Sportovni tlumice a pruziny

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Petra píše:Ondra07: Promiň, nekoukala jsem na datum. Na těsnění a na kapalinu se můžu optat. Když seženu kontakty dám vědět.
neni za co se omlouvat (ještě tomu neandrtálci :P ) jen sem s tim.. vše co budeš vědět..
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Little Red Riding Hood píše:ještě tomu neandrtálci
Hele mladej, neser nebo ti takovou prdnu ze ti shori limec... :wink:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Ondra 07: Táta se snaží sehnat kontak, ale má trochu sklerozu tak to chvíli potrvá.

Little Red Riding Hood: No určitě ti řeknu: Musím počkat až bude čas a nejdřív seřídit vuli na volantu a pak tam dám ty tlumiče. Jsou udělaný na zakázku od fy. Koni
Naposledy upravil(a) Petra dne pát čer 30, 2006 11:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Úctivě prosím neměla by jsi pak na ně výkresy? sháněl jsem Koni sport (co se používali na rally), ale bez úspěchu. Tak bych si je chtěl taky nechat dělat zakázkově, jenže jsem nevěděl kde.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

jsem v tom s tebou Yellow01.. jak to pujde pošli vice info a ceny a poznatky.. jo.. :P :wink:
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Yellow01: No jsou to koni sportovní se seřizovatelnou tvrdostí , na zakázka byla daná Auto Primě, sice v koni kroutili hlavou ale udělali je. jsou nádherný.
Little Red Riding Hood: Cena no 5500 Kč za všechny 4. Z původní ceny za 3000 Kč za jedn. Tatá má kontakty tak má výhody. nicméně řekněte co všecko chcete vědět cše vám napísám.
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Jo inak vám uritě pokud najdu sknr výkresy pošlu. A pokud máte i jiné dotazi ptejte se .
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Petra píše:A pokud máte i jiné dotazi ptejte se
A jak se s tema Koni jezdi, co si o tom myslis jak se ti jede co streetrace?
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Petra píše:Yellow01: No jsou to koni sportovní se seřizovatelnou tvrdostí , na zakázka byla daná Auto Primě, sice v koni kroutili hlavou ale udělali je. jsou nádherný.
Little Red Riding Hood: Cena no 5500 Kč za všechny 4. Z původní ceny za 3000 Kč za jedn. Tatá má kontakty tak má výhody. nicméně řekněte co všecko chcete vědět cše vám napísám.
Auto Prima je jedním z našich dodavatelů, přesně tady jsem to hledal. Ještě se zeptám, ty tlumiče jsi si nechala dělat kratší, nebo jsou stejný jako originál? Budu mít kratší pružiny, tak bych potřeboval i kratší tlumiče. Díky moc
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Yellow01 píše:Budu mít kratší pružiny, tak bych potřeboval i kratší tlumiče
Jses si jistej??? To by jsi to musel snizit o vic jak 5cm.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Však jo, dělám tuning káru, ne na normální ježdění. Potřebuju jít dolu a asi vytáhnout blatníky, aby se mi tam ty válce co mám (8x15" 195/45) vůbec vešli.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak to bude hůstý.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Yellow01 píše:Však jo, dělám tuning káru, ne na normální ježdění. Potřebuju jít dolu a asi vytáhnout blatníky, aby se mi tam ty válce co mám (8x15" 195/45) vůbec vešli.
jaké maj ty disky et?.
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

ET 20, mají asi 10 cm límec
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Bez podlozek nebudes muset tahat lemy. Pokud tam das podlozky tak preju prijenou praci... :lol: Mozna jednodussi nez shanit jiny nizsi tlumice by bylo prevarit spodni uchyt tlumice (u prednich), nebo si vyrobit vlastni a narsoubovat ho na ty puvodni stefty. Vzadu podobne. Na spodni uchyt misto tlumice prisroubovat nebo privarit pasnici a pak uz si tlumic muzes ukotvit kam chces.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“