Koupě vvozu v bazaru

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Koupě vvozu v bazaru

Příspěvek od Hnojar »

Zdravíčko, nikdy jsem nekupoval auťák v bazaru, vždy jen přes inzeráty....jak to probíhá ? Přijdu vyberu si, zaplatím, podepíšu smlouvu a můžu jet na dopravku ? Nebo je to na delší dobu ? Diky...
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

ked do toho zaratas este tahanice so sudmi pretoze ta neskutocne ojekabatili tak to je na par rokov... :evil:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Přesně tak, člověk který není hloupý, koupí auto přes inzerát. Pravděpodobnost, že se domluvím na nějaké "záruce" či že se domůžu řešení skryté vady je mnohem větší u jednotlivce než u autobazaru, který v tom už umí chodit, protože prodej auta = příjem procent z prodejní ceny vozu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

minule leto sme predavali nejakemu typkovi na inzerat toyotu corollu a o 3dni som ju nasiel na internete v inzercii (inzeroval nejaky bazar), vraj tacho 167tkm.
3 riadky podtym bol nas inzerat, sice bez fotky, ale tach malo stav 267tkm... co dodat
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Já když před třemi lety chtěl něco místo Modrého LADY, byl jsem v bazaru. Když jsem tam viděl za 45 000Kč Vectru (tu starou) která měla rozbíhavost tak 5-8cm...
Utíkal jsem odtamtud, protože jsem dostal strach, že se mi tam něco zalíbí, koupím to, přehlídnu nějakou velkou vadu a následně se s nikým na ničem nedohodnu a ještě na mně pošlou nějaké ty gorily...
Prostě já bych se nakupovat v bazaru bál. A to razím heslo auto do 50 000Kč, ostatní jsou vyhozené peníze. (jezdím do 6 000km ročně, proto takhle)
Bílý LADA a okřídlená spol.
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Dle inzeratu velice hezka :thumbup:
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

ještě by mě zajímal postup vyřizování formalit při koupi z bazaru...jak je uvedeno v prvním příspěvku.....
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Ve většině bazaru to chodí tak že podepišeš smlouvu oni ti dají malej tp emisní kartu a ve většině bazaru si mužeš uzavřít povinny no a pak ti pošlou velkej tp nebo si pro něj přijdeš jak to na tebe odhlasí ty pak zajedeš na evidenčku a přihlasíš to na sebe :happy8:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

a můžu povinné ručení neuzavřít, protože ho chci mít jinde než mi bazar nabízí a jet s auťákem domů ? a povinné vyřídit doma, ostatní po doručení dokladů ?
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Co vím podle toho, jak jsem teď kupoval auto, pojišťovna má i po zrušení smlouvy nějakou lhůtu na ručení za škodu, ale je lepší to mít uzavřené. Pokud tě zastaví cajti, budeš mít problém,že nemáš lístek o pojištění. Stejně tak, když zřídíš PR, máš nějakou lhůtu na zaplacení-nemusíš to udělat hned a přitom je to auto pojištěné.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Lukáš Effenberger
Příspěvky: 31
Registrován: stř kvě 18, 2005 12:09
Bydliště: Turnov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukáš Effenberger »

jako že bys nastoupil do auta, který nemá povinný ručení a jel s nim přes ... třeba město... domu? no udělat to můžeš, ale kdyby se něco stalo a ty si nedopatřením naboural ... třeba BMW... tak se nedoplatíš.. veškerá škoda by šla na tebe.. tohle bych si nelajznul... jedině že by si to hodil na nějakej valník.. nemůžeš jet po pozemní komunikaci s autem bez uzavřeného povinného ručení... mam pravdu, že jo chlapi.. :help:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ja bych volil tuto cestu (spravna pro nakup na inzerat):

zjistis udaje o vozidle a na jejich zaklade sjednas na sve jmeno a na toto vozidlo povinne ruceni. SPZ neni nutne vyplnovat, doplni se pozdeji.

kupis auto a jedes domu, kde auto na sebe prihlasis a vyfasujes SPZ, ktere nasledne na pojistovne doplnis do udaju o ruceni.

(neresim co na to bazar atd. proste takhle by to docela logicky melo byt, aby jsi nejezdil v nepojistenem aute).
VAZ 2104 1.3 1989
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

pravda, pojistku muzu uzavrit treba na nejblizsi pobocce ČP, třeba i na druhém konci republiky , že jo........
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Hnojar píše:pravda, pojistku muzu uzavrit treba na nejblizsi pobocce ČP, třeba i na druhém konci republiky , že jo........
Tak,tak.
Ctirad
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti se servisy“