Politický příspěvky

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1248
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Politický příspěvky

Příspěvek od mušketýr »

Pročet jsem si pravidla komunikace na foru a nikde jsem nenašel že bych ho do pokecu o všem možném nemohl vložit.Možná jsem četl špatně.Příspěvek jsem dnes vložil a hned mi byl mi zamčen což moc nechápu.Buď zde nemá co dělat, protože je proti pravidlům komunikace na foru, a admin mi ho měl smazat (k čemuž asi teď dojde) a nebo je košer a měl ho nechat být.Moc nechápu zamčení.
Děkuji za vysvětlení.
M.:S
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od radek mb »

Netáhání politických příspěvků sem na forum je nepsané pravidlo. Jakmile se sem zanesla politika, vznikly nepěkné spory a hádky. Tomu chci předcházet a myslím si, že mohu mluvit i za ostatní moderátory. Stačí mi, když brouzdám na foru Motorkáři.cz, jaká je tam úroveň, jak se tam lidé napadají. Nechci dopustit, aby něco podobného vzniklo i tady. Takže, prosím, politiku ne. Děkuji.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1248
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od mušketýr »

Moc jsi mi neodpověděl na mé otázky.Takže to tu může bejt, ale vyjadřovat se k tomu nikdo nesmí?
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7264
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od valda1971 »

Já jsem také pro, aby se sem politika netahala. Je té špíny všude dost, tady se bavme o našich autech :wink:
Mušketýre, tamto jsem četl, máš pravdu, je to prostě politické svinstvo ale sem se právě chodím od toho odreagovat :wink:
A pravda je, že by se to tu mohlo kvůli té špíně pohádat (100 lidí = 100 názorů) a to přeci nechceme :wink: :D
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od radek mb »

Tak jinak. Napsal jsi to, okamžitě to smazat by nebylo vhodné, aby nikdo neměl pocit cenzury. Zamkl jsem to proto, abych předešel plamenným diskusím. Příspěvek bude smazán. A nakonec, ještě jednou prosím, netahej sem politické diskuse. Děkuji.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od Luděk Musil »

Přesně tak. Souhlasím s Radkem.
Na politiku (a nasrání se hned po ránu) stačí otevřít noviny nebo televizi a pustit si přímý přenos ze žvanírny.
Howgh. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
uha2324
Příspěvky: 1081
Registrován: čtv led 05, 2012 12:41
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od uha2324 »

Ja zase souhlasim s Musketyrem, v rubrice Poklabosme by se snad nemuselo psat jen o Lade, ale je to rubrika na jakekoliv tema. Mne prispevek prisel velmi zajimavy, a co hlavne, byl napsany slusne. Kdo nechce politicke prispevky cist, nemusi. Ze maji lidi ruzne nazory je taky zajimave a ze se dohadujeme je snad normalni. Nemelo by jen dochazet ke sprostym urazkam, coz se zde ne vzdy darilo 
Mne to prijde trochu nevhodne rikat tady nekomu co se v Poklabosme rict muze a co ne pokud je prispevek napsan slusne, a politika sproste slovo rozghodne neni. Musketyr napsal prispevek zcela dle pravidel. Myslim si ze Musketyruv prispevek zablokovany byt nemel.
3xVAZ 2103
s Ladou na vecne casy!
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od radek mb »

V rubrice poklábosme se může psát prakticky o všem, jen tu politiku sem tahat nechceme. Od toho jsou jiná fóra a diskusní weby. A jelikož je demokracie, tak jsem to neudělal svévolně,ale nechal jsem si to posvětit ostatními moderátory. Za svým rozhodnutím si stojím.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od MacGyver »

Ajaj, Mušketýr otevřel Pandořinu skříňku. Nu což, téma klasické řady je stejně vyčerpáno :-) Není nad to se pořádně pohádat po internetu.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1248
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od mušketýr »

Trošku nechápu pojem "nepsaná pravidla".Pokud nejsou napsaný tak by měli bejt řečený.Což by šlo v praxi dost těžko.Obhájit se tím dá jakékoli mazání příspěvků a to je jen krůček k cenzuře ve špatném slova smyslu.Kdybych držel hubu a krok tak mohl být můj příspěvek zamčený a mohl si ho kdokoli přečíst.Já už sem takovej a držet hubu a krok budu asi až v hrobě.Je to pro mne další zkušenost a rozhodnutí moderátorů plně respekuji.Ale nesouhlasím s ním.
Hezké a klidné vánoce všm příznivcům i odpůrcům mých příspěvků přeje Mušketýr
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od Majo »

Idealne bude, ked to doplnime medzi "psana pravidla". Lebo takto tu vzniknu hadky aj bez politiky :wink:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9383
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od Vašátor »

Vzhledem k tomu, že i politické debaty v dávné době dosti napomohli takřka k pádu tohoto fora, nejsme jako moderátoři nakloněni k těmto debatám. Pravdou je, že bychom toto měli napevno zakotvit do pravidel ladafora, aby zde nevznikali další debaty o debatách. Jen tak ještě na vysvětlenou. Většina z vás si to už možná nepamatuje, ale v jednu dobu se nám to na Ladaforu hádalo takovým způsobem, až skoro celé forum takřka padlo. Hodně lidí tou dobou z fora odešlo a moderátoři museli věnovat spoustu úsilí (chápej: mmj i osobního volného času) aby se forum vrátilo do starých klidných kolejí. Vzhledem k tomu, že z našich moderátorských zkušeností nevíme ani o jedné poklidné politické debatě, jsme doposud měli nepsané pravidlo tyto debaty típnout hned v začátku. Vést politickou debatu v poklidu, ještě navíc v psané formě, to prostě nejde.

Rozhodně tu nechceme dělat nějakou cenzuru, chceme pouze zachovat toto forum apolitické.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Marek
Příspěvky: 5315
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od Marek »

1. Na jednu stranu politika zcela určitě JEST volným tématem k diskusi, stejně jako cokoli jiného - o tom asi není sporu. A můžeme-li se zde bavit o holkách, fotbalu, jídle, nebo jiných prdech, proč tedy ne právě o nekonečném tématu politiky.....?

2. Na druhou stranu právě politika je fenoménem, co rozděluje svět, zabíjí lidi, rozvrací vztahy, ničí ideály a krade (nemám tím na mysli jen "hrabání" politiků). Proto jsem jednoznačně za názory moderátorů - politika na fórum o automobilech jednoduše nepatří, byť souhlasím s bodem 1, který jsem napsal.

Nikdo z nás určitě nechce, aby se toto fórum poškodilo, neb dokonce zničilo právě tím, že se tu budeme hádat v tématu o politice. Že by k tomu došlo, to si buďte jisti. Zapomeňte na to, že by se v tématu o politice zachoval klidný průběh diskuse - zapomeňte!!! Nikdy jsem neviděl politickou debatu bez emocí, urážek, vysvětlování "svých" pravd a dalších špinavostí. Takže za mě NE - politika zde nemá co dělat.

P.S. Volím Babiše a Zemana :-)
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od Petr HC »

Marek píše: P.S. Volím Babiše a Zemana :-)
Souhlas s Tebou a sympatie s B+S.
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Georgius
Příspěvky: 4033
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický příspěvky

Příspěvek od Georgius »

A.B.+S jsem dneska při ostřejším brždění (nebyl jsem si jistý, jestli mi nechce pasátista upřít přednost zprava) docela využil, ale koblihy nemusím.
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Odpovědět

Zpět na „Hádky“