Tak potom znáš i cenu a víš, že v našich zeměpisných šířkách se toto nevyskytuje.gogo píše:Ludek, odkial myslis ze mam tu fotku?
Světla
Moderátor: Moderátoři
- Luděk Musil
- Příspěvky: 10669
- Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
- Bydliště: Vyškov/Rašov
- Kontaktovat uživatele:
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
...ako viesLuděk Musil píše:Tak potom znáš i cenu a víš, že v našich zeměpisných šířkách se toto nevyskytuje.gogo píše:Ludek, odkial myslis ze mam tu fotku?L.
u madarov som videl nieco podobne, ale moc sa mi to nepoydavalo. bolo to niekde tusim na www.ladaparts.hu
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
no Majo, dakujeme pekne, ta rustina sa este da zvladnut, ved nam ju 8 rokov tlacili do hlavy, ale tato rec co nam to tu ponukas...........po cinsky rozumiem asi rovnakoMajo píše:u madarov som videl nieco podobne, ale moc sa mi to nepoydavalo. bolo to niekde tusim na www.ladaparts.hu
.....ozaj mimo tema: ako stoja nalepky? posli SZ ako sa veci maju
- Ondra 07
- Příspěvky: 654
- Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
- Bydliště: Olomouc / Brno
- Kontaktovat uživatele:
Kdyby to meli na ukrajine tak bych mohl zarididt dopravu.Znam jednoho mafiana, ktery by to mozna byl schopen i z nekoho vymlatit za rozumnejsi cenu.... 
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...