-vymenil som original truby 2105 za silnejsie ale nechce to poriadne trubit - pytal som sa jedneho mechanika co s tym - vraj tam mam dat hrube kable rovno od baterky a relatko... - vie mi niekto poradit ake relatko a ako ho zapojit?
vsimol som si ze v poistkovej skrinke chyba jedno to kockate relatko a na dekli je prenho symbol truby - vie niekto nieco o tom?
Trúba
Moderátor: Moderátoři
-
Myso
- Příspěvky: 1389
- Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
- Bydliště: Bratislava-Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Trúba
ano, 2105 to ma v poistkovke zapojene napriamo, cez tu prepojku, kdezto novsie 21053 a 2107 to uz maju cez relatko, ale potom sa musia inak zapojit aj klaksony... niekde mam nakres, ale zaboha tu knizku neviem najstM150 píše:-vymenil som original truby 2105 za silnejsie ale nechce to poriadne trubit - pytal som sa jedneho mechanika co s tym - vraj tam mam dat hrube kable rovno od baterky a relatko... - vie mi niekto poradit ake relatko a ako ho zapojit?
vsimol som si ze v poistkovej skrinke chyba jedno to kockate relatko a na dekli je prenho symbol truby - vie niekto nieco o tom?
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever