Ozvučení auta Vaz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

tonmi píše:
Tomáš píše:mám to pod přihrádkou u spolujezdce nad poličkou
Tome nemáš náhodou schéma zapojení?
mám http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=1106
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

tak zase by sme to tu mohli otevřít,jelikož..se chystám koupit hranaťáka tak spekuluju co do něj...ne že bych neměl nápady,ale tentokráte to musí bejt něco velmi netradičního a to z důvodu krádeží...takže potřebuju vymyslet něco,tak aby to nelákalo kolem jdoucí negry...a nebo to teda dát do plata,ale nějak to maskovat aby to nemlátilo do očí...navíc pokud bych to tentokráte inplantoval do plata asi bych už udělal ipatřičný objem pro repro a né 380 litrů jako celej kufr...máte někdo nějakej typ..na předek jsem místo do dveří udělal bedýnky na míru pod sedadla,nebylo to zlý,ale není to ono..takže nakonec asi opravdu budu tunit dveře...i když moc se mě to nezdá..takže vítám tu hlavně fotky a nápady...ale podotýkám..musí to bejt nenápadný a přitom dobrý
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

plato si udelas z drevotrisky nebo nejaky desky, vyrezes do toho otvory pro repraky, plato musis zespodu vytlumit aby nerezonovalo(bitumen je na to dobrej. nejlepsi v tlumicich materialech u nas je dynamat), celou desku natres cernou barvou(i bocni hrany der pro repro ! ! ), pres cely plato natahnes pruzvucnou tkaninu(cernou nebo tmave sedou), namontujes zevnitr repro, plato pridelas tam kam patri a repro zapojis. kdyz pouzijes repraky s membranou v jine barve nez cerne uz budou vic kricet. pokud maj ve stredu treba vyskac v jine barve tak sice trochu videt budou ale nebudou tak lakat. myslim si ze hodne lidi si nevsimne ze tam mas nejaky repraky
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
newpaudio
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 11, 2007 18:00
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

koukam..

Příspěvek od newpaudio »

Prochazim tady diskusi cca tak 2 mesice cekal jsem, ze nekde neco okouknu co se tyka hudby a zatim nic. Ja mam zatim hudbu tak cca s polovicky nakoupenou, ale co jsem cetl tak nekterym nesaham ani po kotniky, ale o to nejde nejvetsi problem mam se samotnou vizualizaci uz mam nejakou predstavu ,ale zatim schazi finance. Kazdopadne subwoofer do kufru neplanuju... Mam predstavu ze zvuk by mel byt slysen hlavne uvnitr a nikoliv venku. Dalsi vec je ze tam mam bombu na LPG.

Jinak ozvuceni tedy:
Autoradio: Sony GTX-200s (CD/Mp3/WMA ) jsem spokojen ,ale dnes bych asi volil Kenwood
Predni repro: Dexon V-403MB 2*25 W RMS prům. 10cm - Jsou od predchoziho majitele, ale muzu rict ze hrajou prekvapive dobre)
Zadni repro: Pioneer TS-G1709 2*35W prům. 17cm ( pujdou brzo pryc vejsky sou moc "upištěné")
Zesilovac: Mac Audio MP-2000 2 kanál zapojenej do můstku 1*200 W RMS max. 500W
Subwoofer: Blaupunkt GTT-300 200 W RMS / 500 W max. (tuba) - Ackoliv me spousta lidi odrazovala od tuby ja jsem s ni maximalne spokojenej a co se tyka jejiho umisteni do interieru hned jak to budu mit hotove udelam fotky a ukazu zde...

Kabeláž co se tyka napajecich kabelu volil jsem s prumerem 16mm2 se sklenenou pojistkou na + 50A jako moznou zesilovarezervu pro dalsi c. Cinch kabel je celkem dost silny, aby nedochazelo k ruseni a mezi parem je umisten siginalovy kabel pro spinani zesilovace.
Přílohy
moji vjerni kamaradi
moji vjerni kamaradi
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Na ozvuceni auta jsme tu meli pred lety odbornika, pametnici stareho fora si jiste vzpomenou na Iva Pajorka, ktery m.j. v tomto oboru i publikoval. Pozdeji ale opustil Ladu a presel na americke vozy. Pokud sem jeste nekdy nahledne, nevim, ale asi ne. W.
Uživatelský avatar
newpaudio
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 11, 2007 18:00
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od newpaudio »

Ted me tak napada... kudy se daji vest kabely do zadni casti vozu tak aby byli co nejmene videt... ja je mam dane v bocnich listach kolm dveri ,ale neni to moc stastne reseni mate nejake lepsi figle ?
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Pod kobercem na tunelu a pod zadníma sedačkama.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

pod kobercem u dveri kde uz nejaky vedou. jen nevim jesli by nemohli nejak rusit. ale nejlepsi reseni je nekde pod kobercem v miste kde se po nich nebude slapat
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Maysner píše: jen nevim jesli by nemohli nejak rusit.
Rušit ani nijak nemůžou ... jelikož se jedná o výstupní kabely, vedoucí přímo k repru. Něco jiného by bylo, kdyby to byly kabely vstupní .. tudíž kabely vedoucí na vstup zesilovače.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

tet sem trocha pracoval na zadním platu... ještě potáhnout a pár detailu..
Uživatelský avatar
newpaudio
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 11, 2007 18:00
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Kabely

Příspěvek od newpaudio »

No tak ty kabely vedu presne u tech dveri pod tou plastovou listou a kobereckem... na jedne strane autam mam tazenou elektriku + a na druhe, kabelaz na repro v plate a do zesiloce prave ty cinche... Dneska jsem to tam jeste trochu upravoval jinac to nesumi prave proto jsem vedl eletriku a zvuk zvlast..... Jinak plato budu muset taky jeste nejak upravit ale to az budu mit nove repro.. ty pioneery jsem si kupoval minulej mesic ale nejak me neoslnili tak pujdou pryc. Jinak mam repraky i vepredu v palubce s prumerem 10 cm bal jsem se ze to bude rezonovat a muzu vas uklidnit pokud by se vam to tak hodilo tak to jde nemusite mit strach...
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

ja mam taky vzadu za sedadly bombu LPG a vejdou se na plato magnaty ktery jsou hluboky 8 cm plato je vyrobeny z drevotrisky silny 18 mm a na hrane u operadla je pod platem 2 cm lista aby bylo rovne.plato nijak nevycniva.Jen pod reprakama mam vyriznutou ovalnou diru v plechu. mezi platem a plechem je molitan aby nic nerezonovalo. mezi bombou LPG a spodni hranou repro je mezera tak 5 mm.cus rosta-modralada@centrum.cz 8)
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Miky
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 16, 2007 14:29

Příspěvek od Miky »

Kdže ja mam tiež LPGčko tak mam len tak "provizorné" krabičky z MDF dosky a v nikch osadene 300W trojpasmová elipsy a medz nimy 1000 W zosik v predu 16ky 250w a vzadu za spolujazdcovou sedačkou 700w SUbvofer HERTZ. čo vy nato zatial mi to stači :)
Miky
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 16, 2007 14:29

Příspěvek od Miky »

A na to najdôležitejšie som zabudol RADIO Sony CD mp3 X plod 4x50w :)
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

miky ten výkon je špičkovej.. tak ti to nikdy hrát nebude...
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“