Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Tak jsem při návštěvě Práglu taky musel omrknout kalinu.. Hodně mě pobavila indulóna na na víčku nádrže aby nevrzalo, a taky u dveří.. Samozřejmě jsem hledal co se mi nelíbí.. Zpracování palubní desky je hezký, ale ovládání na mě působilo i ve felicii lepší.. Zvuky u řazení nekomentuju, nebyl tam žádný hluk.. Jinak na Koněvce měli červenou a modrou a červená už hodně vyčuchla.. Co mě ale nenechalo klidným byly nekryté šrouby, a úplně ty samé jakýmy je přichycena palubka ve staré řadě.. Jsou z venku v místě kde bude odtékat voda z drážek kufru..
Taky jsem se ptal kolik jich prodali,a když řekl, že žádnou, tak jsem se jich zeptal, že by s tím mohli něco dělat.. Boreček se vymlouval, že je to tam teprv měsíc..
Jo ani jedna Kalča nebyla na liťácích.. A na otázku Hatchback mi řekl na jaře, hned jsem se optal, zda letos na jaře, tak, že by to tam mělo být.. Jo, už to tu někde padlo, ale kolik má Kalča teda pozinku?
Závěrem jen to, že až bude Kalča mít doplňky, typu ABS a Klimu, a bude aspon Kombi, i když ten HAtchback mě zaujme asi víc, tak jí srovnám s Combi Fábkou a uvidí se.. Stejně když vidím postoj CS Autolada.. že jim to hovno co prodaj stačí k živobiti, chtěl bych zaapelovat v budoucnu na Rusko, aby otevřeli novou a fungující pobočku v Brně:)
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

Joo tak to by bylo teda super..
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Jo, fungující pobočka v Brně by byla fajn. BVT ani Canocar asi nebudou úplně optimální prodejci, i když v BVT umí leccos docela slušně opravit. Ani vlastně nevím jestli vůbec alespoň jeden z nich má v Brně Kalinu jako předváděčku. Ale chtěl jsem něco jinýho. Mám pocit, že alespoň jedna Kalina se prodat už musela, i když jako mírně ojetá předváděčka, protože 14. prosince jsem sem dával odkaz na inzerát http://www.dobrakoupe.cz/lada/lada.asp?idCar=90924, a ten už zmizel. Tak se chlapi přiznejte, kdo to koupil :wink: ?
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Canocar dělá Suzuki v Brně, nic víc.. A BVT ani nevím, kde je..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Nevím přesně jak dneska, ale ještě tak 4 roky zpátky dělal Canocar i Ladu a BVT je ve Šlapanicích.
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

http://bvt.prodejce.cz No máš pravdu, ono Šlapky už nejsou Brno, proto jsem o tom nic nenašel:) Ale Kalču nemají a co se týče jejich spolehlivosti, tak nevím..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Ziko píše:http://bvt.prodejce.cz No máš pravdu, ono Šlapky už nejsou Brno, proto jsem o tom nic nenašel:) Ale Kalču nemají a co se týče jejich spolehlivosti, tak nevím..
driv se to menovalo Espex a pochazi odtam i muj kombik
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

hmm tak si rikam jestli ma vubec smysl prichazet s kombikem na nas trh s cenou, ktera by byla pres 200tisic.... viz http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=10940 :cry:
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Myslím, že ten 5-7místnej Logan udělá "díru" do Evropy.
Líbí se mi užitné vlastnosti toho auta v kombinaci s cenou. Kdybych se měl rozhodovat mezi 5 místnou 2111 za 250tkč nebo 5+2 místným Loganem za 300tkč, tak jdu raději do toho Loganu....
Ale sedmimístnej Skálobus je sedmimístnej Skálobus. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

tech 7 mist je na ukor kufru- jakjinak, jel jsem jednou v p 406 se sedmi mistama -jednim slovem zvlastni - pro 7 lidi zbyde cca 300litru zavazadloveho prostoru jako nouzovka to jde ale ani velky auto neni nafukovaci...
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Souhlas, Logan je 5+2. Nikoli 7 míst. Ale volba je už na tobě, bagáž nebo lidi. Máš prostě víc možností.... Je otázkou, jestli ty dvě polomísta za těch cca 50000kč rozdílu oproti Ladě stojí....
Další věc je, že se jim možná podaří rozhejbat trh a to je to nejdůležitější.
S Loganem (sedanem) se jim to už skoro povedlo....

Ale znova opakuju: Skálobus je Skálobus. :-)
Tam je 7 míst a kufr, nebo 5 míst a delší kufr, nebo 2 místa ještě trochu delší kufr. Vyndání sedadel je záležitost pěti minut....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

uvidime co na to trh, ale myslim ze co se tyce prakticnosti laganu kombi tak na tom bude lip nez o neco mensi kalina. O tom kolik se aut proda rozhoduje spousta jinejch faktoru - dodneska jsem nepochopil koho chce skodovka oslovit roomserem a vida - jezdi toho docela dost (nedavno jsem koukal na roomstera na krizovatce, stal ve vedlejsim pruhu a musim rict ze z boku je to fakt "dyzajnérský" skvost - linie prosklene bocni plochy vypada jak lomena cara, zadni dvere maji otevirani (kliku) jinou nez predni - pripada mi to jak kdyby se nekdo inspiroval od Hundertwassera
http://www1.kunsthauswien.com/english/wohnanlage.htm
z boku je to jak slepenec dvou nezavisle pracujich designeru keri se dohodli jen na vnejsich rozmerech.

jak rika znama co dela v obchode- dej na trh ruzovej chleba a pocetna skupina lidi ti urve ruce i kdyby to chutnalo po hovnech
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

Včera poslouchám rádio Impuls a ejhle co neslyším:normálně reklama na novou Ladu Kalinu!Reklamu si objednala fa.Roko-motor Zlín,každopádně mě to potěšílo
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Jen pro zajímavost, někde tady zaznělo, že Kalina přeci jen asi nedosahuje jízdních vlastností stávající Fábie a to už je na cestě Fábie nová. Tak k té nové Fábii tady dávám jeden odkaz, přičemž nejzajímavější je z tohoto úhlu pohledu asi závěrečné hodnocení. http://www.novinky.cz/auto/nova-skoda-f ... s5klk.html
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6524
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Dobra sranda :-)

kdyby to byla lada, tak

a) stary podvozek? no to je prece fuj
b) plno stejnych dilu? no to je prece taky fuj
c) to je vlastne stare auto s novou kastli, no tak to je uz uplne hnus

ale tohle je skoda, takze je to vlastne parada :-)

(mi o sobne je jedno kolik co ma stejnych dilu, takze nerikam ani ze to je dobre, ani ze to je spatne)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“