Karburátor

Rozpravy o drobných muškách vašich neVAZových miláčků.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1257
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Karburátor

Příspěvek od mušketýr »

Po letech jsem zprovoznil Suzuki CP 50.Stejný skůtr se prodával pod názvem: Puch Lido 50 Vario Skůtr dvoutakt 50cm malá kola 3x10 takže velmi obratný.Trápí mě tam karburátor, má automatický sytič, ale ten patrně nefunguje.Karburátor si dělá co chce.Hlavně je problém nastartovat a to jak teplý tak studený motor.Bojím se že oddělám starter.Po několikateré rozborce se startování jakš takš zlepšilo, ale zase je někdy problém s výkonem.Pokud to jede tak to jede v pohodě.Tudíž si myslím že motor je OK.Pochybuji že by motor byl vyběhanej.Řeším teď jaký karburátor tam naroubovat místo původního.Fichtla tam moc nechci.Značkový nový je cenově mimo a starších je pomálu a zas budu kupovat zajíce v pytli.Pak je tu ještě nový čínský.Neválí se někomu něco doma?Třeba Simson?Babeta mi přijde dost uškrcená.Potřebuji aby to dobře chytalo, jelo a v ideálním případě i drželo volnoběh, ale bez něj to přežiju.Dík za rady Mušketýr
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Karburátor

Příspěvek od Marťas »

Měl bych doma jeden nový čínský, kdyby jsi chtěl. Pokud bys měl k postrádání jeden pětikvalt na klasiku, pak bych ti ho i přivezl :D
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1257
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Re: Karburátor

Příspěvek od mušketýr »

Čínský je ta poslední štace.Bohužel si nejsem jist zda funkční 5ti kvalt v syslátech najdu.Nefunční mám.M.S.
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Karburátor

Příspěvek od Marťas »

Ve skútrech, co jsme dělali fungovaly celkem bezproblémově. Stejně je to kopie čehosi japonského.
Nefunkční už jeden mám :D Zkus se prosím kouknout, kdybys nějaký našel, bylo by to super :)
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“