DISTANČNÍ PODLOŽKY

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
huztej
Příspěvky: 15
Registrován: stř bře 01, 2006 10:04
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

DISTANČNÍ PODLOŽKY

Příspěvek od huztej »

Chtel sem se zeptat jake max. podlozky lze dat na 2101?? pneu barum 165/80 R13 a disky klasicke 01. hodlam osadit 2,5 cm...neni to prilis?? A take chci poradit zda staci jen distancni + delsi srouby nebo musi byt zvlast upevnene k naboji a kolo prisroubovane do podlozek. DEKUJI za rady!!! :!: :!: :!: :oops: :oops: :oops:
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

prehladaj forum, nepochopis kolko toho najdes :wink:
2,5 je v pohode, prilis to nebude, hlavne na 01 disky, ale na dlhe srouby to uz prilis je. to uz by chcelo podlozky zo zavitom, v sponzorskej sekcii( :P ) je dokonca technicky vykres na vyrobu od Patraca.
Ak to chces na dlhe srouby tak nedavaj podlozky sirsie ako 1,5, maximalne, aj to uz je dost - 2cm. Inak take sroubovacie by dozadu vosli myslim aj 3,5 este bez drhnutia(pri diskoch 01 a gumach 165)...
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
huztej
Příspěvky: 15
Registrován: stř bře 01, 2006 10:04
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od huztej »

Paradní odpověd MOOOC děkuju!!! Já se do té sekce nemohu dostat...nevím co udělat pro to aby to šlo... Jinak se tedy budu držet tvého doporučení a použiju extra šrouby na podložku i na disk k podložce. :wink:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10669
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

huztej píše: ...Já se do té sekce nemohu dostat...nevím co udělat pro to aby to šlo...
Pozn. moderátora: sponzorská sekce se jmenuje proto sponzorská, aby každý, kdo do ni chce mít přístup, dá nějaký příspěvek. Více na: Informace administrátorů/Sbírka na provoz domény LADAKLUB.COM . L.
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=8
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“