PS Diky za pripominky, uz jsem to upravil.
Poutac Trnava
Moderátor: Moderátoři
-
Wolf
- Příspěvky: 1246
- Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
- Bydliště: Kraj Lučanů
- Kontaktovat uživatele:
Poutac Trnava
Pripojuji navrh Trnavy na auta. Timto dekuji jednomu nejmenovanemu ucastnikovi fora, ktery mi to pripomnel. Budu vdecny i za to, ze mne nebudete kamenovat za pripadne chyby slovenstiny, ale upozornite mne na ne. Dekuji. Bohuzel nemam ted moc casu na neco lepsiho
. W.
PS Diky za pripominky, uz jsem to upravil.
PS Diky za pripominky, uz jsem to upravil.
Naposledy upravil(a) Wolf dne pát črc 28, 2006 05:18, celkem upraveno 6 x.
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
tak upozornění: zraz, vozidiel
ale bacha, nejsem slovák
ale bacha, nejsem slovák
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Majo píše:Ladusa este nepostrehol, ze Slovencina nepozna "ě", my mame len na starej "ceste" to je pravidlo - de,te,ne,le, di,ti,ni,li
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
- dmatej
- Příspěvky: 2847
- Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
- Bydliště: Přehýšov
- Kontaktovat uživatele:
Hmm, na to jsem už zlenivěl. Navíc pořád nemám dokopanou tu diplomku, nemám prachy ani na bus a nakonec - našel jsem jednu moc fajn slečnu, Laďka se jí líbí a na sraz by jela - ale ne před zkouškou
. Ale hotovej poklad
Prachy nejsou, páč pořád ještě makám jen na plnej úvazek (šéfíkovi odjeli šéfíkové na dovolenou a zapomněl), kupoval jsem celý zadní kolo na favorita, neb se mi prodřel střed pod pětikolečkem a prasknul (litr v čudu), platíme ve dvou drahej podnájem a inet (začátkem srpna se budu stěhovat k přítelkyni), pořád vylepšuju Laďku, zkrátka peníze nejsou
Prachy nejsou, páč pořád ještě makám jen na plnej úvazek (šéfíkovi odjeli šéfíkové na dovolenou a zapomněl), kupoval jsem celý zadní kolo na favorita, neb se mi prodřel střed pod pětikolečkem a prasknul (litr v čudu), platíme ve dvou drahej podnájem a inet (začátkem srpna se budu stěhovat k přítelkyni), pořád vylepšuju Laďku, zkrátka peníze nejsou
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
- Luděk Musil
- Příspěvky: 10669
- Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
- Bydliště: Vyškov/Rašov
- Kontaktovat uživatele: