I.SRBSKÝ Ladasraz

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5195
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

I.SRBSKÝ Ladasraz

Příspěvek od radek mb »

Takže věc se má tak.13 až 15.dubna chtějí naši Ladapřátelé v Srbsku pořádat svůj první sraz.
A shodou okolností zvou i nás/mam na mysli lidi z CS fora/.
To znamená,že chci vědět,kdo by se chtěl této dobrodružné výpravy na Balkán 8) měl zájem zúčastnit se.
Je to z Prahy kolem 800 km.

Tak co vy na to??? :twisted:
Zatím se přihlásili:posádka1:Radek mb,standa lada,Roman Pavlíček
posádka2:SalWador,Chettak,Marcel,Dušín
posádka3:Ivo,Jelen,JmJ
posádka4:Luděk Musil,Ziko
to je prozatímní.
Naposledy upravil(a) radek mb dne ned bře 18, 2007 09:23, celkem upraveno 4 x.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 350/472
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6750
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

V unoru mam statnice, pak snad neco vydelam a docela bych se nebranil napadu, ze bych se s nekym svezl, cimz by me a dotycneho vysla cesta na polovic, nebo i na mene, kdyz by nas jelo vic v aute. Rovnou rikam, ze bych se chtel vezt, mozna na stridacku kocirovat :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

noo, tak dvaja pravdepodobni zaujemcovia - Majo a Števo, len este potrebujeme dvoch do auta aby to vydalo financne. Keby to bol jediny jarny zraz, tak by nebol problem, ale je to dost, ze o mesiac dalsich skoro tolko km..
Uvidime, ale pravdepodobnost, ze pojdeme je dost vysoka..
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5195
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

ideální by bylo tak 3 lidi v autě.Hnojar by prý jel v Žabákovi2106 a já East Runnerem/jistě nemusím představovat/.Když se připojí někdo další,bude to super
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 350/472
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

Potvrzuji svůj záměr účastnit se této šílenosti a uvítám do vozu 1 - 2 mechaniky, tlačiče, opraváře a spoluchlastající v jedné osobě....... Nevšiml jsem si že by se tu objevilo místo srazu - Ruma, poblíž Nového Sadu +- co by plovákem dohodil...........
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6750
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Kdo me pobere, ten me pobere :-) samozrejme zatim nemuzu 100% rict, ze jedu. to potvrdim v pulce unora. ale zda se mi to jako celkem fajn metoda, jak se podivat tam, kde sem nikdy nebyl :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

hmm hmm zajimave, uz vyhledove sem nad tim badal ale nevim nic... :? Budu muset uvazovat...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

tak kdyby se naplnilo moje auto tak bych se rád zůčasnil ale jen s plným autem kvulí penězům nejsem moc při penězých :cry:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

uz se vcelku tesim, fakt chci aby mi to vyslo. Kdo me vezme? :-) asi pojedu s Hnojarem...
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

když mně někdo vezme tak klidně
už ted se nemužu dočkat
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

takže hledám posádku do mého autí na tuto super plavbu
:lol:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5195
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Jelen píše:asi pojedu s Hnojarem...
kulaťáci,jeďte si spolu,se mnou jede Marcel :twisted:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 350/472
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Nechci sejčkovat, ale stejnak to dopadne tak, že nakonec pojedem v jednom autě 4, víc lidí se nesejde.. :-( Ale na druhou stranu doufám v to, že nás pojede co nejvíc v co nejvíc vazidlech :-)
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

pokud by se naplnilo moje což pochybuju protože mam jen benzín tak klidně pojedu . Ale takhle se rád svezu s Radkem dik za nabídku , ale s jinak semnou počítejte na 99.9% pokud dostanu volno
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

ja spis uvazuju o vlastnim aute a vlastni posadce, takze se tady zatim nerozepisuju, ponevac nechci nekoho zlkaat a pak odrict...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“