Klapání v horní části motoru?

Moderátor: Moderátoři

Re: Klapání v horní části motoru?

Příspěvekod nespor.jenda » stř črc 15, 2020 21:07

Praskla mi olejová rampa, když jsem se ji snažil přiohnout tak, aby se vešla pod víko.
Ta trubička přívodu byla totiž jak kdyby "zrcadlově obráceně" oproti té staré rampě (stará rampa měla přívod posunutý více dozadu, ta nová více dopředu). Předpokládal jsem, že tak, jak jsem ji koupil, je bez problémů namontovatelná, ale když se na to dívám zpětně, tak bych ji snad musel rozebrat a popřehazovat ty "brejle".
Že je ten přívod nějak divně, jsem si všimnul až když už jsem tam měl ty hydroštely (hlavně ten s tím Loctitem chycený na kousku závitu se mi znova povolovat nechtělo) a domek s vačkou.
Asi mi to nebylo souzeno, možná je to znamení, že by ten hydroštel v té hlavě stejně nedržel.
Prodal jsem Forda a koupil si VAZ, auto co vyrábí Sovětský svaz.
Uživatelský avatar
nespor.jenda
 
Příspěvky: 275
Registrován: sob srp 18, 2018 15:12
Bydliště: Třebívlice

Re: Klapání v horní části motoru?

Příspěvekod Teepee » čtv črc 16, 2020 07:32

nespor.jenda píše:možná je to znamení, že by ten hydroštel v té hlavě stejně nedržel.
:( Asi ano, zaklapni kapotu, rozhlídni se, kde vzít jiné auto a tohle nech na chvíli, až na to bude ta správná konstelace.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Klapání v horní části motoru?

Příspěvekod nespor.jenda » čtv črc 16, 2020 08:56

Správná konstelace bude, až bude nová hlava s SPI vačkou a klasickým nastavováním vůle ventilů (bez hydroštelů), kterou domlouvám s Corym.
Prodal jsem Forda a koupil si VAZ, auto co vyrábí Sovětský svaz.
Uživatelský avatar
nespor.jenda
 
Příspěvky: 275
Registrován: sob srp 18, 2018 15:12
Bydliště: Třebívlice

Předchozí

Zpět na Hnací soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků