Alarmy + zabezpečení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Alarmy + zabezpečení

Příspěvek od dmatej »

Jak známo, Lady se už moc nekradou. Jen je některé kurvy demolují, nebo vykrádají obsah.

Nějaká kurva mi dnes v noci vylomila trojúhelník u řidiče (přitom ten u spolujezdce byl nezamykací), otevřela kapotu (a poškodila zámek kapoty - nevrací se), a ukradla mi baterii (Varta, 55Ah, v krámu 1700 Kč). Takže jdu do alarmu. Až tu kurvu chytim, tak se neznám :!: :evil: :!:

Baterku jsem ráno za 1422 koupil novou u Auto Kelly. Doufám, že zítra nebudu kupovat další. Asi jí začnu nosit dom. Jenže co asi ukradnou příště?!

Chci vědět od majitelů alarmů, centrálů a podobných věcí, který výrobce a prodejce je dobrý, a kde bych to kupovat neměl.

Vyjádření soustrasti a příběhy ze života si nechte od cesty, fakt na to nemám náladu :evil:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1502
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

VAZ 1117
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Aj Molpir ma alarmy a centraly.
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Luděk Ondrůch píše:Podívej se na http://www.automania.cz/
taky se k ni přikláním..
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Teda obě varianty maj ty stránky děsný. No, snad pochopím podle tohohle (a díky) ;-)
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=1238&start=0

Dneska jsem od rána nervní a nasranej, novou baterku jsem večer pro jistotu vymontoval. Oba trojúhelníčky se dají klidně otočit, ale stejně z auta není co ukrást (snad). O víkendu je oplechuju a zabloknu - stejně je nepoužívám.

Jinak mám vytipovanou jednu felicii, co teď svítí, nestartuje, a majitel je vohnout. Podle několika faktorů by to mohl být onen zloděj. Na každýho jednou dojde ... :!:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Ked ta pribehy zo zivota nezaujimaju tak si dovolim jednu otazocku ze co vlastne od toho alarmu ocakvas ?
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Trevor píše:Ked ta pribehy zo zivota nezaujimaju tak si dovolim jednu otazocku ze co vlastne od toho alarmu ocakvas ?
Očekávám, že až mi tam zase někdo vleze, tak že buď dostane infarkt, nebo se z toho aspoň posere, navíc mě ten kravál vzbudí a vzápětí ho poběžim dorazit :twisted:
A taky očekávám, že policajti někomu taky rádi přišijou nějakou tu vykrádačku ...

Jinak ty příběhy - dneska už jsem klidnější, klidně si i počtu, ale asi by se to hodilo do jiný sekce.

Večer jsem napsal do autománie. Laďka holt dostane centrál a alarm místo vyvaření podlahy a do jara budu jezdit s dírou.

S tím souvisí ještě jeden dotazík: Jak se chová laminát, když se na něj vrhnu s flexou? Provokacia na OT, kto bude reagovat v tejto teme dostane bludistaka!!! BREKEKE! Jak jsem psal, klidně to přesuň. Kvůli dvěma odkazům tu nemusí tohle téma ani být, když jsou tu další dvě. Moje chyba, že jsem ho vytvořil. Takže prosím, překlopit do poklábosme. A bludišťáky bych si na tvým místě nechal pro vážnější případy, i když je mi jasný, že ti to dělá dobře :wink:

Zájem o baterku ale asi bude velkej - dneska tu oživovali SuperB, včera odtahovali nestartující felicii (další adept na pachatele, světla mu svítily, ale auto ani neškytlo, třeba si nevšiml, že má baterka u Lady obráceně póly :D ), dneska zase odtahovali formana (nevinen, baterku jsem viděl, červená 45Ah). Pokud vám přijdu paranoidní, tak to asi tak bude :roll:
Novou baterku na noc zatím radši zamykám ...
Naposledy upravil(a) dmatej dne stř lis 22, 2006 15:05, celkem upraveno 2 x.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

? alarm? policie?

Příspěvek od stav »

chápu rozhořčení nad takovým story, přišel jsem o celého R Espace i s alarmem před barákem, ale nedělej si iluze o vyšetřování policie. ta vyšetřovala nejdříve mě , jestli jsem si auto neukradl sám. Když chytneš lumpa při činu, dáš mu přes hubu a jedeš v ublížení na zdraví, on dostane jenom pokus o krádež, baterka 5000 nestojí, takže se vlastně vůbec nic nestane /jemu/. Druhý den půjde okolo a náhodou mu upadne kamen na tvoje čelní sklo a je vyhlášena válka, kterou normální člověk nikdy nevyhraje. Tahat baterku z auta je vopruz, přišroubuj ji nějakým bytelným železem k autu, dej na to nějaké speciální šrouby nebo matky a ser na to, to je prostě daň za život ve městě. Nějaké alarmíky a houkačky?? Já nevím, jestli je to není podobné jako s hromosvody, ty taky mají z 99% efekt jenom psychické pohody majitelů.
tek
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tek »

navíc mě ten kravál vzbudí a vzápětí ho poběžim dorazit
Jsem kdysi měl ve formanu alarm s pagerem. Mělo to dosah asi půl bloku.
Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Jde o to, že v žigulovi to nikdo nečeká + parkuju pod oknem, kde spím. Takže k něčemu by to být mohlo. A s tím ublížením na zdraví bych si taky hlavu nedělal ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stav »

dmatej píše:Jde o to, že v žigulovi to nikdo nečeká + parkuju pod oknem, kde spím. Takže k něčemu by to být mohlo. A s tím ublížením na zdraví bych si taky hlavu nedělal ...
jooo, když adrenalin stříká až na strop....
to přejde :)
inetko
Příspěvky: 31
Registrován: čtv říj 19, 2006 13:30
Bydliště: SR, TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarmy + zabezpečení

Příspěvek od inetko »

dmatej píše:Jak známo, Lady se už moc nekradou. Jen je některé kurvy demolují, nebo vykrádají obsah.

Nějaká kurva mi dnes v noci vylomila trojúhelník u řidiče (přitom ten u spolujezdce byl nezamykací), otevřela kapotu (a poškodila zámek kapoty - nevrací se), a ukradla mi baterii (Varta, 55Ah, v krámu 1700 Kč). Takže jdu do alarmu. Až tu kurvu chytim, tak se neznám :!: :evil: :!:

Baterku jsem ráno za 1422 koupil novou u Auto Kelly. Doufám, že zítra nebudu kupovat další. Asi jí začnu nosit dom. Jenže co asi ukradnou příště?!

Chci vědět od majitelů alarmů, centrálů a podobných věcí, který výrobce a prodejce je dobrý, a kde bych to kupovat neměl.

Vyjádření soustrasti a příběhy ze života si nechte od cesty, fakt na to nemám náladu :evil:
myslim, ze si mal svojim sposobom stastie, ja som mal prestrihnute vsetky kable, zlomeny striznik v spinacej skrinke a zlomeny volant...
Barborka BA3 21061 :), Suchoň
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“