Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Skalouš píše:Jasně, vyvěsí na Koněvce Lada vlajky. :-)
Uz aby to bylo - hned si tam pro ni pujdu :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Pánové a dámy, neskutečné se stalo skutečností, na stránkách http://www.lada.cz/ došlo k pohybu a objevuje se první zmínka o ladě 1118 sedan. Na počest tohoto slavného dne navrhuji alespoň v duchu zvolat 3x hurá.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Oni si halt proste potrpi na ty rijnove revoluce ;-) Ale stihli to tak tak :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Dneska sem jel kolem CS a byla tam, tak sem tam za odinu zasel a uztam nebyla, tak se ptak jesli se mi to nezdalo a on ze uz tam maj predvadeci model.
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Pavel04 píše:Dneska sem jel kolem CS a byla tam, tak sem tam za odinu zasel a uztam nebyla, tak se ptak jesli se mi to nezdalo a on ze uz tam maj predvadeci model.
Kdyz sem tam byl asi pred 2-3 tejdnama, tak mi ten chlapek rikal, ze uz ji tam maj, ale to asi nebyla pro verejnost ...
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Oni tam z nas stejne musi mit dobrou srandu ;-) Prijede mlady borec ve svem pekaci a pta se po Kaline, oni mu ji nakonec ukazou, tak si ju prohlidne a celej nadsenej nasedne do sveho 20 let staryho kramu a odfrci to vsechno napraskat na forum ;-) Ale ze by si tam nekdo neco koupil, to ne :lol:

Ja se nedivim, ze dovezou jen vystavni kus, bo k uspokojeni vetsiny z nas tady staci si to auto prohlednou a to je tak vsechno nad cim mozem uvazovat :P

(jen takove zamysleni, o nic nejde :-) )
VAZ 2104 1.3 1989
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Nerad bych tu nahradil Anonymouse, ale co byste dělali s 250000kč? :-)
Koupili byste si Ladu, když se za stejné peníze dá koupit ojetá leštěnka ze západu?
Já si koupil před 4,5 lety Ladu a před půl rokem tu leštěnku. Mám obojí. Leštěnka nepotřebuje značkový servis a tudíž je i její údržba zatím levnější než u Lady....
Navíc nejsem odkázán jen na jeden servis atd.....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

JmJ píše:Oni tam z nas stejne musi mit dobrou srandu ;-) Prijede mlady borec ve svem pekaci a pta se po Kaline, oni mu ji nakonec ukazou, tak si ju prohlidne a celej nadsenej nasedne do sveho 20 let staryho kramu a odfrci to vsechno napraskat na forum ;-) Ale ze by si tam nekdo neco koupil, to ne :lol:

Ja se nedivim, ze dovezou jen vystavni kus, bo k uspokojeni vetsiny z nas tady staci si to auto prohlednou a to je tak vsechno nad cim mozem uvazovat :P

(jen takove zamysleni, o nic nejde :-) )
MAs pravdu :P

Ale muj pripad byl jiny a) prijel sem Avii b) jenom sem se zeptal jestli tam je c) On sam mi furt(za tu minutu, co tam sem tam byl, asi trikrat) cpal zkusebni jizdu... :P
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

JmJ píše:Oni tam z nas stejne musi mit dobrou srandu ;-) Prijede mlady borec ve svem pekaci a pta se po Kaline, oni mu ji nakonec ukazou, tak si ju prohlidne a celej nadsenej nasedne do sveho 20 let staryho kramu a odfrci to vsechno napraskat na forum ;-) Ale ze by si tam nekdo neco koupil, to ne :lol:

Ja se nedivim, ze dovezou jen vystavni kus, bo k uspokojeni vetsiny z nas tady staci si to auto prohlednou a to je tak vsechno nad cim mozem uvazovat :P

(jen takove zamysleni, o nic nejde :-) )
No o to jde, ne že ne. Ve standardní tržní ekonomice (to není problém Lady - za 3-4 průměrný platy bych na to auto měl mít prachy v kupě) by právě todle měla být klientela jejich značky. Kde je nabídka: "Vykoupíme Váš pekáč (nějakou hodnotu z něho Vám započteme na kupní cenu nebo akontaci k inteligentnímu leasingu)"? Vykoupený kus mírně repasneme (k dílům se dostaneme s podporou výrobního závodu za pár drobných) a odešleme k prodeji na východ, nebo ho bezplatně alespoň sešrotujeme. Prostě nemůžeme nabídnout takovou výbavu nebo servis jako ostatní, ale na ceně umíme ještě zapracovat.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Jura Baran. Jistě ale víš, že ty Lady nejsou drahé. Alespoň z hlediska toho, co stojí v Rusku (základ za 226 tis Rublů). Stojí stejně jako v Rusku, u nás jsou navíc ještě zatížené clem (myslím že 10% na auta mimo EU). Levněji to nejde. Fakt ne. To není žluťák z rejže.
Je to patrně díky nadhodnocenému kursu Rublu vůči světovým měnám.
A protože CS Autolada není gigant, např. ty služby s pekáčema a nejen tyto by musela někde kooperovat - drahý a nerentabilní.
Skalouš: Na takovýho právě čekám, až si to někdo koupí a po 1-2 letech z hrůzou zjistí, co si vlastně koupil. Pak mu od toho břímě rád pomůžu ;-) Ale čtvrt mega za auto nééé :-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

JmJ píše:Oni tam z nas stejne musi mit dobrou srandu ;-) Prijede mlady borec ve svem pekaci a pta se po Kaline, oni mu ji nakonec ukazou, tak si ju prohlidne a celej nadsenej nasedne do sveho 20 let staryho kramu a odfrci to vsechno napraskat na forum ;-) Ale ze by si tam nekdo neco koupil, to ne :lol:

Ja se nedivim, ze dovezou jen vystavni kus, bo k uspokojeni vetsiny z nas tady staci si to auto prohlednou a to je tak vsechno nad cim mozem uvazovat :P

(jen takove zamysleni, o nic nejde :-) )
no ja nevim jak si CS autolada zije ale podle vseho to vypada ze ji zivi vic prodej dilu nez servis a prodej novych kusu. No a jednoho dne se stane ze ta pohodicka ( rano v 7 zacatek a konec tak ve 3 po obede) bude nahrazena nudou, nucenym nicnedelanim protoze za par let ubyde zase starsich modelu a desitkova rada a samara už nejsou tak bohte zastoupeny....jestli nezvednou prodej a materska firma je nebude dotovat tak se muze stat ze jim moc do smichu nebude.
Je fakt ze majitele novych aut moc do diskuznic for nepisou .... ale to je vseobecny fakt .. ti jezdi na garancni prohlidky a pri prvnim vaznejsim problemu po zaruce auto prodaji ...

Jura Baran no vetsina znackovych prodejen nabizi ojeta auta po repasi , s urcitou formou zaruky (puvod, servis, atd.... lada na to sere)
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

no ja nevim jak si CS autolada zije ale podle vseho to vypada ze ji zivi vic prodej dilu nez servis a prodej novych kusu.
to snad platí pro všechny prodejce aut, ne ?
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2190
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

čekání na kalinu

Příspěvek od FOMA »

No konečně alespoň něco pozitivního-Kalina je tu.Jinak z predchozích tématů se me nedělalo zrovna dobre.Kliknu na čekání na Kalinu a ejhle:jeden Ladu prodává,druhý prodává..,kupuje se tu ojetý"Pažout",líbí se tu Fiat...atd. Osobně jsem zvedav kolik lidí z fora si Kaldu koupí?Mám trochu obavu aby se tu z nás nestali obchodníci se"šrotem"popř. "Veterán klub".Jen těžko si dokážu přestavit jak by mělo vypadat nové auto když zaznívají hlasy,že 200-250tis.kč je mnoho a takové peníze by za nové auto nikdy nedal.No čas prostě ukáže.
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Hm Kalina super, ale prostě skoro ve všem ztrácí, asi pro mě Lada končí krabicema..
Fakt, když to vemu normálně, tak logicky si ji nekoupím, pže za tu cenu dostanu jinde více muziky.. A snad kvalitnízastoupení servisu.. A co se týká té 111X tak jsem slyšel že má pozink do 30% a ještě to je zrovna střecha..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2190
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

No já si to zrovna až tak nemyslím,jsem ladysta se vším všudy a tak Ladě něco málo i odpustím.Kalinu jsem si prohlížel letos v Moskvě a není to špatný.Jen jako rodinné auto pro me menší a tak netrpělive očekávám spíš Prioru.
Lada 21061(1986) 1986-2008(198 000km)
Lada 21113(2001) 2008-nyní
Ford Fusion 1.4 16v 2012-nyní
Lada Vesta SW Cross (Bastion) 2019 -nyní
Lada 21120(2004) (Rozmar) 2023 - nyní

Lada = Levné A Dobré Auto
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“