zastavbu planuju take ale mjuzik je u me jeste hudba budoucnosti.navic se to da odizolovat tak aby tam na to voda netekla,pak take zaleži na tom jak vysoke nastavce se vytvoří a tak,takže ja řikam proč by ne jako.našel jsem neco a je to zrovna v schade
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Vypada to zajimave,ale tohle nepotahnes kobercem... Aspon ne tim kteryho jsem koupil 8m2 na celej interier.Budu omezenej jednodusima radiusama az skoro zadnyma... Taky to musi mit zadni stenu, uzavrena ozvucnice (jako opravdu vzduchotesna) je zaklad kvalitniho prednesu.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

no vsak tohle jsem nasel na strankach kde byl podrobny postup vyroby a je tam videt ze kdyz by to takhle bylo udelany jak to je na obrazku tak by to zavřeny mohlo byt ale on to nema to uz je asi kazdeho vec,navic to podle me neni vubec problem to udelat uzavřene .no tvary a velikost tech der pro repro je na kazdem ze,pak je tady moznost floku,i kdyz to dle meho nazoru neni na denni pouzivani,a nebo koupit koberec takovy ktery je vice poddajny,pak je moznost uplne jineho materialu nez je koberec a to je treba napodobenina alcantary což je podle me nejlepsi reseni a nebo se bohuzel podridit tomu co mas vic nevim co bych k tomu mel
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

ja jsem ty jeho stranky nasel a prostudoval... ale stejne mi neni uplne jasna ta povrchova uprava, nejspis to bude nakonec nastrikany a nalakovany. Pekna prace, ale ten borec aspon zezacatku byl hroznej patla matla potom mu s tim nekdo pomohl a ty doorboardy dopadly celkem fajn, akorat se na tom zase podepsal tim ze nemel ani snahu nejak skovat ty diry po sroubech co to drzi na dverich, to uplne kazi jinak pekny dvere a na bile je to kor videt. Taky jsem nechapal cim ten borec mysli, nejdriv nakoupi hromadu audia, ktery pozdeji zjisti ze je na picu a vyhodi to aby koupil novy, treba ty 130 sinus live aby nakonec tam dal 2x 160... :lol: Ale tak kazdej ma svuj postup no... ja taky tedka kompletne predelavam vsechnu hudbu.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
newpaudio
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 11, 2007 18:00
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od newpaudio »

Kua nejak nemuzu spat.. Jak ty doorboardy vosefovat jaka je adresa na tu stranku?
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

newpaudio píše:jaka je adresa na tu stranku?
http://www.hanus.borec.cz/2005/doorboar ... boardy.htm
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
newpaudio
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 11, 2007 18:00
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od newpaudio »

thx kua dik presne tohle jsem potreboval
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

zajimavej napad s tim priznym prosteradlem,ale myslim ze ty tvary by zvladl i laminat... Laminoval jsem masku a slo to prekvapive dobre a skelny vlako bude mit urcite lepsi vlastnosti nez taxtil. Ale upozornuju, u ziga bych nedoporucoval jako ozvucnici pouzivat dutinu dveri. To je barbarstvi do tech podminek vrazit nejaky repraky od kterych neco ocekavas a zvlast repra ktery stoji uz nekolik tisic...
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
mtx
Příspěvky: 96
Registrován: pon říj 02, 2006 21:05
Bydliště: Martin

Příspěvek od mtx »

Ondra 07 píše:zajimavej napad s tim priznym prosteradlem,ale myslim ze ty tvary by zvladl i laminat... Laminoval jsem masku a slo to prekvapive dobre a skelny vlako bude mit urcite lepsi vlastnosti nez taxtil. Ale upozornuju, u ziga bych nedoporucoval jako ozvucnici pouzivat dutinu dveri. To je barbarstvi do tech podminek vrazit nejaky repraky od kterych neco ocekavas a zvlast repra ktery stoji uz nekolik tisic...
A pokial to ches obtiahnut textilkou, odpadne ti hruza roboty a tmelenia. len aby to dobre vyzeralo! :D
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

to prostěradlo je tam hlavně kvůli tomu aby se dělal dobře ten hladkej povrch... a taky kvůli tvarování... ne kvůli nějaké pevnosti bedny... navíc je to levnější než skelná tkanina, nebo ten skelnej smuchlanec ( nevim jak se tomu řiká)..
Uživatelský avatar
newpaudio
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 11, 2007 18:00
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

po vzoru

Příspěvek od newpaudio »

Ja se do toho pustim asi po vzoru pana kolegy se skodovkou, ale vidim to taky na uzavrenou ozvucnici...
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“