Renovace disků - pískování

Moderátor: Moderátoři

j.cernak
Příspěvky: 26
Registrován: ned dub 10, 2005 09:40
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.cernak »

Majo píše:mat tak teke moznosti :(
ja aj teraz pripravujem pre otca sadu diskou na leto(4,5" z Lady na Fiat Cinquecento) a to musim pekne oddriet. Kefou vo flexke vycistit, odhrdzit, odmastit a nastriekat. Ani ma to cistenie nevidne ovela lacnejsie a kolko sa nadriem a ani to nebude tak kvalitne :crybaby:
A co keby si sa skusil spytat vo Vlkanovej-Galvanokov(byvala ZTS).Neviem ako teraz ale viem ze kedysi tam pieskovacku mali.

A nasiel som aj v BB
Acm - aquacolormetal s.r.o., Banská Bystrica [o firme]
Autoservis a odťahová služba. Pieskovanie, metalizácia, povrchové úpravy kovov.

URL: http://www.acm.szm.sk
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

ARMAN píše:
Brandy píše:Piskovani delaji v Kladne v arealu byvale Poldovky. Uz jsem to tu nekde psal. Plechac stoji tusim 50 Kc, hlinikac o neco vic (60, 70). Mozna, ze ted uz tam maji i praskovou lakovnu. Jestli mas zajem, sezenu ti tel. cislo.
:shock: takhle malo?? ja bych měl taky zajem o kontakt, poldovka je velka nevim kudy tam
Tak to sem na tom stejne, jenom me este zajima na kolik vyjde to barveni?
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

http://katalog.seznam.cz/15/80/86-sindl ... ekce=16498
V tyhle lakovne stoji nastrikani kola 250 Kc.

Nasleduji informace o piskovani v Kladne, co mi poslal AlesGute.

Čau, takže ten Leibner, nebo jak se jmenuje, je tam prý každý všední den od rána do večera, že tam u toho prý bydlí, takže je možné stavit se kdykoliv. Pískuje prý velice dobře a kladeňáci jsou s ním spokojení. Prý i zinkuje a snad i nikluje. Dávají tam k němu disky, rámy na kola atd. na opískování. Výfuky tam dávají na to pokovování. Opískovat plechový disk 13ti palcový stojí 130Kč. Kámoš ale nedoporučuje dávat tam opískovat nejaké tenčí větší plechy, někdo tam prý dal na opískování dveře z fáčka a pak to bylo celý zprasený nerovný, že na to musel vyplácat spoustu kitu :) Víc nevím. Aleš

Takze cena za piskovani ponekud stoupla. Timto se omlouvam za spatnou informaci o par prispevku vys. :oops: Telefonni cislo na nej nikdo nema. Takze jedine, kdyz tam pojedu, muzu se tam zastavit a zjistit to. Ale nevim, kdy to bude. Dalsi varianta je, ze po predchozi domluve tam muzu s nekym zajet a ukazat, kde to je. Popsat cestu asi nedokazu. :?
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

j.cernak píše:A co keby si sa skusil spytat vo Vlkanovej-Galvanokov(byvala ZTS).Neviem ako teraz ale viem ze kedysi tam pieskovacku mali.

A nasiel som aj v BB
Acm - aquacolormetal s.r.o., Banská Bystrica [o firme]
Autoservis a odťahová služba. Pieskovanie, metalizácia, povrchové úpravy kovov.

URL: http://www.acm.szm.sk
Diky moc, urcite sa tam pozrem len co budem najblizsie nieco potrebovat :headbang:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

tak včerá jsem odvezl svoje kola na opískování a nastříkání , tak jsem zvědav jak budou vypadat nechal jsem je stříknout bílou no uvidím, chce zato 300 za kolo nic levnýho ale co se dá dělat
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Marcel píše:tak včerá jsem odvezl svoje kola na opískování a nastříkání , tak jsem zvědav jak budou vypadat nechal jsem je stříknout bílou no uvidím, chce zato 300 za kolo nic levnýho ale co se dá dělat
Ty tři stovky za kolo jsou bohužel takový standard, konzultuji to se svou peněženkou a netváří se moc nadšeně a když pomyslím na nové gumy tak se mi vyloženě vysmívá, tohle léto bude ve znamení orezlých oceláčů a OR34, koneckonců jako každý rok. :evil4:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

taky jsem mislel že to letos nevíjde ale sehnal jsem gumy sice dost jetý ale tuhle sezonu to bude stačit za 100 kč za gumu tak to višlo :hello1:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Marcel píše:taky jsem mislel že to letos nevíjde ale sehnal jsem gumy sice dost jetý ale tuhle sezonu to bude stačit za 100 kč za gumu tak to višlo :hello1:
To je hezký, ale já se na to dívám tak, že když budu mít konečně jednou pěkný disky, tak tam dám nové gumy, aby se nemusely zbytečně odírat při přezouvání a implantací závaží a navíc když už budu mít jednou konečně pěkný disky s pěknejma gumama tak bych chtěl nechat udělat geometrii, aby to taky vydrželo. To mě prostě přivádí do deprese.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

to je fakt otom jsem nepřemejšlel ted jsem v depresi já
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

A neznáte nějaký přípravek, takzvaný barvožrout? Některá kola už v bílém komaxitu byla, takže se na ocelák či opálení moc netváří.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Acibuk píše:A neznáte nějaký přípravek, takzvaný barvožrout? Některá kola už v bílém komaxitu byla, takže se na ocelák či opálení moc netváří.
Komaxit se ne na nejaky barvouzrout muze vy..t a z vysoka. Je to plast. Krome flexy me ted nenapada nic cemu by komaxit ustoupil.
..
Mozna korozi ;)
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

VaSek píše:
Acibuk píše:A neznáte nějaký přípravek, takzvaný barvožrout? Některá kola už v bílém komaxitu byla, takže se na ocelák či opálení moc netváří.
Komaxit se ne na nejaky barvouzrout muze vy..t a z vysoka. Je to plast. Krome flexy me ted nenapada nic cemu by komaxit ustoupil.
..
Mozna korozi ;)
mozna,ale pod brzdovkou povolil jako prd,kamosoj praskla hadice a bilej komax jak se pekne skrabatěl :twisted:
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

dotaz...mozna trochu blbej...dokáže někdo opískovat disk...a přitom by zustalo zachované to co je na něm vyraženo(nebo odlito nebo jak se to dela)...
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Miichaal píše:dotaz...mozna trochu blbej...dokáže někdo opískovat disk...a přitom by zustalo zachované to co je na něm vyraženo(nebo odlito nebo jak se to dela)...
já bych řek že to tam zůstane... asi :? záleží ale asi na tom jak se to pískuje a jak je to rezatý
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

jj jasne ze to zustane,opiskujou jenom barvu,s tim nejdou az tak do hloubky,aspon u hlinikacu,nevim jak u plechacu,tam fakt zalezi jak je to zhnily :roll:
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“