Zlomené rameno

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Chaloupka píše:No když se na to podívám, jak se to utrhlo, tak mě napadá jestli jsi někdy neměnil pružiny za větší nebo tvrdší. Jak je na tom tlumič-není vyteklej? a jak torzka?
To auto jsem koupil v prosinci 2005 a stále se ubezpečuju o tom, že bylo sešité horkou jehlou a nechal jsem se napálit.
Na té nápravě jsem akorád v létě měnil nějaké čepy, jinak nic. Tlumič to přežil, ale stejně tam budu hned dávat nové. Torzka je taky v pohodě( aspoň si to myslím ), takže tam akorád vyměním ty gumy.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Koko Loko píše:
Teepee píše:Teoretizování na téma jestli nové "odlehčené" rameno, nebo raději starší ale poctivé už tady bylo. A výsledek?
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=3653
Moc ti nerozumím, myslím, že v tomto případě odešlo to staré, které preferuješ, nebo jsem tě špatně pochopil?
Ano odešlo staré a já chtěl sehnat staré tak, jak uvádí Roman. Jenže když mne tenkrát dokonce Wolf ubezpečil, že ani s fungl novými rameny není problém, tak mi to nedalo, abych v opakujícím se spílání na nové náhradní díly a pění chvály na starou poctivou komunistickou ocel nepoukázal, že já jsem s přesně takovou myšlenkou vlastně kdysi narazil a vypadal jak idiot.
viz tehdejší příspěvky:
dmatej píše:Zajímalo by mě, jak ten originál poznáš ;-) (dřív než po roce, kdy buď vydrží, nebo ne).
Koko Loko píše:Bych to zas, až tak nedramatizoval, jezdil jsem dva roky a nějaké drobné na jednom spodním novém "ošizeném" a nic se nestalo, dokonce bydlelo na straně spolujezdce, kde mám mizerný odhad a vybírám jamu za jamou. Klidně ho kup, pořádně natři a ani ti nezrezne.
Wolf píše:Ja jsem koupil spodni kompletni neoriginalni italske rameno (vcetne silentbloku) a slouzi bez problemu. W.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

K té tvrdosti pér a možnému ulomení díky tomu - nevím jestli můžu prozradit že to auto je tak tvrdé že Ivo má problém ho propérovat a na silnici hopsá jako koza - ještě se ho zeptám jestli vám to tady můžu říct :D
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Nezeptal ses a stejně napsal. Neva. Je fakt že celé auto je dost tvdé a na cestě jakoby poskakuje. Když to srovnám se svojim nebo jinýma autama, tak je to dost rozdíl. Jinak, auto je spravené a manželka už vesele zase lítá nízko u země :D . Ještě udělat pořádně geometrii a bude to ok.
Kamil Teplárek
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil Teplárek »

Ivo píše:Nezeptal ses a stejně napsal. Neva. Je fakt že celé auto je dost tvdé a na cestě jakoby poskakuje. Když to srovnám se svojim nebo jinýma autama, tak je to dost rozdíl. Jinak, auto je spravené a manželka už vesele zase lítá nízko u země :D . Ještě udělat pořádně geometrii a bude to ok.
Ty jsi tak šikovnej :D :D :D :D :D :D
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

vekej a šikovnej :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Chaloupka
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaloupka »

Možná to hopsání jak na koze je důsledkem defektu ramene. Moje 03 jede jak na moři a krásně plouživě kopíruje terén 8)
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“