Předělání zapalování gm

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Johny Pechr
Příspěvky: 10
Registrován: ned pro 31, 2017 13:20
Bydliště: Zbůch Plzeň-sever

Předělání zapalování gm

Příspěvek od Johny Pechr »

Čau lidi mám takovej dotazek. Zkoušel někdo z vás předělat zapalovaci modul GM se třema konektorem a na Bosch? Jestli to teda vůbec jde. Samozřejmě je to kvůli ceně Bosch stojí 1200kc a GM 6500kc. Jde o 99ku spi.Diky za každou reakci.
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělání zapalování gm

Příspěvek od Majo »

To nebude take jednoduche, jedno je totiz skutocne zapalovaci modul(vcetne silovych tranzistorov), zatial co to druhe iba inducka a vykonova cast je ukryta v riadiacej jednotke.

Ale pasuje tam aj modul Bosch, ale ten starsi pre MP70 a to bez uprav: 2112-3705010
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Předělání zapalování gm

Příspěvek od Cory »

No neviem Majo, ono totiz cidlo kluky vedie priamo do modulu, kde dokaze davat signal priamo inducke...a to mp7.0 nedokaze
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Ondra1,7mpi
Příspěvky: 1447
Registrován: stř říj 07, 2015 20:04
Bydliště: Javořice - vysočina

Re: Předělání zapalování gm

Příspěvek od Ondra1,7mpi »

Mam k prodeji funkční gm, jezdil jsem s ním, i mám jeden rezervní s jednou dobrou a jednou špatnou cívkou, cenu příznivou domluvíme, napiš SZ...
Diesel not died... Peugeot + lada = the best off offroad -Lada Niva 1.9TD
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“