Řemenová 1.6

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Roman Tesař
Příspěvky: 32
Registrován: pon led 04, 2021 20:00

Řemenová 1.6

Příspěvek od Roman Tesař »

Čau, najde se tu někdo kdo má taky postavenou řemenovou 1.6 ? Ptám se jen tak ze zajímavosti, kolik nás tu je.
Marek
Příspěvky: 5358
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: Řemenová 1.6

Příspěvek od Marek »

Vím, že kdysi to měl Majo.

Jednalo se o blok 2105, kliku s dlouhým zdvihem 80 mm a kratší ojnice z nějakého Fiata.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Kadjar *04/2019 - 1,33TCe 117kW automat (11/2025-)
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Řemenová 1.6

Příspěvek od Cory »

Momentalne mam rozostavanu remenovu 1,9 :)
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Roman Tesař
Příspěvky: 32
Registrován: pon led 04, 2021 20:00

Re: Řemenová 1.6

Příspěvek od Roman Tesař »

Tak paráda, že je nás víc. Ja to mam taky postaveny cestou -klika 80mm a kratší ojnice
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9549
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Řemenová 1.6

Příspěvek od Vašátor »

Řemenových 1.7 je asi víc. Třeba Honza z Pardubic.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Panthymaeus (Honza)
Příspěvky: 1393
Registrován: čtv lis 25, 2010 07:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Řemenová 1.6

Příspěvek od Panthymaeus (Honza) »

Já s 1.6 laškuji do tátovo 2104ky (až bude hotová oprava kastle), přeci jen jsme si teď zvykli na 1,7 v 044ce, tak ta 1,3 je trochu málo. :D A navíc máme jeden blok 2105 navíc...

Nevíte z čeho/z kterého fiatu použít kratší ojnice?
otec: Vaz 2102 (1978) bez STK, Vaz 2104 (1988) bez STK, Škoda Octavia 1U (2004), Škoda Yeti (2009)
ja: Vaz 21044i (1996) bez STK, Vaz 21044i (1997) bez STK, Vaz 2104 (1986) bez SPZ, Vaz 2102 (1980) bez SPZ, Škoda Forman (1993) bez STK, Škoda Felicia Mystery (2000, LPG) bez STK, Škoda Felicia Colorline (1998)
panthymaeus@gmail.com
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Řemenová 1.6

Příspěvek od Cory »

Vzhladom na narocnost prestavby som som skor hladal piesty s nizsou kompresnou vyskou.
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“