Hovadiny IX

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

HOVADINY

я хочу
24
86%
я не хочу
4
14%
 
Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11118
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Nechytam se :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Majo »

:-)
Přílohy
20180121_154857.jpg
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11118
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ty, jako furt nic. Dnes mi to zjevne nepali :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Uživatelský avatar
robjan
Příspěvky: 110
Registrován: úte lis 28, 2017 10:24
Bydliště: Praha

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od robjan »

Nooooo taky pěkný. Tak zjevně tohohle jezdí víc :rolleyes:
Lada Vaz 21011 (1975)
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7426
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od valda1971 »

Koko Loko píše:Ty, jako furt nic. Dnes mi to zjevne nepali :-) .
Také nevím :(
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Majo »

Ta vystupna vnutorna hrana. Neopracovany vyrobok vselijakych tvarov. Ked tam strcis prst, vytiahnes dorezany
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7426
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od valda1971 »

Majo píše:Ta vystupna vnutorna hrana. Neopracovany vyrobok vselijakych tvarov. Ked tam strcis prst, vytiahnes dorezany
Aha :wink: Čerpadlo jsem na 03 měnil loni, ale tu díru jsem ani nezkoumal a prsty tam nestrkal :D Možná naštěstí :mrgreen:
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
robjan
Příspěvky: 110
Registrován: úte lis 28, 2017 10:24
Bydliště: Praha

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od robjan »

valda1971 píše:
Majo píše:Ta vystupna vnutorna hrana. Neopracovany vyrobok vselijakych tvarov. Ked tam strcis prst, vytiahnes dorezany
Aha :wink: Čerpadlo jsem na 03 měnil loni, ale tu díru jsem ani nezkoumal a prsty tam nestrkal :D Možná naštěstí :mrgreen:
Mě to nedalo a musel jsem si šťournout :D naštěstí bez zranění!
Lada Vaz 21011 (1975)
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Marťas »

Z toho plyne ponaučení, že žádné otvory v motoru není radno penetrovat jakýmkoli kusem živé tkáně.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Hurikán »

Lada sedan mandarin...
Přílohy
lada-sedan-mandarin.jpg
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9549
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Vašátor »

Co vše lze najít ve zašpuntované! doplňovací nádobce chladiče :mrgreen:
Přílohy
P1014109.JPG
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Majo »

Co ty vies, vo vrchnaku su dve dierky, cez jednu tam mys ovulovala a mysiak ejakuloval a takto to dopadlo :weedman:
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12140
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Laďuša »

Mikeš II.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 1998
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Luky »

Vypreparovat z nádobky! Alespoň bude mít Mikeš na srazech kamaráda...žertovný klobouček zajistíme!
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9549
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovadiny IX

Příspěvek od Vašátor »

O vypreparování z nádobky se snažil už bratránek, bo si myslel, že je to kus papíru :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“