Tohle dnes napsali

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Taky se mi ten chlap líbí, neb ho považuju za člověka znalého a mechanicky zručného.
...a mám podobný pocit, jako radek mb. Navíc mi jeho www stránky připadaj lepší než stránky od CS Auto. Mám pocit, že je to velký fanda Lady, jinak by nedělal to, co dělá....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

lépe bych to neřekl.A dokonce od nás bere pneumatiky,tak se ho vždycky zeptám,jeslti náhodou nezná někoho,kdo prodává 112.Ale vypadá to ,že v brzké budoucnosti to bude 111,protože rodina je rodina...a Kaliny v kombiku se zřejmě do té doby nedočkám...
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

radek mb píše:Nedbala ze Sadský znám osobně,docela pohodovej chlap.Ale kdyby nedělal generálky motorů na jiný auta,tak ten autosalon Lada ho dovede ke krachu... :|
Když jsem před čtyřmi lety sháněl Ladu, volal mi a nabízel jednu z Olomouce, kde ji měli za 111, pak ji tam koupil on a nabízel mi ji za 130, vtipálek... Já ji tehdy nevzal, protože byla bořená... tak jsem si půl roku počkal a na jaře 2003 pořídil tu bílou mrchu co mám doteď 8) Ale jo, beru to, je to obchodník. Volal mi pak ještě jednou a nabízel kombika, což jsem s díky odmítl...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

11.10.2006 В Краснодаре АВТОВАЗ представит универсал LADA KALINA
Завтра, 12 октября в Краснодаре открывается 11-я автомобильная выставка «MOBI», на которой жители города впервые смогут познакомиться с новинками АВТОВАЗа - универсалом LADA KALINA и седаном LADA PRIORA.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Ptal jsem se v Plzni na Letný, kdy že přijde Kalina do prodeje a prej to letos nebude... :( :cry: :chain:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Tady už není více co říci. THE END . :(
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

ach jo.. na jednu stranu me to vubec neprekvapuje
spis to beru jako logicke pokracovani antitrzniho chování CS autolada
mozna ze je to hlbusi obchodni strategie ktere nerozumime - podobne jako kecy o startu lady na WTCC.
Samotna tiskova zprava o tom jak se lada snazi dostat na evropsky trh a jak bude startovat na WTCC dokaze v okamzik zverejneni pohnout cenama akcii o nejaky ten bod nahoru. Kdo vi kde je pravda, mozna ze prave takhle se vychvavaji spokojeni majitele Kaliny -moc jich není ale prodejce je nauci trpelive cekat, vydrzi jen opravdovi nadsenci...
Jen tak dál..cikáni dojezdi posledni kousky a pak zbude par duchodcu a nadsenci z ladaklubu.
zajimalo by me jestli u nas novych lad pribyva nebo ubyva:-) tu moji kupec asi opravi a proda se slusnym ziskem smerem na vychod.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Jiri píše:... mozna ze prave takhle se vychvavaji spokojeni majitele Kaliny -moc jich není ale prodejce je nauci trpelive cekat, vydrzi jen opravdovi nadsenci...
... to je asi pravda, o mne se rika, ze jsem hodne trpelivy a uz mne to take prestalo bavit, sve uspory radeji investuji do realit, tam se to alespon zhodnoti v budoucnu...
Jiri píše:Jen tak dál..cikáni dojezdi posledni kousky a pak zbude par duchodcu a nadsenci z ladaklubu.
... ale ja nevim jak kde, ale u nas uz neni cikan s Ladou videt, vetsinou uz maji vetsinou oply a fordy, tim chci rict, ze co meli, uz odjezdili... W.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Wolfe pokud auto není zrovna veteran a nebo zvlastni kus z limitovane serie tak to neni nikdy "dobra" investice.. je to vzdy jen konicek nebo dopravni prostredek (vynosna investice je to jen pro taxikare)
ad cikani - to je pravda cikani jsou experti na hledani ekonomicky nejvyhodnejsich reseni po te co lady odjezdi musi se koukat po necem jinem:-))
Nevím jak je to se staršíma modelama lad ale na desitkovou radu se dalo sehnat cokoliv jen v Mělníku (Konevka ma zasobovani zbožím jen jednou do tydne)

Proste pro fandy znacky je to skoda a pro 99 procent spotrebitelu je to nezajímavé
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Jiri píše:Wolfe pokud auto není zrovna veteran a nebo zvlastni kus z limitovane serie tak to neni nikdy "dobra" investice...
To je, i kdyz smutna, pravda. W.
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

TAKŽE VÁŽENÍ - JELIKOŽ JSEM SE NAS..AL , napsal jsem do CS auto LADA že jsem zaslechl že letos prodej KALINY nebude. A zde je originální odpověď přímo z CS auto LADA : " dobrý den.není to pravda,homologační vzorky skladem,auta na prodej jsou na cestě.počítá se cena a stanovuje termín prodeje.můj odhad cca 3 týdny.s pozdravem M.Vozáb " Takže zde máte oficiální vyjádření pana Vozába u CS auto LADA. POČKEJME TEDY TY TŘI TÝDNY A PAK UVIDÍME, CO VY NA TO :? :D :D :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

zajimave.....
problemek bych videl v tom ze kalina spada do nizsi tridy kde ma velkou konkurenci.
Ale zacne se sedanem a pri tom o sedany v desitkove rade byl zajem nejmensi (plati to o malych sedanch u nas celkove)
nikde zadna masivni reklama a masaz zakaznika (to o loganu se vedelo dlouho predem a lidi se tesili)
desitka byla ve sve kategorii suverene nejlevnejsi ale to o kaline podle vseho asi platit nebude.....
nechame se prekvapit - ocekaval bych ze alespon na Konevce bude billboard jak svine... a ono zatim furt nic:-)))
oproti roku 2004 se snizil pocet prodanych aut desitkove rady na 1/3
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

No. Ono je navíc celkem zajímavé i to, že CS LADA ještě ani neví výbavy aut :o . Toto mi napsali na otázku jaké budou výbavy : citace - "přesně budu vědět až prijdou auta,pouze namátkou:ABS zatím ne,airbag pravděpodobně oba.el.okna jen přední,klima taky ne zatím.končíme zavíráme krám ,mějte se krásně.dobrou noc" To je vůbec zajímavá věc. Oni jim přijdou auta a ono ani nevědí s čím příjdou. Teď už se nedivím že nikde nereklamujou ani nebilbordujou. Ono vlastně ani není co, že. Když ani samotný výrobce (prodejce) neví co mu dojde :shock: :roll: Je to k pláči a k posr...ni. TAKOVÝTO PŘÍSTUP ASI OPRAVDU NENÍ NIKDE JINDE DOST DOBŘE MOŽNÝ. Co dodat........ :(
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Oni podle mě ani do poslední chvíle nevědi, kolik jim těch aut dojde a pak se bojej rozjet jakoukoli reklamu, neb by je v případě "drobnějšího" zpoždění (na ruské poměry téměř zanedbatelného ((v řádech měsíců, maximálně let)) místní tisk rozcupoval......
Ale negativní reklama je taky reklama, takže i kdyby se trochu pozdili, alespoň by o nich lidi věděli.....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

vona to kalina vůbec bude mít kurevsky těžky, v malejch autech tady vypuknul fakt hustej konkurenční boj a ceny jsou stočený na úroveň před rokem naprosto nepředstavitelnou. A to že se vám na daewoo-chevroletu vysere přední náprava za rok a bude oprava stát 25tisíc, zatímco na ladě s největší pravděpodobností vydrží po celou životnost auta, to naprosto nikoho ze zákazníků vůbec nezajímá.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“