NIVA 1.7 prodloužená LPG, snad z ní bude expediční

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
scot

Re: NIVA 1.7 prodloužená LPG, snad z ní bude expediční

Příspěvek od scot »

Já jsem zatím měnil jen ten horní válec. Spojka teď funguje, a co funguje, do toho se nemá vrtat. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem měl nastudovanou výměnu i spodního válce mělo by to jít bez větších zásahů. https://www.youtube.com/watch?v=WyOunc1KFhI Mám teď auto v servise, tak jezdím Nivou. Začalo se mi sem ozývat nějaké drnčení zezadu, zatím je nejvíce podezřelý zadní díl výfuku. Mám ho koupený ale na výměnu není čas. Pokud půjde vše podle plánu, tak bych chtěl letos dojet do Bechyně. Doufám, že to cestu tam a zpět vydrží.
Jarda_NIVA1.7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda_NIVA1.7 »

2 scot:
ja myslel, ze jsi prave menil oba... ja spodni jeste vyndanej nemel, na UA jsem kdysi zacal proslapavat spojku, tak jsem tam koupil gumicky za asi 10kc, vyslapal valecek ven na aute, vysmirgloval, dal gumicky a pamatuji, ze jsem mel strach, byly nejaky vetsi a pistek sel zatlacit tezko, ale od te doby to funguje...
Koukal jsem na video, diky... on tam krasne povolil tu trubicku ve spoji trubka/hadice a to mi prave neslo... zkusim ji teda povolit na hornim valci a proklickovat dolu :) a ve sveraku to uz potom nejak pujde.
Lada Niva 1.7i prodloužená LPG, MTX 7-06 Roadster LPG, Rapid 146 LPG, Rapid 130 LDD Cabriolet
Jarda_NIVA1.7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda_NIVA1.7 »

Tak to ve sveraku uz slo, presne jak jsem psal... ten pistek byl slusne zalisovanej do koroze, dal jsem zas rovnou silikonovou kapalinu, takze vsechny nivy uz mam ve spojce silikonovou a u rapida taky zatim jen ve spojce a dal jsem mu zatim provizorne nadobku z nivy :). Prvni auto, kde dam silikonovou kapalinu do brzd bude MTX, ted jsem na to nakoupil brzdovy trubky.
A ano, brzdovky tam mam malo, protoze jsem ji odsal a pak zjistil, ze DOT4 uz mam malo...
Přílohy
afbed806-6f98-4d58-abd2-cd3f1e37cfb8.jpg
afbed806-6f98-4d58-abd2-cd3f1e37cfb8.jpg (154.53 KiB) Zobrazeno 60 x
Lada Niva 1.7i prodloužená LPG, MTX 7-06 Roadster LPG, Rapid 146 LPG, Rapid 130 LDD Cabriolet
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“