ostřikovače světel

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
petr21043
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 31, 2006 16:05

ostřikovače světel

Příspěvek od petr21043 »

nazdar chlapy. ví někdo proč po skončení ostřikování stále vytýká voda z nádobky.namontoval sem spoustu ostřikovačů ale to to je poprvé kdyto teče když nemá.(snad nějaký zpětný entilek ale obrácený?.já si myslím že je chyba v motůrku.) co vy nato? :idea: :?:
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Mi to vytíká taky, tak je mám odpojené. Motorkem to není, ten jsem dával nový. Podle nákresu tam má být nějaký zpětný ventilek.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

ja tam nikdy ani na jednom zigulu ventilek nemel. na starem werglu s tim problem nebyl na novym, az do doby, kdy sem procistih hadicky a trysky problem taky nebyl. pak ano :-(. tak jsem do nejvyssiho mista soustavy (jak hadicka vede z cerpadla) napchl par der a do jedne sem strcil injekcni jehlu. tu jsem sice casem ztratil, ale dirky funguji. tedy po ostrikovani se do soustavy natahne vzduch a hladiny se oddely a klesnou jedna do nadobky a druha ke steracum.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Tady je jak by to mělo být.
petr21043
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 31, 2006 16:05

Příspěvek od petr21043 »

stěmy spětnýmy ventilky jeto divný,když sem se ptal v žigulácké prodejně v pardubicích tak mě ukazaly katalog a tam nic takového není tak fakt nevím.jednou sem dával spětný ventilek s ocita ze zadních dveří ale to bylo někam jinám a bylo to proti padání vody.popačně to asi nepude. :(
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

K čemu je zpětný ventil, když ti voda vytejká dopředu??? PS: V Pardubicích je to s dílama čimdál horší. Ale to asi všude.
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1510
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

petr21043 píše:stěmy spětnýmy ventilky jeto divný,když sem se ptal v žigulácké prodejně v pardubicích tak mě ukazaly katalog a tam nic takového není tak fakt nevím.jednou sem dával spětný ventilek s ocita ze zadních dveří ale to bylo někam jinám a bylo to proti padání vody.popačně to asi nepude. :(
Záleží na tom co ti ukázali za katalog.
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Jsem do těch ostřikovačů ten ventil nainstaloval a jsem spokojený. Není to ale klasický zpětný ventil. On totiž propouští jenom jedním směrem a jenom když chci ty světla ostříknout.
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“