A čo Bratislava ???

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

A čo Bratislava ???

Příspěvekod chalmo » ned dub 10, 2005 20:25

Máte niekto skúsenosti so servisom v Ba?
Uživatelský avatar
chalmo
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 04, 2005 01:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Pato » pon dub 11, 2005 06:50

Daval som robit predne okno a geometriu do Drutechny na Bajkalskej.
Predne okno v pohode, ta geometria tiez az na to ze som mal volant nakrivo. Geometriu som daval naposledy do ucnovky v BAZ-ke (ale poznam sa dobre s majstrami a vacsinou si to sam odsledujem) Inak si vacsinu robim sam. Ked sa to zlomi - nevadi aj tak bolo treba kupit nove!!!
Uživatelský avatar
Pato
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dandy » čtv led 18, 2007 21:36

:idea: Kolko je v Bratislave ladistov a clenov ladaklubu? Kopu drobnosti si na mojom auticku snad viem urobit sam, ale su veci na ktore si netrufam. Kam doporucite chodit do servisu?
P.S:kdesi som tu nasiel pojem "ochotny garaznik". Taky dedo by bol fajn, pracu urobi s laskou a nepyta ako na mercedes.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Myso » pát led 19, 2007 11:00

skus nadhodit ze na co si netrufas, ja ti dohodim cloveka :)
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dandy » pát led 19, 2007 13:55

Vdaka za ponuku!!! :happy7: Ide o kontrolu a nastavenie vsetkeho mozneho, pripadne vymena rozvodov komplet, vratane vacky a semeringov na ventiloch, lak na PP blatnik (po vymene v roku 1976 bol striekany, ale za tie roky ta farba zosedivela a dost to vidiet). A asi zial aj mala plecharina, spodok LP blatnika pri dverach a podbehu (tam bude mozno stacit dokladne osetrenie + lakyrnik). Samozrejme geometria.
Aktualne to bude az na jar, ked auticko vytiahnem z garaze byvaleho majitela a poriadne si ho poobzeram a popocuvam. Musim vymenit naplne, vsetky hadice, urobit novy nater spodku a dutin, lebo posledny bol robeny v minulom storoci. V akom poradi budem vsetko robit este uvidim aj podla toho co mi povie mudrejsi. No a ktovie na co vsetko som este zabudol a co sa ukaze po prvych kilometroch a hodinach stravenych pri auticku.
Uvazujem ist aj na jarny zraz, ale asi to vsetko nestihnem, lebo uprimne povedane da sa predpokladat, ze pani zima da o sebe vediet toho roku az v marci ci aprili. Nemam garaz a v mnohom som odkazany na pocasi. Bez poriadnej pripravy si tam netrufam ist s ulozenkou, ktora za poslednych 20 rokov najazdila menej ako 10tisic km.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Myso » pát led 19, 2007 14:04

hmmm, zla situacia...

plechy a lak, neznam...

co sa motora tyka, dal by sa spravit za nejaky pekny letny vikend, za predpokladu ze by som mal garaz. co nemam. urcite to ale nedavaj do nejakeho servisu, mali sme tu jedneho bratislavcana co sa po takomto ukone rozlucil s 8000Sk a po mesiaci aj s motorom... po kratkom case sa zbavil aj zigulaka a kupil thaliu. boh mu pomahaj :)

na geometriu mame super cloveka na galvaniho (bude ma mat rad ze mu tam dohadzujem stare supy), ale zigulaky berie iba pod podmienkov ze su nove vsetky capy (aj silentbloky musia byt v poriadku, nechcem povedat ze nove...) a rozhybane sroby na spodnych ramenach a tak podobne...

nuz a to ostatne uz asi zvladnes sam...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dandy » sob led 20, 2007 21:10

Vdaka za odpoved, i ked si ma moc nepotesil. Moc ruzovo to tu v BA nevyzera...
Bez spolahliveho doporucenia o servisoch vobec neuvazujem. Preto som sa tu na fore pytal. Ked auticko budem mat doma mozme spravit bratislavsky minizraz (zda sa, ze by sme boli "az" dvaja)? Kazda rada a skusenost je dobra!!!
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod gogo » pon led 22, 2007 12:39

Myso píše:na geometriu mame super cloveka na galvaniho (bude ma mat rad ze mu tam dohadzujem stare supy), ale zigulaky berie iba pod podmienkov ze su nove vsetky capy (aj silentbloky musia byt v poriadku, nechcem povedat ze nove...) a rozhybane sroby na spodnych ramenach a tak podobne...


ak by ta nechcel zobrat, spoj sa so mnou predtym. dobre sa pozname.
to s tymi dobrymi capmi a rozhybanymi srobami ale snaz dodrzat. on robi geometriu=nastavenie a nie vymenu capov a pod.

na vsetky ostatne mechanicke zalezitosti mam tiez dobreho cloveka, ale ten je v PD. Ak by si ale mal zajem, tak ma kontaktuj.

PS: polechy a lak uz ani u nas nikto nechce robit (na tieto stare auta) :twisted:
Uživatelský avatar
gogo
 
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvekod dandy » úte led 23, 2007 09:07

GOGO

dakujem. Este uvidim ako to poriesim, do jari casu relativne dost. Ale napriek 300km nevylucujem, ze vyuzijem tvoju ponuku lebo z blavakov sa zatial nik neozval. Nechcem davat robit rozvody bez istoty kvalitnej prace. Auticko je skovane vo vykurovanej garazi takze s tym teraz nebudem robit nic. Pripadne sa ozvem.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Re: A čo Bratislava ???

Příspěvekod Henry » úte úno 15, 2022 22:37

Vyhrabem tuto temu z prehistorickych zaciatkov tohto fora. Bratislavski Zigulisti odvtedy pravdepodobne uz vsetci vymreli, ale ak by sa predsa len niekto nasiel, kto este na Zigulovi/Nive v tomto regione jazdi a nevie si s niecim poradit sam (co je vzdy najlepsie riesenie), tak pripadne poradim a pomozem. Za tie roky sa uz nazbieralo nejake know-how, skusenosti, vybavenie a zakladna ND. Kontakt cez sukromnu spravu.
Henry
 
Příspěvky: 618
Registrován: ned říj 04, 2009 21:10
Bydliště: BA, SK


Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků