Hudba

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Nopogo

Příspěvek od Nopogo »

Hmmm, tak kapacitory tam fakt neměl a kdybys aspoň trochu viděl do elektroniky, pochopil bys, že tyto hračky jsou vhodné akorát na tahání peněz z lidí-nebo si myslíš, že kapacitor má větší kapacitu než autobaterie? Prosté-co ti nedá baterka a altík, to nenaženeš žádným kapacitorem. Navíc, pokud dáš naddimenzované kabely k zesu, napětí na zesáku=napětí na baterce a z toho plyne, že ten kondík je hezký válec za 2 a více tis. kč. :wink:
ja se elektriky bojim :angel11:
z cehoz plyne, ze ji moc nerozumim a jsem rad za kazde rozsireni znalosti :book:
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Nopogo píše:
Hmmm, tak kapacitory tam fakt neměl a kdybys aspoň trochu viděl do elektroniky, pochopil bys, že tyto hračky jsou vhodné akorát na tahání peněz z lidí-nebo si myslíš, že kapacitor má větší kapacitu než autobaterie? Prosté-co ti nedá baterka a altík, to nenaženeš žádným kapacitorem. Navíc, pokud dáš naddimenzované kabely k zesu, napětí na zesáku=napětí na baterce a z toho plyne, že ten kondík je hezký válec za 2 a více tis. kč. :wink:
ja se elektriky bojim :angel11:
z cehoz plyne, ze ji moc nerozumim a jsem rad za kazde rozsireni znalosti :book:
Ono, každý správný tuner musím mít v autě kapacitor, aby to mělo faaaakt hustý výkon ale popírají všechny fyzikální zákony-při odběrech zesilovačů kolem 30A a více je tato hračka jen drahé pozlátko-někde to rozepisoval jeden hodně zkušený člověk a dokonce to i počítal. Každý lepší zesilovač má v sobě měnič napětí a výstup tohoto měniče je podložen kondíkama, které bohatě vykryjí špičky v napájení. Pokud ovšem člověk má špatnou baterku, slabý altík či tenké přívodní kabely, může dělat co chce a ono nic-napětí padá a toho divení proč.... :wink:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Richard Novotný
Příspěvky: 107
Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
Bydliště: Mirošov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richard Novotný »

Muzikanti poraďte mi! Potřebuju zapojení propojovacích kabelů mezi autorádio a CD-měniče typu Philips a Kenwood.Na netu to nemůžu dohledat,asi nevím kde a jak.Jestli o něčem víte byl bych si moc rád rozšířil vědění.Díky.
LADA 2107 5q LPG "Vasil"
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Richard Novotný píše:Muzikanti poraďte mi! Potřebuju zapojení propojovacích kabelů mezi autorádio a CD-měniče typu Philips a Kenwood.Na netu to nemůžu dohledat,asi nevím kde a jak.Jestli o něčem víte byl bych si moc rád rozšířil vědění.Díky.
Mno to jsem sice nikdy nedelal.Typuju ze to radio bude mit vzadi ISA slot... (nepreju) :P Origo kabel bude drahej, sezen si konektor na CD-menic a podle nejakyho navodu ci planku k radiu zapoj kabely do ISA slotu.Mozna bude mit to radio vstup na CD jinde (tim lip pro tebe).Pokud by jsi chtel nejaky specifictejsi rady musel by jsi nam rict presny modely tech zarizeni.Aby se to dalo na netu najit a zjistit zapojeni.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Já ani neodpovídal, protože sehnat propojení či popis vývodů radio-changer je nadlidský úkon a kabel je drahý, ale není to až tak drsné-na Sony snad 1000kč. Kouknul bych se být tebou po originále, tam toho moc nenabastlíš bez zásahu dovnitř a dotoho bych raději nehrabal. :wink:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Richard Novotný
Příspěvky: 107
Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
Bydliště: Mirošov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richard Novotný »

Já bych totiž potřeboval připojit k rádiu Philips měnič Kenwood a samozřejmě konektory na kabelech jsou jiné.Proto sháním zapojení konektorů a kabelů jestli by to spolu bylo schopno komunikovat.
LADA 2107 5q LPG "Vasil"
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Tak to ti můžu na 99% říct, že toto nejde. Existují nějaké mezikusy protkané procesorem, stojí +-2-3tis. a jsou k tomuto účelu ale nevím otom nic bližšího-je to nesmysl. Asi jsem tě nepotěšil ale je to stejné, jako když mi známý dovezl changer Sony a chtěl to spojit s rádiem z Ford. Každá firma má svůj způsob komunikace, konektory a vůbec vše kolem.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Richard Novotný
Příspěvky: 107
Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
Bydliště: Mirošov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richard Novotný »

Tohle jsem opravdu nechtěl slyšet,ale jsem rád i za takovou informaci.O CD-měničích se hrozně špatně cokoliv shání.Díky!
LADA 2107 5q LPG "Vasil"
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Koukni na Aukro.cz. Občas tam někdo prodává Kenwood radia a jinak kdybys chtěl, mám jedno doma-umí CD i MD changer a má elektronickou mechaniku kazeťáku. Ovšem kabel bys musel sehnat stejně.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Richard Novotný
Příspěvky: 107
Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
Bydliště: Mirošov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richard Novotný »

Díky za radu.Kdyby to bylo pro mě,tak bych se s tím možná zabýval víc.Spíš bych se ale poohlédl po rádiu s MP 3.
LADA 2107 5q LPG "Vasil"
Uživatelský avatar
Matej
Příspěvky: 338
Registrován: pát srp 11, 2006 21:27
Bydliště: Hlohovec SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matej »

Lukáš píše:Pokud se podivas z kufru na spodek zadniho plata, uvidis, ze tam diry uz jsou. Jde o to jestli budou dost velke na tvoje repraky a jestli ti bude vyhovovat jejich umisteni. Ja osobne jsem chtel repraky vice do kraju, takze jsem diry delal svoje vlastni.

Lukas.
Nazdarek očuj kde si zohnal ten predny spojler?
Tomas

kabel kenwood

Příspěvek od Tomas »

Koupil jsem rádio Kenwood přímo je to typ KDC-6080R a také bych chtěl k němu připojit changer. Ovšem kabel? Marně hledám schéma a proto se chci zeptat, jestli vy jste něco již našly. Já ho hledám tak dvě hodiny a je to opravdu nemožné. Jediné co jsem našel je konektor 13pin, který mají v GESu za 30kč a vypadá uplně stejně. Teď jen to schéma? Prosím tedy o radu nebo jestli jste ho již někde našly?
Uživatelský avatar
George DeLorean
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 22, 2006 19:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od George DeLorean »

...tak opal zapojeni z podobneho radia. To by mohlo byt stejne ne ???
TOYOTA EL54 Paseo
TOYOTA AE86 LEVIN
LADA 2101 1977 Movie star (2008-2011)
LADA 21011 1974 DMC (1995-2011)
LADA 21073i 1996 (2007-2009)
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1818
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Poradte mi, mam 05 a chcem si dat do zadu repraky ale nechcem velmi rezat do toho plastu, viem ze tam je este hobra a molitan. Pocul som aj take nieco ze sa nedoporucuje rezat do toho oceloveho platu, lebo sa oslabi karoseria.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

takisto sa nedoporucuje davat si do auta repraky a radio, lebo to zvysuje hmotnost a zatazuje altik,cim stupa spotreba :finga:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“